Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:58:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой как се запозна с бъдещия си съпруг  (Прочетена 166874 пъти)
 
Ирина
Любопитен
*
Публикации: 49



« -: март 27, 2006, 10:45:04 »

здравейте, тази тема на мен ми е много интересна. запознанствата стават по стандартен и нестандартен начин. може би има доста нестандартни запознанства.
при мен как стана: аз се запознах с бъдещия си съпруг в Хале Шипка. той ме блъсна без да иска. аз от своя страна  много му се скарах, но когато ме погледна с някакъв много учуден поглед, направо се влюбих от пръв поглед в него. И му предложих да ми се извини на кафе.   dance
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: март 28, 2006, 13:01:14 »

Здравей, Ирина;)
Здравейте и всички останали:)
Хареса ми тази тема и смятам, че е подходяща като за начало да се включа във вашето форумче:)
Има една приказка: Никога не казвай НИКОГА:)
В моя случай беше точно така:)
Запознала съм се с много хора в интернет. С 90% от тях сега сме много добри приятели. Имах, обаче, едно разочарование в личен план от човек, с който се бяхме запознали там и си бях казала, че повече НИКОГА няма да изляза с човек от интернет. Предпочитам комуникацията очи в очи:)
С моята любов се запознахме точно така:) В интернет. Само, че не можеше по никакъв начин да ме изкара на кафе, та се наложи съвсем подмолно и хитро да ме издебне до залата, където тренирам:) Понеже съм прекалено открит човек му бях споменала какво и къде тренирам:) И така УЖ случайно се засякохме на живо:) След това като, че ли съдбата ни събра. Имаше една поредица от АБСОЛЮТНО случайни срещи ... (вече наистина случайни) и като добавим и неговата упоритост благодаря на Бога, че той усети, че сме един за друг и не се предаде:)
Та, един съвет и от мен;) Те старите хора са го казали: Никога не казвай никога;)
Е.....само в определени ситуации;)))

Поздрави на всички готини хора тук:)
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #2 -: март 28, 2006, 13:14:55 »

Ей, това е много интересна тема blum
DIVA, добре дошла тук, мисля, че ще ти хареса, поне на мен ми е много забавно и интересно!
Да живее Интернета и ICQтo! yahoo Ние също се запознахме във вируалното пространство през лятото на 2000та годи�
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: март 28, 2006, 13:20:56 »

Малииииии.....мишка:)
То не останало:) Айде, чакаме всеки момент добрата новина:)))))
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #4 -: март 28, 2006, 14:56:33 »

темата наистина е много интересна  smile
аз също се запознах с любовта на живота си в интернет. Точно бях започнала работа в един офис и в началото трябваше да си запълвам времето с нещо и започнах да влизам в чата. Излизахме няколко пъти на кафе просто като приятели. По това време аз имах сериозна връзка, от около година обаче нещата хич не вървяха, а аз все нямах смелост да се разделим. Тогава реших да рискувам и се разделих с тогавашния си приятел. Вече две години съм безкрайно щастлива,  *INLOVE*сега дори ни предстой сватба, а след време се надявам да изпитаме и това щастие което те очаква теб mariya.  @}->--Това че се намерихме по-толкова странен (за мен) начин си е направо пръст на съдбата.
Пожелавам на всички безкрайно много щастие, любов и разбирателство. kiss2
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #5 -: март 28, 2006, 16:53:57 »

Ани4ка, пожелавам ти го от сърце да изпиташ това щастие!
И да живее Интернета! yahoo
Активен
Ирина
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #6 -: март 29, 2006, 09:56:58 »

DIVA историята ти е доста интересна  smile
Много мои приятелки си намериха сродна душа по интернет. Вече има и 2 женени.
Като цяло все повече започваме да живеем в интернет и е нормално тези неща да се случват.
Направи ми  впечатление изказването на дива:
...Имах, обаче, едно разочарование в личен план от човек, с който се бяхме запознали там и си бях казала, че повече НИКОГА няма да изляза с човек от интернет. Предпочитам комуникацията очи в очи:)
...

Един мои приятел беше убеден, че повече няма да се запознава никога по интернет с момиче, след голямо разочерование. Но неговото никога, стана някога. Вече има 1 момиченце, сладура. Запознаха се по icq със страхотно момиче.   yahoo
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: март 29, 2006, 12:35:23 »

Точно така, Иринка:) Разбрала си ме наистина:)
Все пак интернет е едно що годе рисково място за запознанства ... всякакви индивиди има. А и тогава бях сама (току що оставена...) и се впуснах веднага в една такава връзка с човек, който явно пет пари не даваше за мен. Флиртуваше със сервитьорки по заведенията, умираше да гледа голите новини по Нова Телевизия:) И стана така, че един мой приятел му изигра номер като се представи за полуголо момиче в интернет със снимка и нашия захапал и си дал тел. номер, искал среща;) Че след като му теглих една се зарекох, че наистина няма да бъда с човек от и-нет. Първи и адски несполучлив опит... Но точно като твоя приятел, Аничка, Мария и... да кажа повечето явно в този форум сме намерили половинката си тук:) Друг е въпроса, че не знам дали и как ще разказвам на децата си (живот и здраве) как сме се запознали, след като сега следя под лупа сестра ми и и давам съвети да не излиза с хора от интернет:)
Активен
Ирина
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #8 -: март 29, 2006, 14:52:29 »

Твоите деца DIVA, докато пораснат за тях интернет няма да е новост. Няма от какво да се страхуваш, начина не е важен, после е важно ...
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #9 -: март 30, 2006, 09:47:31 »

lol)) Има нещо такова  pleasantry
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #10 -: април 27, 2006, 10:53:11 »

Ние се запознахме на купон и веднага станахме гаджета,въпреки,че и двамата по това време бяхме заети.Но какво да се прави.............ЛЮБОВ! Dance
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #11 -: май 03, 2006, 12:11:22 »

едно по-стандартно от afrodita smile А за Internet-наистина има всякакви там...засега поне трябва да се внимава според мен. Иначе няма друго такова 'място' да завържеш приятелство  good good Long live Internet!!
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #12 -: май 08, 2006, 12:33:50 »

Е, хайде още някой да сподели  pleasantry
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #13 -: май 30, 2006, 14:54:59 »

Аз си нямам все още съпруг,но си имам моето момче с което живеем заедно и се радваме един на друг,но ще разкажа нашата история:
Работехме заедно в едно от най големите столични заведения.Отначало между нас беше война,не можехме да се понасяме,мразехме се beating,джавкахме се,ужас направо.После преминахме на фаза брат и сестра  drinks -споделяхме един на друг любовите и разочарованията си.След това нещо се случи и между нас пламна любов,  heart незнайно как и от къде.Продължихме да работим заедно и така почти 3 мес никой не подозираше за връзката ни, а и как иначе,всички знаеха че не можем да се понасяме  good .После един колега ни видя  shok и изпорти работата.Всички бяха в нещо като операция шок и ужас,но пък много ни се радваха  good .Естествено по-късно шефове и хора разни ,които ни завидяха се опитаха да ни разделят,но пък така ни направиха само по силни.А забравих да спомена че още от самото начало заживяхме заедно.През декември 2005 демонстративно се махнахме,напуснахме,тъй като ни заявиха че като идваме на работа трябва да се правим че не се познаваме и т.н.,ние решихме че никой не може  и няма право да се подиграва с нас и с чувствта ни.Още повече че никога не сме парадирали и показвали връзката си.Така макар и трудно,си намерихме други работни места,паднахме от много парички на малко,но това не повлия изобщо на отношенията ни,напротив,заздрави ги.Много е дълго за разказване но нашата история е толкова интересна и пълна с обрати,че......Важното е че сме живи и здрави,борим се,обичме се и се уважаваме. Dance
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #14 -: май 30, 2006, 17:19:23 »

 hiphip hiphip hiphip
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines