Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 16:26:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 193274 пъти)
 
palachinka
Сватбар
***
Публикации: 216


« Отговор #105 -: януари 24, 2014, 22:22:57 »

Алади, не знам за колко точно е но някой сподели че били 140 и можело да стане. Но обади зе да питаш.
На сайта на Пертито има оферти за Мелиа. Разгледайте ги, всичко е описано  smile
Мрявка, там е работата, че няма особено много снимки, особено на терасата...
« Последна редакция: януари 24, 2014, 22:24:37 от palachinka » Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #106 -: януари 25, 2014, 23:20:38 »

Здравейте бъдещи булки, виждам че форумът доста е напреднал от последният път, когато писах.....някъде в 15 част  girl_wink Нашият сватбен ден ще бъде на 6 септември 2014. Тъй като ритуалът ще е изнесен, а както вече се спомена Община Варна не изнася ритуална книга, за това се ориентирахме към Балчик....сватбената церемония ще се проведе в ботаническата градина, както и църковния брак, а след това тържеството ще продължи в ресторант Ла терас на Оазис Ривиера. Сватбата ни ще бъде в сравнително малка от 60-70 души. Спряла съм се и на сватбена агенция, с която разработваме съвместно визията на сватбата....фотограф и Диджей ще избера идните дни и началото на февруари ще отскоча до София за да по разгледам какво предлагат сватбените салони  danceg
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #107 -: януари 25, 2014, 23:41:11 »

Моля предложете фотограф, видеооператор и диджей? Впечатления за Ангел Ненов, Георги Георгиев или Милен Леземан? girl_impossible
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #108 -: януари 26, 2014, 01:48:05 »

Виж и снимките на Яна Пенева , аз лично съм и голям фен , мисля че тя е една от най-добрите във Варна . 
Активен
mimetooo777
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #109 -: януари 26, 2014, 03:53:13 »

Здравейте аз съм нова,но се записвам да следя темата,тъй като съм бъдеща булка за септември 2014г!След като от седмица следя този форум осъзнах,че няма никакво време за губене за важните неща и започнах да действам!За сега съм капарирала р-т Хоризонт,който много ми хареса!Утре ще звъня на DJ Suny,някой има ли някакви отзиви за него!А случайно да знаете водеща за изнесения ритуал,за сега имаме един вариант,срещу такса от 180лв,но все пак да попитам!Успех на всички  smile
« Последна редакция: януари 26, 2014, 04:00:58 от mimetooo777 » Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #110 -: януари 26, 2014, 12:23:09 »

И Ангел Ненов,и Леземан и Яна Пенева са страхотни фотографи,като първият е учител на повечето млади фотографи във Варна,с много награди от фото конкурси.Въпрос на лично усещане е кого да изберете,разгледайте техни снимки,вижте се с тях и така ще решите.
Активен
doniii_
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #111 -: януари 26, 2014, 13:17:44 »

Доколкото знам Яна Пенева заминава извън Българя да работи!Но все пак пробвайте да се свържете с нея наистина е професионалист  good
Активен
mi_mito
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #112 -: януари 26, 2014, 19:44:46 »

Записвам се и аз нашата сватба ще е на 17  август, но нищо не съм запазвала, а имам чувството, че съм закъсняла доста вече  girl_impossible
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #113 -: януари 26, 2014, 20:21:04 »

Аз лично съм запозната с работата на изброените фотографи, при различни събития,но нито едно от тях сватба...... нямам идея на кого да се спра...затруднението ми е голямо и май ще трябва да се срещна лично. Благодаря за предложението, ще се запозная и с работата на Яна Пенева още сега....моля да ми препоръчате и видеооператор...ако някой е останал доволен от работата на конкретен такъв..
Активен
Laphroaig
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



« Отговор #114 -: януари 26, 2014, 22:33:21 »

Яна Пенева е мнооооого ангажирана  girl_impossible писах и на Ка студио, но още на са ми отговорили, а Георги Георгиев се оказва не от Варна и ще трябва да му се поемат и пътни и нощувка   huhhuh.gif има и една друга наистина страхотна фотографка, но май снима само бебенца  cray
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 27, 2014, 10:33:25 »

Доколкото знам Яна Пенева заминава извън Българя да работи!Но все пак пробвайте да се свържете с нея наистина е професионалист  good
Това не е вярно. Яна си работи тук и за този сезон. Сестра ми вече я е капарирала.
Единствения фотограф, който знам, че замина вече е Милена Великова.
Лично аз бих препоръчала Яна Пенева, Ка студио, Фотеви, Милен Леземан и един фотограф, който на моята сватба беше 2ри - Цанислав Христов. Всички имат портфолио и може да погледнете дали някой ще ви допадне. За съжаление известните имена сигурно вече са се позаели. Успех!
Активен
mi_mito
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #116 -: януари 27, 2014, 21:01:48 »

Някакви отзиви за Живка Фотева гледала съм нейни снимки и ми харесват доста  Yes
Активен
lenka87
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #117 -: януари 27, 2014, 22:14:48 »

Здравейте момичета,

От скоро чета форума и сте ми наистина много полезни. От скоро имам предложение, но затова, че съм и бременна в третия месец трябваше много бързо да решим и дата. За момента имаме запазена дата 12 април и също ресторант Бриз 2.  За моя радост имам и поръчана вече рокля, която предполага дебелеене и дано в лице да не съм като "хамстер". За грим за сега имам препоръчана гримьорка, обаче за прическа наистина незнам къде да ходя. Препоръчайте ми някаде за прическа. Освен това ми препоръчаха някъв DJ Венелин - някой може ли да изкаже коментари за него. Друго, което ми е в невидение е видеото - наистина цените, които виждам са ми непосилни. Ако някой знае някой на по-достъпни цени моля да препоръча видео (поне фотото ни е уредено Bravo )
Амиии...това е, което се сещам за момента. Много ще съм благодарна на всички отзовали се.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #118 -: януари 27, 2014, 22:57:08 »

Друго, което ми е в невидение е видеото - наистина цените, които виждам са ми непосилни. Ако някой знае някой на по-достъпни цени моля да препоръча видео (поне фотото ни е уредено Bravo )

Какъв ти е лимита за видео, защото аз от гледаното до момента не съм срещала под 600 - 700 лв. Или поне това, което съм гледала е видео със сюжет, хубава музика и т.н .Дано има такива, които да ти се поберат в бюджета : )
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #119 -: януари 27, 2014, 22:59:53 »

Ако искаш ниска цена за диджей-взимай диджея,предлаган от ресторант Бриз 2,ако търсиш качество,прегледай темичките назад!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines