Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:56:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори - част 2  (Прочетена 107867 пъти)
 
Niki1982
Любопитен
*
Публикации: 41


« Отговор #90 -: юни 16, 2015, 13:53:20 »



Здравейте. Предстои ми сватба, но бюджета е силно ограничен. Възможно ли е да се намери прилично видеозаснемане на по-скромна цена. Под скромна имам в предвид до 400лв.

Много зависи какво разбираш под прилично. На мен фотографията например ми е хоби и не мога да си намеря прилично и за 3000 дори biggrin biggrin biggrin Шегата на страна, но разгледай какво предлагат, повечето качват клипове в интернет. До 400 е възможно да се намери нещо, но не очаквай чудеса (може би само от храброст).
Активен
magdalenka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #91 -: юни 18, 2015, 13:22:41 »

Доста се порових из мрежата. Наистина предлагането е предимно на пакетна услуга заедно с фото.
За сега съм намерила само 1 оферта която ме устройва. Имам още малко време за търсене и ще трябва да избера нещо все пак. Някой ползвал ли е услугите на Vass'G Studio да сподели мнение как се справят.
Тук имат страничка http://vass1976.blogspot.com/. Клиповете които са сложили там ми харесват и цената ме устройва горе долу.
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 19, 2015, 08:45:01 »

Не виждам къде са обявени цените?
Активен
magdalenka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #93 -: юни 19, 2015, 10:22:18 »

Питах по телефона. Казаха ми 430 лв като се заснемало всичко. От началото до последния сватбен танц. И за бонус правят сватбен клип.
Активен
Petenchen
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #94 -: юли 03, 2015, 17:40:10 »

Можете ли да ми препоръчате видеооператор за сватба на 02.08.15 в София? Матушев и Пефо студио са за жалост заети. Благодаря ви.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 04, 2015, 09:11:18 »

Да препоръчам на базата на опита, не мога.. Но след проучване на видеоператорите бих ти казала да погледнеш Виктор Попов и Делийски  good
Активен
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #96 -: август 06, 2015, 09:16:50 »

Тази седмица гледахме видеото от сватбата ни и горещо бих ви препоръщала Милен Цанков (има сайт) Цените му са достъпни, професионалист е, много се старае и е много приятен като човек. Мисля, че и той предлага пакетни цени с  фотограф и гримьор, но ние не сме се възползвали от тях... smile Успех!
Активен
esscorpio
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #97 -: август 08, 2015, 12:51:50 »

Нашето видео го правиха Inspirit Pictures. Радвам се, че избрахме точно тези хора да ни снимат видеото.
Слагам линк да видите ако искате нашето кратко клипче, после ще го махна.  danceg

http://www.dailymotion.com/video/x308uk0
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #98 -: август 14, 2015, 08:35:29 »

Да препоръчам на базата на опита, не мога.. Но след проучване на видеоператорите бих ти казала да погледнеш Виктор Попов и Делийски  good

alexandrova_90 - добър избор !!!

 good good good
« Последна редакция: август 14, 2015, 08:37:54 от DjNick Mc » Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 24, 2015, 14:55:52 »

Здравейте, може ли някой да помогнеееее.
Търся видеооператор в Кърджали. Шаферката ми ще се омъжва там, но нямаме представа към кого да се обърнем за видеото. Ако някой има някакви предложения ще се радваме да помогне.
Благодаря Ви предварително
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 24, 2015, 14:57:21 »

Почти всички видеооператори нямат проблем с пътуването до други градове.. Ако е вариант, да се довери на някого, когото познава в работата му, като му поеме тъпуването и нощувката..
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 24, 2015, 15:15:09 »

Ами ние гледаме да избегнем часта с пътуването и нощувката smile
Активен
EvaCassidy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 22, 2015, 09:21:58 »

Здравейте,
подготвям сватбата си в момента и прочетох темата, но имам въпрос . Каква е цената например на последното видео-трейлър, което беше пуснало едно момиче в темата от InspiritPictures ? Ако е удобно да сподели, за да не звъня напразно. Ние имаме бюджет от 1500 лв за фотограф и видео - реалистично ли е , или да се откажа от видеото ? Има ли пакети фото и видео за такава цена ? В сайтовете на Виктор Попов и InspiritPictures, чиято работа харесах засега, няма цени и не мога да се ориентирам дали изобщо да мечтая за двете неща или да избера само фотограф .
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 22, 2015, 09:35:22 »

Виктор Попов имат цени, но в момента явно ги обновяват.. Така, че и да кажем колко ни е струвало на нас, няма да е реално  pardon Трябва да изчакате и да видите цените за новия сватбен сезон.. Ако сте се насочили към Виктор.. Бюджетът за видео+фото е недостатъчен .. Иначе сигурно има възможност, знам за нискобюджетен фотограф+видео, но въобще не ми харесва резултата, нито снимките, нито видеото.. За младоженците е задоволителен резултата... Jeny's photography.. Цени не мога да цитирам, но не е от скъпите със сигурност..  nea

И ние бяхме отделили много по-малка сума, от тази която реално дадохме, но сега благодаря на съфорумките, които ме посъветваха да не пестя от тези неща, защото са адски важни... Направи компромис с друго, не с това.. Просто съвет  good
« Последна редакция: октомври 22, 2015, 09:37:09 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #104 -: октомври 22, 2015, 09:37:53 »

Аз съм много доволна от нашето видео - bgfoto, ако искаш ги виж, вместват се в бюджета ти, правят и снимки, само че още не съм видяла нашите, но откъм комункиация и всичко останало са супер  good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines