Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:29:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори - част 2  (Прочетена 108304 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #75 -: януари 20, 2015, 20:36:36 »

 120 лв на минута е приемливата цена за прехвърляне и обработка на кинолента 8 мм или супер 16 на дигитален носител.
Активен
StoyanL
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #76 -: януари 20, 2015, 20:53:39 »

Момичета, препоръчайте ми видеооператор за София, знам, че спрягат Матушев и Виктор Попов като най-добрите, но не съм убедена, че ми се дават толкова много пари за видео, просто не си представям да го гледам повече от веднъж... smile

До вчера аз щях да ти препоръчам *http://svatbeno-video-foto-studio.info/* понеже снимаха моята сватба и то доста добре, но точно на финала се издъниха много яко. Снимките и видеото бяха хубави, но ни направиха отвратителен сватбен албум, който за капак чакахме близо два месеца.
Warning! Не ги наемай за нищо на света, само ще ти развалят сватбата!!!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #77 -: януари 21, 2015, 12:06:12 »

О, определено няма да наема някой посредствен, беизвестен видеооператор, и аз съм се ориентирала към по-базов пакет, но на някой по-известните имена :-)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #78 -: януари 21, 2015, 13:28:53 »

dreamcometrue88 тук не опира до известност, опира до възможности и качество на услугата , което търсиш. Понякога някой "неизвестен" оператор, може да работи с достатъчно добра техника и да пресъздаде сватбените моменти точно по начина , по който ти си представяш и да бъде идеален за теб, а друг  "мега известен" да не отговаря на критерийте ти...

Не гледай само имената   Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #79 -: януари 21, 2015, 17:34:46 »

Правилно, гледай работата. За имената няма да споря, но не може да се отрече, че ако искате сигурност си трябва опит. Аз например пазя първите си филми от преди 12 години и знам колко трагично изглеждат (казвам го , защото един път получих въпрос от булка - вие защо подценявате новаците). В която и да е сфера не бих се доверил на човек без опит и стаж, човек който не е достатъчно в час с нещата. Относно видеото е много трудно с портфолио в интернет, много често е доста нереално. Трябва да се погледнат извадки от реален филм, от краен продукт.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #80 -: януари 21, 2015, 19:35:12 »

Ами смятам, че известните имат повече опит и все пак реални хора могат да дадат истинско мнение за тях. Силно ме съмнява, че някой, когото никой не е чувал като име, прави стойностни и качествени неща, но никой още не е разбрал за тях :-))) Но иначе и другото е вярно, че не трябва сляпо да се доверяваш на нечия слава :-)
Активен
mirindi4ka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #81 -: март 05, 2015, 13:25:24 »

Здравейте!
Нова съм във форума ,но от доста време чета по темите за мнения и информация!
Понеже темата за фотографите е затворена , а исках да попитам за 2ма фотографи,който има наблюдение и мнение,може и на лични да ми пише!
Става въпрос за Георги Вачев и Иван Банчев!
Благодаря предварително!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 05, 2015, 13:27:49 »

Гледала си старата тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36094.0.html
Активен
elicadimitrova90
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 25, 2015, 13:56:25 »

Здравейте скъпи бъдещи булки, пиша в темата относно фотографите, защото фотографът е едно от най-важните неща на сватбата!!! Все пак след като сватбата мине, нашата беше на 2ри май 2015г., освен хубавите спомени остават само снимките и видеото!!! Всяка булка минала по този път знае как целия ден минава като един миг и пое на мен ми се губеха доста моменти!!! Точно затова пиша тук за да похваля нашия  фотограф от когото съм много много доволна, казва се Наско Куртев и е от Сливен, скоро разбрах че пътува и в други градове да снима, цените му според мен са адекватни за услугите и качеството което предлага!!!! Фотографът е много добър според мен с добра техника, а приятелката му която му помага е и гримьорка.
Ето линк към наше кратко видео направено от фотографа smile
http://vbox7.com/play:dee9993509&start=3
Активен
magdalenka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #84 -: юни 13, 2015, 19:46:45 »

Здравейте. Предстои ми сватба, но бюджета е силно ограничен. Възможно ли е да се намери прилично видеозаснемане на по-скромна цена. Под скромна имам в предвид до 400лв.
Активен
vesela_baby
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #85 -: юни 13, 2015, 20:18:14 »

Здравейте - и аз съм пред дилема. Сватбата ми ще е напролет, но вече се оглеждам, защото добрите фотографи и видео оператори ги наемат отрано. Бях на сватба наскоро на моя приятелка в Бургас и останах впечатлена от видео трейлъра на сватбата,  сега чакам да видя повече. Останах с впечатление, че човека не взима скъпо, ама на нея май са и направили някакво намаление - каза че самото видеозаснемане и е струвало  400 лв! Ако някой се интересува ще пусна линк с трейлъра на лично. Ако имате препоръки за район Пазарджик и Пловдив - пишете
« Последна редакция: юни 13, 2015, 20:20:40 от vesela_baby » Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 13, 2015, 21:08:35 »

magdalenka не знам дали ще съм ти много полезна по темата, защото ММ се занимаваше с търсенето на фото и видео, но това което мога да ти кажа със сигурност е, че най-добре, ако са екип... много по изгодно е да наемеш екип, който си работи заедно и ще ти предложи пакетна цена за 2те услуги, отколкото да търсиш фото и видео поотделно.. разликата в цената е фрапираща (поне по мои наблюдения).
Активен
vesela_baby
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #87 -: юни 14, 2015, 07:32:32 »

Каква е разликата в цената?
Активен
magdalenka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #88 -: юни 14, 2015, 08:39:50 »

Фотото ще ми бъде сватбен подарък. За това търся само видео.
vesela_baby Бургас ми се пада малко далечко.
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 14, 2015, 08:56:50 »

И аз си търся видео за сватбата ни след 2 месеца. Тук,за разлика с фотото, доста несериозно действам в търсенето на такъв оператор  sad
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines