Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:38:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой как се запозна с бъдещия си съпруг  (Прочетена 166896 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #15 -: май 31, 2006, 09:35:15 »

Ех, че сте готини  blush
Много ви се кефя, Меги  kiss2
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #16 -: май 31, 2006, 09:55:09 »

Мерси, DIVA!   Wink   give_rose
Надявам се да съумеем да сме все така весели! dance
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #17 -: юни 06, 2006, 08:54:12 »

meggi, това, което пишеш си е направо за роман. Замисляла ли си се да издадеш нещо като 'Предбрачна автобиография'?  Wink Защото е наистина интересно и е жив пример, че за любовта няма граници good good Желая ви попътен вятър!
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #18 -: юни 06, 2006, 13:06:19 »

Peshom,благодаря за предложението и милите думи.Имай в предвид че ако седна да ви разкажа цялата история с подробности,ще се хванете за главите.Нека не обиждам другите,защото всяка история има своите интерени моменти и забавна и уникална "история".Знаете ли че на всички на които сме разказвали как е станало всичко никой не може да повярва че това действително е истина и продължава и до днес въпреки всичко и всички.Дано не дърпам дявола за опашката.
А относно романа за предбрачната история,знаеш ли колко много пъти ми е идвала тази идея,тъй като имам някаква "дарбичка" за писане.Но за сега това са само планове.
Успех на всички и вярвайте в доброто и в чудесата-те наистина се случват!
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #19 -: юни 08, 2006, 12:41:49 »

meggi, щом е дарба - използвай я!! И кажи като си готова smile biggrin
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #20 -: юни 08, 2006, 12:46:12 »

Ще действам по въпроса, обещавам!!! blum
Активен
sexy_kitten
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


много обичана жена:-))))която и обича;-)))


« Отговор #21 -: юни 08, 2006, 15:16:42 »

:-*с милото ни запозна една моя колежка,която му беше приятелка<не са били гаджета,просто много добри приятели>,и се запознахме на нейната вила,където тя празнуваше своят РД
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 03, 2006, 11:44:14 »

Ние пък се запознахме във един.... форум biggrin. По-точно не в самия форум, а на сбирката на форума, която беше организирана. И двамата случайно попаднали.... После едни работи в тоз форум едни интриги едно чудо, луда работа-но както беше казано и по-горе това само ни направи по-силни, ама сега сме щастливи и ни предстои сватба  biggrin
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #23 -: юли 03, 2006, 14:59:29 »

Как забравих и аз да ви кажа....
Моето си беше истинска романтика...
Отиваме да караме кънки на лед с едни познати и там на пързалката. Тъкмо се запознахме и така се изтърсих без да искам. Той реши да помага и т.н.
Не беше нарочно падането blush  Честна дума  kezz
Ама всичко си стана от първия път. Голям чаровник  dance
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #24 -: юли 13, 2006, 13:53:43 »

Ейц...... nea много боли на леда ...  blush
 biggrin
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #25 -: юли 19, 2006, 08:08:52 »

 Ейййй , че хубава темичкааа! Само, че като се запознах с моя съпруг нямах си и представа от интернет защото това беше далечната 1999 година през пролетта.  С баща ми и негова колежка, която ми е приятелка, ходих с  тях до София те бяха в командировка и аз да използвам да се поразходя из столицата. Тогава с моята приятелка си купихме понички от KFC, който много обичам. А и тогава и сега в Пловдив няма KFC. Та напълних аз едно торбе с понички и хайде да се връщаме в Пловдив.
 Беше вече следобед и решихме да поседнем на Макдоналд на главната да хапнем и пийнем да се освежим от пътя. Хапнахме и моята приятелка каза: Хайде дай ми поничка да се подсладя, не е възпитно но немога да им устоя. И така извадихме по поничка и като  я захапах погледа ми се спря на мъж, който ме гледаше право в поничката. Изядох е и още ме гледаше. Станахме вече да си ходим и като минавахме покрай мъжа (там беше изхода), той ми каза: Може ли една поничка и на мен? А аз го отрязах: ААААА не нося си ги чак от София и много ги обичам. Тогава той ми каза : ЕЕ щом не даваш тогава ще дойда където работиш да пием кафе. (работих тогава в известно заведение). Дойде и така си минаха годините...
 Преди няколко месеца се прибирам в къщи и виждам една торба в хола на масата. И какво мислите....
Бил в София по работа........................................... и ми купил  кутия с понички от KFC.....
 
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #26 -: юли 19, 2006, 11:32:40 »

и ми купил  кутия с понички от KFC.....

браво, много мило! give_rose
Активен
meggi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #27 -: юли 19, 2006, 16:39:40 »

Цитат
Бил в София по работа........................................... и ми купил  кутия с понички от KFC.....
 
Ехааа, супер, много мил жест!
Поздрави мъжа ти от мен и му стисни ръката!
Е това е мъж!
Пази си го  good Wink
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #28 -: юли 20, 2006, 20:03:50 »

tsveteli много ме развесели историята ви  good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #29 -: юли 21, 2006, 13:38:46 »

Здравейте всички,

Най-после и аз успях да се включа. Ние пък се запознахме още като ученици последна година, аз учех в Езиковата, а той в Спортното (малко рядко срещана комбинация бяхме) и ходехме в едно и също кафе като бягахме от училище да играем карти. Така се и запознахме-на белот. Интересното е, че той беше много мил (но нищо повече), а моята първа мисъл беше, че е точно мой тип, но незнайно защо никога не бих била с него. Следващият път като се видяхме във въпросното кафе той седеше с гръб и изведнъж просто се обърна и така ми се усмихна, че аз направо полетях-и край-отттогава до днес съм влюбена безкрайно! Цял ден след това се усмихвах като идиот на абсолютно всичко  blush.  Ама хайде стига толкова, няма да разказвам какво стана в следващите шест месеца докато станахме "гаджета", 5 години по-късно се сгодихме и сега сме женени точно от 1 год. и 11 месеца  Dance.

 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines