Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори - част 2  (Прочетена 107850 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 28, 2016, 09:34:20 »

Прекрасни са - и клиповете, и младоженците!  Girl_hide
Активен
Alexxx
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #136 -: юли 01, 2016, 11:34:37 »

Някой има ли информация относно актуални цени за ProvideoZ ?
Сватбата ще е във Варна. ; )
Активен
viliqna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #137 -: юли 14, 2016, 17:49:31 »

Някой има ли информация относно актуални цени за ProvideoZ ?
Сватбата ще е във Варна. ; )

Alexxx нямам актулна информация за ProvideoZ, но мога да ти препоръчам с двете ръце Реджи Видео.
Можеш да намериш сайта му в чичко Гугъл smile там има и цени.
Клиповете, които прави са страхотни. Работила съм доста пъти с него и е супер спокоен, позитивен и усмихнат човек  smile
Прекрасна сватба ви пожелавам!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #138 -: юли 15, 2016, 01:26:54 »

Колежке, двамата дискутирани предлагат продукти със съвсеем различна визия. Няма абсолютно нищо общо между филмите и клиповете им smile. И двамата са професионалисти - единият с голям опит и рутина, другият с младежко и иновативно мислене. Различни са, не са заменяеми, не може вместо едното да предложиш другото. Всеки е силен  на различно място. Само за протокола го отбелязвам, понеже добре познавам и двамата и творчеството им. Когато даваме съвет на клиент трябва да сме безпристрастни и обективни, иначе не правим услуга на никого, а на колегите си без да искаме може да подлеем вода smile
Активен
Alexxx
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #139 -: юли 16, 2016, 12:53:07 »

От Провидеоз момчето ми отговори доста бързо.
Все пак благодаря за препоръката и пожеланието ! Wink
Активен
viliqna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #140 -: юли 16, 2016, 13:00:44 »

Колега, далеч съм от мисълта да подливам вода на някого  smile
Извинявам се за което!  give_rose
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 19, 2016, 00:10:10 »

Здравейте булки и бъдещи булки  girl_wink
Прочетох цялата тема на един дъх (без предните, понеже са от преди доста време и няма смисъл). Останах с впечатление, че май май няма булки от Русе и областта  pardon Аз от скоро живея в града и нямам поглед върху фото и видео заснемане (и не само в/у това), така че ще съм много благодарна, ако дадете съвет. Разглеждах сайта на видео Ценов, но ми идва малко скъпо  blush търсим нещо по-скромно, а те искат 800 лева + допълнително, ако останат след 10-те часа, за които е сумата.
Предложения приемам всякакви  good
Хубав ден от меееен
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #142 -: юли 19, 2016, 23:01:12 »

Това е абсолютната долна граница, ако изобщо сте решили да плащате за тази услуга и филма да ви остане за спомен за след..............20г например. В един момент се оказва, че плащате на някого просто за да смени братовчеда да не снима той (ако правилно ме разбирате). Аз съветвам като професионалист - или качествена услуга, или нищо smile. В единия случай - напразно похарчени пари, в другия - скъпо но със смисъл. В Русе има 3-4 сериозни оператора, виж в русенската тема. Аз бих добавил и Петър Петров, но не мога да те ориентирам за цените му.Ето линк, може да го проверите:
https://www.youtube.com/watch?v=JH-JIXrIPJQ
Активен
viliqna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #143 -: юли 22, 2016, 10:47:33 »

До Русе пътуват повечето колеги от Варна. Можете да разгледате и варненските оператори. Доплаща се естествено за транспортните разходи.
Съгласна съм с колегата. По-добре снимайте с телефоните си, от колкото да наемете някой само заради ниската цена.  give_rose
Или си наемете свестен фотограф и карайте без видео smile
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 22, 2016, 15:21:22 »

Да, точно така мисля да направим. Аз много държа на снимките, видеото не чак толкова (въпреки, че е хубаво да го имаш), за това ще сме без видео. pardon
Активен
kalina1988
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #145 -: август 02, 2016, 16:43:43 »

И аз мисля, че няма смисъл да се наема видео само заради ниската цена. Добрите оператори имат скъпа техника, а и знаят много добре колко струват услугите им. Няма как за 400 лв да получиш подобно качество, каквото би получил за 1200 лв...
Ние с годеника ми вече сме си харесали няколко видеооператора от самите им видеа в интернет. В началото изобщо не гледаме цените, защото за нас качеството е по-важно. Все пак веднъж се жени човек! Не искам след 20 години като гледаме видеото със семейството ми да ни е срам...
Активен
Nijolovateddy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #146 -: септември 06, 2016, 22:42:35 »

Zdraveite momicheta iskax da popitam za preporaki za videooperatori v Plovdiv? Makarche i fotografa ne sme izbrali oshte bihte li mi dali ime na xora ot koito ste dovolni da sa ot Plovdiv e jelatelno. Blagodarq vi! smile
Активен
sane
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #147 -: октомври 01, 2016, 12:34:41 »

Здравейте. Предстой ми сватба и с бъдещата ми съпруга много се колебаем за видео заснемане на сватбата ни с цел спестяване на средства.
Бяхме твърдо решени да имаме само фотограф, но на скоро брат ми присъства на една сватба от когато бяхме очаровани от видеото та от това видео се появиха и колебания за нашата сватба.

 Моля дайте ни съвет какво да правим.. Притеснява ме да не съжаляваме, че не сме си наели видео оператор
« Последна редакция: октомври 05, 2016, 08:41:33 от магито » Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #148 -: октомври 11, 2016, 12:20:01 »

Здравейте!!!
Нашата сватба ще е във Варна ! Много съм щастлива - видеооператор ще ни бъде Красимир Ламбов !! Много харесвам работата му и я следя отдавна и винаги съм си мислела че като се за женим един ден  @}->--той ще ни снима yahoo !!
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 11, 2016, 22:52:28 »

silviya91 изобщо няма збъркаш с него, уникален е. За съжаление нямам честта да се познавам с него, но и аз с интерес  следя работата му. Голям професионалист  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines