Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:45:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 17-та част  (Прочетена 317123 пъти)
 
GerganaA
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #675 -: декември 28, 2017, 10:40:29 »

Аз съм писала по-горе, ние бяхме в аналогична ситуация с Жоро Ставрев, но след 5 месеца си получихме видеото. Просто не знам какъв съвет да дам.

Има страхотен шанс за всички измамени от въпросният "талантлив" оператор. Заявил е своят интерес към нови двойки, като е афиширал своето присъствие на някакво изложение на таланти, като него . Отидете и го намерете лично в Панаирно градче - Международен панаир Пловдив на 27 и 28 януари.

https://www.weexpo.bg/joro-stavrev-cinematographer/
Активен
givanova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #676 -: февруари 09, 2018, 16:40:40 »

CHRIS, не успявам да ви напиша лично съобщение. Напишете ми на [email protected], мисля, че кога да ви дам полезна информация за Костадин Торков.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #677 -: февруари 14, 2018, 19:12:27 »

Супер Оферта!!! Професионално Фото и Видео заснемане на сватбено тържество САМО за 799 лв.
Доверете се на нашите професионални фотографи и видеографи с над 20 г. опит във видеозаснемането и сватбената фотография. Офертата важи за един 8 часов работен ден на 1 (един) фотограф и 1 (един) видеограф за град Пловдив и цяла България за календарната 2018 г. Транспортните разходи извън град Пловдив се заплащат допълнително. Фото и видео материалите се предават в суров RAW формат (цифров негатив за фото) и суров формат AVCHD 1920х1080/25p Full HD за видео на информационен носител осигурен от клиента (външен хард диск, не по-малко от 500GB) до 7 (седем) работни дни след деня на сватбеното тържество. Издава се обикновена фактура за услугата. За повече информация позвънете на 888384804 , след 13ч.
Активен
moni_k
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #678 -: февруари 23, 2018, 19:49:55 »

Здравейте, почитатели на форма. Сватбата ни е през септември и за момента сме избрали р- т Кадифе. Много ще се радвам да прочета и вашите отзиви.
Активен
moni_k
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #679 -: февруари 24, 2018, 12:13:19 »

 smile give_rose
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #680 -: февруари 25, 2018, 01:20:05 »

Мони_К,

Поздравления!  Bravo За ресторант Кадифе не само че не съм чувала но и незнам къде е дам някакъв отзив. Много е важно според мен на вас да ви хареса, да побира гостите ви и екипа на ресторанта да ви допада. Късмет! give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #681 -: февруари 27, 2018, 10:32:52 »

Кадифе се държи от приятел на наш приятел. За първи път бяхме там с мъжа ми на голям рожден ден по време на баловете. Бяхме 4-5 големи компании, имаше ДЖ, бяхме с предварително подбрано меню, т.е. баш като на сватба, но без младоженци. Wink
Мога да кажа много добри неща good Помня, че имаше пилешка пържола и понеже мъжът ми е супер предубеден към пилешкото, приятно се изненадахме. Знам, че разрешаваха да се вкарват много неща. В заведението не се пушеше good Имаше много място за хорА, танци. Градината е малка, но непосредствено до ресторанта и дори и да си вън, не изпускаш какво става вътре. Знам, че предлагат и украса.
Кофти е, че таванът е доста нисък и някак стои по-затворено.
Въобще като за бюджетен ресторант за голяма сватба мисля, че е много добър избор. В сравнение с Фемили, който пак го рекламират като бюджетен ресторант, Кадифе е класи нагоре. Във Фемили сме били точно на сватба и имаше някои дразнещи неща като работещ през цялото време телевизор, липса на лампи в тоалетните и се виеха един опашки като екскурзианти на бензиностанция. pardon
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #682 -: юли 11, 2018, 07:41:02 »

Здравейте, някой бил ли е на сватба в Малката Марица? Наши приятели са се насочили натам, понеже им похвалили кухнята, но вътре ми изглежда малко и се притеснявам да не е тясно. Отделно от това се пуши и те твърдят, че аспирацията им е най-силната в града и няма да се усети, но дали е така при пълен ресторант..

Всяко мнение ще е от полза, благодаря smile
Активен
TanyaIv
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #683 -: юли 12, 2018, 14:19:15 »

Здравейте, едни приятели мислеха да правят сватбата си в Кадифе и си направих труда да проверя за отзиви и ревюта на клиенти. Като цяло всички са доволни от обстановка, обслужване и храна, което мисля са най-важните елементи. Основните плаквания засягат най-вече музикалното оформление и факта, че музиката е доста силна. Това, обаче, може да си го контролирате вие на самото сватбено тържество, защото вие си избирате музиката, която да звучи и съответно чрез DJ-я си регулирате и нивото на шума. Мисля, че е доста добро място за провеждане на сватбено тържество като цяло. Успешна подготовка!  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #684 -: януари 17, 2019, 21:20:43 »

Да ме извиняват много хора, но такова хвалене на квартално ресторантче като Кадифе ми идва в повече. В Пловдив за сватба е ясно какво значи хубав ресторант. Те се броят на пръсти. Хотел Империал, Ленд Марк, Garden Weddings, Тримонциум, Гранд Хотел Пловдив, Пълдин и Санкт Петербург.
« Последна редакция: януари 17, 2019, 21:22:17 от Nina Style » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #685 -: януари 22, 2019, 11:41:03 »

Да ме извиняват много хора, но такова хвалене на квартално ресторантче като Кадифе ми идва в повече. В Пловдив за сватба е ясно какво значи хубав ресторант. Те се броят на пръсти. Хотел Империал, Ленд Марк, Garden Weddings, Тримонциум, Гранд Хотел Пловдив, Пълдин и Санкт Петербург.

Хе-хе, "квартално ресторантче" а, нещо са ви избледняли спомените или не ви канят вече там smile Както и да е, ама ми направи впечатление манипулативното "хубав ресторант" и сравнение с 5-звезден хотел като Гранд Хотел Пловдив и други 4-ри звездни хотели с нещо подобно на "палатков лагер" smile в полето smile

Активен
mila239
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #686 -: април 11, 2019, 15:55:06 »

Здравейте, да ви споделя и моя опит. Миналата година юли месец направихме сватбата си в ресторант Мавруда. Истината е, че останахме изключително доволни както от обслужването, така и от самата обстановка. Управителката на заведението Петрана ни помогна за цялата организация на сватбеното тържество, от ритуалите, до подготовката, DJ и украса. През цялото време поддържахме връзка и ни помагаше за всички възникнали въпроси. В деня на сватбата всичко беше страхотно, персонала беше изключително усмихнат и приветлив. Гостите ни също бяха очаровани от мястото.  Тази година сме канени на сватба там и отново ще пиша как е било от гледна точка на гост.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #687 -: април 11, 2019, 18:04:32 »

А знаете ли, че за да ви повярваме бихме искали да видим и снимки?! иначе си мислим, че е реклама. Извинете ако сте реален потребител и реална булка.  blush
Активен
mila239
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #688 -: април 12, 2019, 10:42:33 »

А знаете ли, че за да ви повярваме бихме искали да видим и снимки?! иначе си мислим, че е реклама. Извинете ако сте реален потребител и реална булка.  blush
Не виждам някой да е принуждаван да пуска снимки от сватбата си тук smile Просто споделих своя опит, не знам как го сметнахте за реклама. Това е свободен форум и се коментират всички заведения в и около Пловдив и реших, че мога да бъда полезна на някого, но явно тук хората са настроени по-скоро конспиративно, от колкото да почерпят опит smile
« Последна редакция: април 12, 2019, 10:45:38 от mila239 » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #689 -: април 13, 2019, 21:05:50 »

Хе-хе, "квартално ресторантче" а, нещо са ви избледняли спомените или не ви канят вече там smile Както и да е, ама ми направи впечатление манипулативното "хубав ресторант" и сравнение с 5-звезден хотел като Гранд Хотел Пловдив и други 4-ри звездни хотели с нещо подобно на "палатков лагер" smile в полето smile


Димитре това, че кариерата ти залязва и никой не те търси, не значи че целия град ти е виновен. Опита да си дж, сега "фотограф" нали вече те посъветвах да опиташ танцьор. Това, че си със стария разбирания и през годините не успя да надграждаш себе си, не значи, че модата на сватбите не се мени. Градинска сватба хората по света правят от поне 20 год. Само ти още си стоиш на същото място и затворен ресторант е престиж за теб. Ти затова спиш по форуми и групи. Много е лошо да си безработен.
« Последна редакция: април 13, 2019, 21:08:37 от Nina Style » Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines