Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2018, 10:44:51

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 157596 пъти)

GerganaA
Регистриран

Публикации: 1

« Отговор #675 -: декември 28, 2017, 10:40:29 »

Аз съм писала по-горе, ние бяхме в аналогична ситуация с Жоро Ставрев, но след 5 месеца си получихме видеото. Просто не знам какъв съвет да дам.

Има страхотен шанс за всички измамени от въпросният "талантлив" оператор. Заявил е своят интерес към нови двойки, като е афиширал своето присъствие на някакво изложение на таланти, като него . Отидете и го намерете лично в Панаирно градче - Международен панаир Пловдив на 27 и 28 януари.

https://www.weexpo.bg/joro-stavrev-cinematographer/
Активен
givanova
Регистриран

Публикации: 1

« Отговор #676 -: февруари 09, 2018, 16:40:40 »

CHRIS, не успявам да ви напиша лично съобщение. Напишете ми на givanova17@abv.bg, мисля, че кога да ви дам полезна информация за Костадин Торков.
Активен
djdimi
Професор
Публикации: 356

dimifoto.weebly.com

« Отговор #677 -: февруари 14, 2018, 19:12:27 »

Супер Оферта!!! Професионално Фото и Видео заснемане на сватбено тържество САМО за 799 лв.
Доверете се на нашите професионални фотографи и видеографи с над 20 г. опит във видеозаснемането и сватбената фотография. Офертата важи за един 8 часов работен ден на 1 (един) фотограф и 1 (един) видеограф за град Пловдив и цяла България за календарната 2018 г. Транспортните разходи извън град Пловдив се заплащат допълнително. Фото и видео материалите се предават в суров RAW формат (цифров негатив за фото) и суров формат AVCHD 1920х1080/25p Full HD за видео на информационен носител осигурен от клиента (външен хард диск, не по-малко от 500GB) до 7 (седем) работни дни след деня на сватбеното тържество. Издава се обикновена фактура за услугата. За повече информация позвънете на 888384804 , след 13ч.
Активен
moni_k
Регистриран

Публикации: 3

« Отговор #678 -: февруари 23, 2018, 19:49:55 »

Здравейте, почитатели на форма. Сватбата ни е през септември и за момента сме избрали р- т Кадифе. Много ще се радвам да прочета и вашите отзиви.
Активен
moni_k
Регистриран

« Отговор #679 -: февруари 24, 2018, 12:13:19 »

smile give_rose
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Публикации: 99

« Отговор #680 -: февруари 25, 2018, 01:20:05 »

Мони_К,

Поздравления!  Bravo За ресторант Кадифе не само че не съм чувала но и незнам къде е дам някакъв отзив. Много е важно според мен на вас да ви хареса, да побира гостите ви и екипа на ресторанта да ви допада. Късмет! give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 3026

« Отговор #681 -: февруари 27, 2018, 10:32:52 »

Кадифе се държи от приятел на наш приятел. За първи път бяхме там с мъжа ми на голям рожден ден по време на баловете. Бяхме 4-5 големи компании, имаше ДЖ, бяхме с предварително подбрано меню, т.е. баш като на сватба, но без младоженци. Wink
Мога да кажа много добри неща good Помня, че имаше пилешка пържола и понеже мъжът ми е супер предубеден към пилешкото, приятно се изненадахме. Знам, че разрешаваха да се вкарват много неща. В заведението не се пушеше good Имаше много място за хорА, танци. Градината е малка, но непосредствено до ресторанта и дори и да си вън, не изпускаш какво става вътре. Знам, че предлагат и украса.
Кофти е, че таванът е доста нисък и някак стои по-затворено.
Въобще като за бюджетен ресторант за голяма сватба мисля, че е много добър избор. В сравнение с Фемили, който пак го рекламират като бюджетен ресторант, Кадифе е класи нагоре. Във Фемили сме били точно на сватба и имаше някои дразнещи неща като работещ през цялото време телевизор, липса на лампи в тоалетните и се виеха един опашки като екскурзианти на бензиностанция. pardon
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67

« Отговор #682 -: юли 11, 2018, 07:41:02 »

Здравейте, някой бил ли е на сватба в Малката Марица? Наши приятели са се насочили натам, понеже им похвалили кухнята, но вътре ми изглежда малко и се притеснявам да не е тясно. Отделно от това се пуши и те твърдят, че аспирацията им е най-силната в града и няма да се усети, но дали е така при пълен ресторант..

Всяко мнение ще е от полза, благодаря smile
Активен
TanyaIv
Регистриран

« Отговор #683 -: юли 12, 2018, 14:19:15 »

Здравейте, едни приятели мислеха да правят сватбата си в Кадифе и си направих труда да проверя за отзиви и ревюта на клиенти. Като цяло всички са доволни от обстановка, обслужване и храна, което мисля са най-важните елементи. Основните плаквания засягат най-вече музикалното оформление и факта, че музиката е доста силна. Това, обаче, може да си го контролирате вие на самото сватбено тържество, защото вие си избирате музиката, която да звучи и съответно чрез DJ-я си регулирате и нивото на шума. Мисля, че е доста добро място за провеждане на сватбено тържество като цяло. Успешна подготовка!  good
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: