Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:31:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 192582 пъти)
 
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #345 -: февруари 28, 2014, 15:42:00 »

Препоръчвам ти оркестър БРИЗ, ако не са още заети, страхотни са, с огромен опит в сватбите, също и ФОЛК МАГИЯ. За тях също знам, че са големи професионалисти и правят големи купони. Мога да ти препоръчам и орк. Варненци, които сега свирят в Райчето, честно да ти кажа, според мен, който и да избереш от тях, няма да сбъркаш.... успех
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #346 -: февруари 28, 2014, 15:44:08 »

Аз да се похваля, онзи ден имахме среща с една дама относно аранжировката и вече си имаме цялостна концепция за визията на сватбата - как да изглежда украсата, с какво да са застлани масите.... да си призная, толкова бързо решихме и резервирахме всичко и ангажирахме всички, че чак сега ме е яд... то има  5 месеца, и няма да има какво да правя до сватбата smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #347 -: февруари 28, 2014, 15:53:54 »

Да си призная, тайно ви завиждам за живите оркестри... особена тръпка е, която ДЖ просто не може да замени  smile
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #348 -: февруари 28, 2014, 19:58:29 »

Много ти благодаря palachinka  kiss2
Определено сме решили да е с оркестър, наистина тръпката от живата музика е съвсем различна и се усеща в самата сватба.
За Варненци и аз имам хубави впечатления, но на последните 5 сватби свиреха те и някак ми идват в повече. Фолк Магия не съм ги слушала, но сега ще се разровя и за тях. Мисля, че след избора на ресторант, това е втората сложна задачка  funnytooth
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 01, 2014, 18:47:56 »

Включвам се отново по темата за ресторантите (благодаря на всички, които до момента са се включили с мнения и съвети). Азалия (за която вече питах) и Аква азур не организират сватби в активния сезон. За момента Марина на Слънчев ден и Естрея са опциите, от които съм получила оферти, които отговарят долу-горе на критериите ми. В момента имам изпратено запитване до Астера на Златни пясъци от преди няколко дена, но все още нямам отговор - ако някой знае за ориентировъчни цени и дали имат някакви специфични изисквания, ще се радвам да сподели.
Като цяло ще се радвам и на други предложения за подходящ ресторант за вечерна сватба с между 130 и 150 гости.

П.п.: Между другото сватбата ни ще бъде на 06.09.2014 и малко ме заболя сърцето, когато от Ритуална ни казаха, че ще струва 680 лв., нооо... прежалихме ги и вече имаме запазен час (прощъпулника на организацията ни).  danceg
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #350 -: март 01, 2014, 19:03:46 »

yols, вашата сватба няма да е малка, а повечето ресторанти са за по-малко гости. Миналата година една от сватбите, която снимах, беше със 150 гости в "Марина" ( к-с Слънчев ден). Като ресторант е перфектен и обслужването е на ниво. Мисля, че добре си се насочила. "Естрея" също е хубав избор за празненство, а градината към комплекса е страхотна за снимки. Успех в организацията! smile
« Последна редакция: март 01, 2014, 19:18:04 от stoyanov » Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 01, 2014, 20:12:25 »

Включвам се отново по темата за ресторантите (благодаря на всички, които до момента са се включили с мнения и съвети). Азалия (за която вече питах) и Аква азур не организират сватби в активния сезон. За момента Марина на Слънчев ден и Естрея са опциите, от които съм получила оферти, които отговарят долу-горе на критериите ми. В момента имам изпратено запитване до Астера на Златни пясъци от преди няколко дена, но все още нямам отговор - ако някой знае за ориентировъчни цени и дали имат някакви специфични изисквания, ще се радвам да сподели.
Като цяло ще се радвам и на други предложения за подходящ ресторант за вечерна сватба с между 130 и 150 гости.

П.п.: Между другото сватбата ни ще бъде на 06.09.2014 и малко ме заболя сърцето, когато от Ритуална ни казаха, че ще струва 680 лв., нооо... прежалихме ги и вече имаме запазен час (прощъпулника на организацията ни).  danceg

Новата зала на Интернационал много ми харесва и е с голям капацитет. Може да разгледате, ако още не сте  girl_wink

За цените на ритуална зала... girl_impossible

Успех!
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 01, 2014, 20:43:49 »

Интернационала съм го включила и него в потенциалния си списък, именно заради капацитета и обновената зала. За разлика от повечето, при него притеснението ми е обратното - дали залата не е твърде голяма (пишат, че е за 320) и дали няма да изглежда малко "рехаво". Все пак вероятно ще им пиша скоро и на тях поне да видя условията им.  smile
Активен
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #353 -: март 01, 2014, 22:15:41 »

Аз съм се замислила за фризьор тези дни. Някой да знае фризьор който се справя с големи, дълги, къдрави коси?
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #354 -: март 02, 2014, 10:53:22 »

Интернационала съм го включила и него в потенциалния си списък, именно заради капацитета и обновената зала. За разлика от повечето, при него притеснението ми е обратното - дали залата не е твърде голяма (пишат, че е за 320) и дали няма да изглежда малко "рехаво". Все пак вероятно ще им пиша скоро и на тях поне да видя условията им.  smile

Не знам дали сте ходили до Интернационала, но там залата е направена така, че да може да се раздели на три части. Има прегради, които ако не знаете, че е преграда няма да разберете.Ние като ходихме беше пусната едната и не стоеше никак лошо. Успех с търсенето  Wink
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #355 -: март 02, 2014, 11:30:00 »

Yols имам и прясна оферта от хотел Астера, но явно пощата ти е пълна и не мога да ти я изпратя на лично съобщение pardon
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #356 -: март 02, 2014, 14:28:32 »

По-голяма зала, по-голям дансинг. Според мен това е по-важно... не толкова да "събере" гостите по масите  Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #357 -: март 02, 2014, 17:25:09 »

Момичета, ако ресторантите не ви отговарят на запитванията по мейла, направо им звънете, за да не губите време и после да останете разочаровани от условията.  good
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #358 -: март 02, 2014, 19:40:50 »

Интернационала съм го включила и него в потенциалния си списък, именно заради капацитета и обновената зала. За разлика от повечето, при него притеснението ми е обратното - дали залата не е твърде голяма (пишат, че е за 320) и дали няма да изглежда малко "рехаво". Все пак вероятно ще им пиша скоро и на тях поне да видя условията им.  smile

Yols, нашата дата също е 6 септември и агенцията, с която работя по организацията,спомененаха, че същия ден ще се проведе сватба в Интернационал  sad
Активен
yols
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


Dreams lift when reality falls


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 03, 2014, 12:07:16 »

Yols имам и прясна оферта от хотел Астера, но явно пощата ти е пълна и не мога да ти я изпратя на лично съобщение pardon
Здравей, Дени. Нещо май наистина имам проблем с личните съобщения тук, защото имам само едно съобщение във входящи, а изходящите не ми се запазват - пробвах да ти пиша, а пише 100% запълнен (странно)  huhhuh.gif. Ще се радвам ако можеш да ми пуснеш офертата на Астера на имейла ми - [email protected]. smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines