Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:41:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой как се запозна с бъдещия си съпруг  (Прочетена 166899 пъти)
 
karito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #420 -: октомври 15, 2010, 18:54:02 »

При нас се случи малко странно...
Запозна ни едно момиче (бившата му приятелка).. С нея бяхме в един клас и учихме 4 години.. Но ето, че последната година той скъса с нея и започна да поддържа връзка с мен.. Ние сме комшии, но до тогава не се бяхме засичали.. Тя му е говорела разни гадости за мен, само и само да се подсигури, че след време той няма да тръгне с мен.. Той ми разказа, че се допитал до няколко мои приятели и те са казали, че нямам нищо общо с това, което говори тя..
И така.. от декември месец започнахме да контактуваме по Skypе.. той ме караше на училище, на рожденият ми ден (13.01) ме изненада като спря пред нас и в мига, в който се качих в колата той ми пусна Илиян - Честит рожден ден.. Някои ще кажете, че това не е нищо, но самият жест, който направи ме накара да се замисля, че точно той е момчето за мен..
И ТАКА..
Денят, в който беше първата ни целувка не го помним и двамата как стана, но в едно сме сигурни.. Двамата сме един за друг... Официално сме заедно от 14.02.2010г. ... Това е денят, в който започна моето щастие.. Сега (да не чуе дявола и бившата му, която се опитва по всякакъв начин да ни раздели) сме щастливи и се надявам наистина Завинаги да сме така Влюбени!!
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: ноември 24, 2010, 11:57:15 »

Станахме приятели във феисбук, заради фермата.Трябваха ни комшии и така от дума на дума , видяхме се и ......... heart
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: декември 29, 2010, 15:32:54 »

Аз излизах с едно момче,което ме запозна с неговият най-добър приятел.Приятелят му се представи като Веско.Тогава хич не ми хареса,но на следващият ден изглеждаше някак много красив.След около 2-3 дни започнахме да се виждаме,аз скъсах с приятелят му и така smile.В последствие той ми призна,че се казвал Данчо,а не Веско  Xixixi Почти веднага заживяхме заедно и така вече 5 години.Неговият приятел малко се разсърди отначало,но сега няма никакъв проблем.Вече очакваме и първото си дете smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #423 -: декември 29, 2010, 17:33:48 »

Нас ни запозна общ познат в един бар  pardon
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: декември 30, 2010, 22:03:38 »

Ние се запознахме по най-популярния може би в момента начин - по Интернет Wink Интересното е, че аз винаги съм обожавала името му (руско е и е доста популярно в огромната страна, но не и по нашите ширини, та винаги съм си мислила, че би било доста малко вероятно да срещна човек с това име, но ето че се случи) и един ден съвсем случайно реших да пусна търсачката в един сайт за запознанства, като задам точно това име като параметър за търсене. Бях в емоционална дупка, в един ужасен период на неуспешни връзки и ... така, намерих няколко мъже с това име и само той ме привлече визуално и с описанието си. Писахме си писма около месец, бяхме много постоянни и старателни в писмата си и нямахме търпение да се видим. На практика се срещахме 3 пъти преди да заживеем заедно, а месец и половина след запознанството ни в Интернет той ми предложи брак и аз приех. Много бързо се разви всичко, но мисля, че когато чувствата са истински, няма нужда от чакане и отлагане, а в нашия случай е така и дано винаги остане така... heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #425 -: януари 04, 2011, 11:27:59 »

soulless, много сладка история. А какво е всъщност името на съпруга ти?
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 04, 2011, 15:23:03 »

Nedelina88, Алексей се казва любимият ми мъж heart Наистина нашата история се получи романтична, никога не съм си и представяла, че така ще срещна любовта Wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 05, 2011, 18:13:00 »

Много готини истории, момичета! smile
soulless, все едно предварително си знаела как ще се казва мъжа на живота ти! smile
Ние пък с моя годеник се запознахме преди 6 години. Той за кратко точно тогава работеше като таксиметров шофьор. Една вечер бях на заведение. Той пък стоял с колата отпред и ме видял да слизам по стълбите. После ми разказва, че като ме видял и било като по филмите: все едно на бавен кадър слизам и около мен светлина и някаква музика!  sarcastic Твърди, че веднага се влюбил! Аз се качих точно при него за късмет. Шефовете на заведението са ни общи познати и от тогава той се побъркал как да се "докопа" до мен. Запознаха ни. Ужким нещо се заформи, но около нас имаше много зложелатели и интриганти. 5 години раздели и събирания. А и аз една луда глава! girl_haha Големи драми... Той обаче не се отказа от мен и накрая получи голямата награда! Предложи ми брак миналото лято, съгласих се тъй като вече бях разбрала,  че това е Моят Мъж! И сега година и половина почти сме вече щастливи и (да не чуе дявола  diablo ) няма кой да ни раздели!  любов заедно
« Последна редакция: януари 05, 2011, 18:15:51 от Monikamaria » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 05, 2011, 19:07:52 »

Моникамария много мила история! когато на двама им е писано да са заедно, дори земята да се преобърне те пак ще са заедно!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 06, 2011, 20:38:31 »

И аз така мисля, rafaeLa! Благодаря ти!  give_rose
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #430 -: януари 12, 2011, 12:16:18 »

Ние бяхме колеги и много си допадахме, тогава аз живеех с друг, след около 6 месеца го напуснах след изневяра от негова страна. Последваха много сълзливи нощни смени в офиса, аз му плачех на рамото за бившия, той беше до мен като приятел, дори после ми е казвал, че тогава съм имала нужда от приятел и затова е бил приятел. След това аз напуснах фирмата, работех на др. място, но си пишехме на скайп, един ден нямаше какво да правя и му писах, той щеше да ходи на кино, аз се натресох, т.е. казах му да вземе билети и за мен. А междувременно и тои се беше разделил с последната си приятелка, и така след това нещата просто се случиха. Докато работехме заедно никога не съм си и помисляла, че живота ще ме събере с него, но се оказа, че това е Мъжът. smile
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: януари 20, 2011, 12:18:00 »

Нашата песен... по - късно ще разберете защо...
http://www.youtube.com/watch?v=jP3C6pEAcmw

Ох, да започвам ли?  infatuated
Добре, започвам...
...Беше 3-ти Юли, 2010г. Станах рано, с приятелката на брат ми си правехме прическите и се подготвяхме за мото събор. Мото събор? Да. Аз отидох на такова място, може би защото беше ново и непознато за мен. Това беше място, на което никога не бих отишла, но сякаш нещо ме притегли на там. Никога не съм се заглеждала по моторите, нито пък съм ги мразела и никога не съм мислила, че някога ще имам нещо общо с тях. На мото събора случайно се припознах в него с един приятел и така поредни 3 пъти, и ако не беше това припознаване сега нямаше да бъда с най - прекрасния човек в живота ми.
Вечерта се случи така, че по ирония на съдбата брат ми и приятелката му бяха заспали в палатката, а аз не само че не бях спала никога в палатка и не знаех дали ще мигна, а и нямаше място за мен в нея. Стоях будна цяла нощ ...но не сама. ТОЙ, реши да ми прави компания, за да не умра от скука. Оттам се започна, без никакви намеци за връзка, аз дори не исках да поглеждам на някой като на мъж, просто приятелски. По - късно към 2ч. стана доста студено, въпреки че си беше лято...
Даде ми якето си, за да ми е топло, започнахме да си приказваме, в един момент осъзнах, че такъв тип разговори не са типични за един такъв просташки мото събор, на който всички ходят за да пият, ядат, гледат сеир и накрая да легнат потни и мръсни в тези студени палатки, докато вятъра свисти леко, а някой похърква от съседния храсталак... Говорехме си за книги, за живота, за хората, на дълго и на широко, за неговото семейство, за моето, за това как сме попаднали там по ирония на съдбата, и на моменти се смеехме, докато всичко друго беше потънало в сън.

Предлагаше ми да ми вземе стая в хотела, но отказах, покани ме в неговата палатка, но отказах. Цяла нощ реших да остана вън будна на студа, казах му да си ляга, да не стои заради мен, защото ми е неудобно. Но той... остана при мен, за миг не ме остави сама. И въпреки, че му беше адски студено и в онази хладна нощ студа го жилеше по голите ръци, изложени на какво ли не от тениската, той остави якето си върху мен, и ми беше що годе топло.
На сутринта, когато се вдигна росата, той ми предложи да ме закара до нас с мотора му, защото нямаше кой да ме прибере, а ако исках някой да ме върне трябваше да чакам поне до 2ч., а аз бях стояла будна цяла нощ и една устисквах.
И тогава ми се случи огромна тръпка. Качих се на мотора... Даде ми каската си, за да предпази мен, като истински джентълмен. Когато спря мотора пред нас, точно като по филмите, аз се сбогувах с него, а майка ми излезна да види с кой съм и той я поздрави с най - изискания маниер, абе, беше невероятно чувство. Взе ми телефона, и Фейсбука... Започнаха да валят покани, да иска да ходим на вечери, и т.н., но аз се дърпах, не трябваше и дума да стане, не съм такава... И така и не се видяхме седмица след запознанството му.
Една вечер брат ми ме покани да гледаме мач, с приятели, у сегашния ми годеник, реших да приема, все пак нямаше да бъдем сами, щеше да има и други хора. Той не очакваше да отида у тях, след като толкова пъти бях отказвала, макар че не спираше да търси контакт с мен. Толкова много се интересуваше от мен, вслушваше се във всяка моя дума. Качвам се аз по стълбите, до 5-тия етаж и какво да чуя... нашата песен, която толкова ми пращаше като поздрави по Скайп, помислих че знае че утивам и затова я е пуснал, но се оказа че е просто съвпадение... когато се появих на вратаа, той все още беше на терасата вън, влезна и онемя... Беше голяма изненада за него. И така... цяла вечер прекарахем разговаряйки...

Беше момент, в който ако пропуснеш, може би ще пропуснеш живота си. Аз съм момиче на риска. И... нямах какво да губя! Имах само няколко неуспешни връзки, просто си давах чувствата на грешните хора. А той ги заслужаваше най – много от всички да сега.


Щастлива съм, че срещнах този мъж, той промени настроението и живота ми завинаги...
А в един слънчев ден се обърна и каза, тъкмо бях решил, че всички жени са еднакви и срещнах една, която коренно промени мнението ми. Ти си не само красива, умна и добра, но и не си лека, пазиш дистанция и знаеш кое кога и как...

И до днес той не се е променил, знам че ще бъде такъв цял живот, ОБИЧАМ го страшно много!
Надявам се да не съм ви отегчила с историята си, малко дълга дойде... smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 20, 2011, 14:26:38 »

manuela_dobromir , историята ти много ми напомня на нашата и определено ме разчувства heart Като се замисля, не съм разказвала тук как се запознах с милото, а ти ме провокира да го направя girl_wink
 Мен ме бяха поканила на отркиването на един клуб, но в последствие се оказа - саласа клуб, а аз и понятие си нямах от таква музика и танци. Реално никога не бих стъпила на такова място. Милото беше този, който направи привидно провалената ми вечер невроятно забавна. Плени ме с маниерите си, с начина на говорене, с отношението си към мен, с лекотата, с която  ме разсмиваше.....и вместо да се натанцува (за което беше отишъл) цялата вечер ми прави компания, за да не скучая.  heart Дадох му телефона си, но далеч нямах намерения за нещо по-сериозно. Още не бях преболедувала раздялата с годеника си, а датата на така и неосъществената ни сватба наближаваше.
Няколко дни по-късно ми се обади в момента, в който всички ми отказваха да отидем да гледаме "Артур и отмъщението на Балтазар" и когато ми звънна, веднага го застрелях с въпроса, знае ли кои са? За огромна моя изненада знаеше и веднага го поканих на кино. В последствие не остана време за кино, защото много бързах в онзи ден, но пък уж "да пием кафе на бързо" премина неусетно в тричасов непринуден разговор.  girl_in_love Последваха още няколко срещи и така и не разбрах кога ме завладяха чувствата. Половин година по-късно сключихме тайно брак. А вече година откакто сме заедно, сме все същите влюбени лудетини. twohearts
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 20, 2011, 14:47:49 »

Историята ти е хубава, общо взето и при вас се е получило така, както при мен, мног осе радвам! smile
големи кавалери си намерихме с тебе. Да са ни живи и здрави smile
Най - хубавите нещша стават случайно, знаеш ли, и от твоя и от моя опит на това мнение съм...
Точно когато най - малко очакваш, съдбата си знае работата и задвижва нещата smile

Между другото да включа нещо, което може да се стори странно на повечето, 2 - 3 месеца преди да се срещна с годеника ми, е бил да му гледат на кафе. Една приятелка на майка му, която си гледа на приятелките в магазинчето си. Много е добра...
Казала му, че ще срещне момиче, с което ще създаде семейство, с дълга кестенява коса, зодия близнаци...и малко по -късно се среща с мен и се сеща за думите и, когато вижда моя стара снимка и разбира че косата ми не е черна, а кестенява и че я боядисвам. Зодията също позна, всичко.

Не е уместно да говоря тук за другото, за което позна, то е малка тайна, не мога да съмс игурна дали някой мой близък няма да го прочете, но ще пусна жокер... Предсказа ни нещо и на двамата, но ние мислехме, че ще се случи в по - късен период и когато след 2 месеца се случи, разбрахме за какво е говорила...
Активен
eviaz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


отче наш които си на небесата.........


« Отговор #434 -: януари 24, 2011, 16:18:02 »

уау супер готини истории ние пък работихме на ено и също място но чак на банкета за коледа 2009 си поприказвахме повечко и така лека полека започнахме да излизаме колегите щяха да паднат като разбраха хаха smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines