Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:46:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори - част 2  (Прочетена 107860 пъти)
 
Blomma
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #15 -: март 05, 2014, 21:04:44 »

За мен не е учудващо, ако някой път са отегчени, но ако са професионалисти не трябва да им личи.  smile
И въпреки това и на мен се иска да има настроение както в гостите, така и в наетите екипи, но да видим...  
« Последна редакция: март 05, 2014, 21:37:10 от Blomma » Активен
futuremissis
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #16 -: март 07, 2014, 18:15:00 »

Здравейте, знам че не е точното място но темата за фотографи е заключена затова и пиша тук. Някой да сподели мнения за фотографа Симон Вартерян, и ако някой се е възползвал  от услугите му да ми каже мнение? smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #17 -: март 07, 2014, 18:39:44 »

Здравейте, знам че не е точното място но темата за фотографи е заключена затова и пиша тук. Някой да сподели мнения за фотографа Симон Вартерян, и ако някой се е възползвал  от услугите му да ми каже мнение? smile
До колкото съм чувала, прави доста разчупени снимки, доста различни от другите фотографи. Иначе бил голям професионалист, стига да ти хареса стилът му.  Good luck
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #18 -: март 07, 2014, 19:00:25 »

Здравейте, и от мен на всички прекрасни дами от този изключително полезен форум.

Следя от известно време всички дискусии, но едва днес реших и аз да се регистрирам.  smile
Да се похваля, нашата сватба ще е на 21 септември и още 10 дена след изненадващото предложение за брак, аз вече се бях спряла на видеоператор, а именно Илиян Матушев. Разгледах обстойно сайта му и реших - Той ще да е.

Писах му е-майл, за да съм сигурна, че е свободен и се уговорихме да се видим "на по кафе", за да се опознаем и да поговорим. Е, с ръка на сърцето мога да кажа, че съм очарована.
Пихме кафе тримата около 2 часа и той ни помогна много и в избора на ресторант, понеже все още не се бяхме спрели конкретно на някой, а бяхме извадили списък.

Извинявам се, ако поста ми стана прекалено дълъг, но просто исках да споделя с вас радостта си.

П.С. Дано да съм толкова очарована и от крайния резултат
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #19 -: март 07, 2014, 19:10:23 »

Добре дошла  welcome-2 Welcome И ние го гледахме, но ни се видя скъп, цените му варират от 850 лв. (съвсем семпъл пакет)  до 1950 лв. Не съм сигурна дали е чак толкова добър за тези цени... Но явно те е очаровал, може би си струва.
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #20 -: март 07, 2014, 19:50:25 »

Благодаря, за посрещането.

Ами, да, наистина е малко скъп, но се решихме. Знаеш ли, какво разправя на всички моят сладурко: "Аз може да не присъствам на сватбата, но видеото и фотото ще ги викне. Те са задължителни" smile Просто така се шегува с моето бързане да изберем фотограф и видеооператор
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 08, 2014, 03:21:59 »

Добре дошла  welcome-2 Welcome И ние го гледахме, но ни се видя скъп, цените му варират от 850 лв. (съвсем семпъл пакет)  до 1950 лв. Не съм сигурна дали е чак толкова добър за тези цени... Но явно те е очаровал, може би си струва.
Ако имах възможност да го наема -веднага щях да го направя. За съжаление е зает вече на моята дата.
За мен той е най-добрият в България! Аз се отказах да имам видео. Просто никой не ми харесва колкото него и няма смисъл да давам излишни пари за други,ако не ми харесва видеото им.Нека никой да не ми се обижда. Не го казвам с такава цел.Не казвам че няма и други добри. Просто аз съм си харесала само един.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #22 -: март 19, 2014, 13:57:42 »

Младоженци и колеги !!!! Важно !!!
Пазете се от видео оператора  Ивайло Георгиев !!!

Безскрупулен човек, който завлича както младоженците, така и колегите - независимо дали са пари или техника, дали е обещал услуга или нещо друго да извърши - Не връща и не получавате нито пари, нито услуга, нито техника взета на заем от колеги.

За подобни индивиди трябва да се знае от всички и да имат представа ако го срещнат случайно !!!
Нито парите ще си получите обратно нито видео материала от събитието!!!
Прави договори с фалшиви данни, така че не може и да го откриете после!!!

Ето това на снимката е въпросния човек !!!
Ако някоя агенция ви го предложи като видео оператор - бягайте много бързо !!!!


* 998371_383840415066205_797977538_t.jpg (1.4 KB, 50x50 - видяно 6329 пъти.)
« Последна редакция: март 19, 2014, 14:44:12 от DjNick Mc » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 19, 2014, 15:59:42 »

Ако имах възможност да го наема -веднага щях да го направя. За съжаление е зает вече на моята дата.
За мен той е най-добрият в България! Аз се отказах да имам видео. Просто никой не ми харесва колкото него и няма смисъл да давам излишни пари за други,ако не ми харесва видеото им.Нека никой да не ми се обижда. Не го казвам с такава цел.Не казвам че няма и други добри. Просто аз съм си харесала само един.

Нели, видеото е много ценен спомен. За мен снимките бяха най-важното, но като гледаш видеото, то ти дава не по-малко невероятни емоции - та дори и в много случай е по-готино. Помисли си добре - Илиян е страхотен (ние бяхме с него), но има и други, които няма да те разочароват.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #24 -: март 19, 2014, 16:00:43 »


Да се похваля, нашата сватба ще е на 21 септември и още 10 дена след изненадващото предложение за брак, аз вече се бях спряла на видеоператор, а именно Илиян Матушев. Разгледах обстойно сайта му и реших - Той ще да е.

 Bravo историята е много сходна с нашата, аз също бях убедена, че искам точно него, но моят приятел не искаше да има видео, защото когато бил кум, оператора не заснел кумската му реч (груба грешка), все пак съгласи се да се видим, след няколко изгледани клипчета от сайта му.
Та видяхме се с Илиян на кафе, говорихме си доста, не само за сватбата...и се оказа, че сме на една вълна, той е много свеж и позитивен човек и изведнъж, моят приятел каза "Ти си човека, какво капаро трябва да дадем" аз колкото бях изненадана, толкова и радостна smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #25 -: март 19, 2014, 16:08:21 »

Ние в крайна сметка си се спряхме на филмова къща Виктор Попов - по-точно на Ани Попова.
Аз я познавам от преди (баща ми се ожени повторно преди няколко години, и тя засне неговата сватба), много готин и позитивен човек е. Два пъти се видяхме, единият бяхме аз и кумата, а на втория дойде и мъжО.

И двамата се влюбихме в работата и, изгледахме 2 цели сватбени филма, отговори ни на всички  въпроси, даде ни и друга много ценна информация относно подготовката, ресторанта и тн. и в крайна сметка тя ще да е. А и тя ме насочи към Гого Кехайов за фотограф. Двамата са работили задно , познават се, координират се и след всичко изговорено те са нашите хора. Bravo

« Последна редакция: март 19, 2014, 16:10:51 от milenkata » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 19, 2014, 16:09:16 »

Нели, видеото е много ценен спомен. За мен снимките бяха най-важното, но като гледаш видеото, то ти дава не по-малко невероятни емоции - та дори и в много случай е по-готино. Помисли си добре - Илиян е страхотен (ние бяхме с него), но има и други, които няма да те разочароват.
Ми да така е права си. За това няколко деня след като написах този пост си помислих и реших да потърся пак. Попаднах на няколко свободни и от тях харесах един. Няма да споменавам имена,ако някой се интересува може да ми пише на лично.Все пак не е това,което пръвоначално харесах,но пак ще имам поне хубавите моменти от сватбата и ще мога да ги гледам с близките си.   smile
Активен
galia1m
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #27 -: юни 24, 2014, 23:15:20 »

Здравейте,
Моята сватба е на 20-ти юли, съвсем скоро в Плевен, а имам чувството,че времето ми се изплъзна и имам още куп неща. Нямам още оператор и фотограф. Ако някой може да ми препоръча качествени хора, на достъпни цени, ще съм благодарна
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #28 -: август 12, 2014, 13:01:28 »

Препоръчвам Христо Лазаров от Haldigital97  smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 14, 2014, 06:50:35 »

Здравейте!Някой може ли да ми даде мнение за Филипов? smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines