Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:29:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 184230 пъти)
 
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #225 -: февруари 11, 2014, 08:46:05 »

Момичета, знаете ли какво се случва с магазина на Сан Патрик в Добрич? Някоя има ли информация за цени, начин на работа, срок за доставка на роклите и т.н.?
Бутика скоро го местят във Варна - от април месец. Сега има ликвидация, има намалени рокли и сватбени и бални. Предната седмица бях там за час, например една рокля от 3500 е намалена на 2800, за други рокли не знам. За поръчка на рокля само ми казаха, че първо модела трабва все още да се прави или да го има в наличност, а доставката е поне 3 4 месеца, като ликвидацията не важи за рокли, които са поръчани.
« Последна редакция: февруари 11, 2014, 08:48:58 от Anuk » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: февруари 11, 2014, 10:15:19 »

Във Вентура се събират нормално около 120-130 човека, но управителката е много особена. Също така живеещите наоколо правят проблеми за високата музика и се получават неприятности...
Управителката, няма да ѝ направя чест даже да я изкоментирам. За разлика от една съфорумка по-напред, със съжаление казвам, че не мога да направя толкова цветущо описание на тази жена! На нас ни беше обещано, че проблем с шума няма да има, е оказа се, че не е така. Затваряха прозорците от едната страна към блоковете, а в началото на юни си беше жега.
Препоръчвам ресторанта за пролетни и есенни, зимни сватби, когато не е задух. Има климатизация, но за лятото не е достатъчна.
Ястията се бавеха страшно много, откъм организация съм крайно недоволна, така че, ако се преговаря с тях, трябва да действате с твърда ръка и съвсем директно, без никакви любезности или завоалирана учтивост. Достатъчно са се изложили вече сами пред колко булки....
Не се притеснявайте да изкажете съмненията си и притесненията си на време!

shik, кутията ти е пълна и не мога да се свържа с теб.
Активен
ivi86
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #227 -: февруари 11, 2014, 12:05:43 »

А колко ще ви струва изнесеният ритуал там.  Иначе за украса погледни Stelisimo Decor.

Цената на изнесения ритуал, ако се организира от външна агенция е 200 лв. Ако се прави от агенцията на Хоризонт е без допълнително заплащане.
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #228 -: февруари 11, 2014, 22:41:39 »

Здравейте smile ние резервирахме за 1 ден ресторанта ( Хоризонт ни хареса най-много), църква - Св. Атанасий, и подписването ще е 2 дни по-рано в гражданското в делничен ден Останах изумена, че за края на август църквата е доста препълнена, ние сме чак късно следобед защото беше заето, всичко успяхме да видим за един ден и съм много доволна smile трудна задача е DJ, фото, видео и водещ за изнесения. Дано да успеем и да намерим добри професионалисти, че не сме във Варна. Успех на всички , не е чак толкова трудно, важното е да имаш късмет и да си проучил някои неща от рано... поне от моя гледна точка. smile
Активен
galinche
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #229 -: февруари 12, 2014, 11:56:04 »

Здравейте,

някой може ли да ми каже как стои въпросът с организирането на изнесен ритуал на Калиакрия? Може ли да се направи такъв ритуал там, при условие че не ползвам техния ресторант?
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #230 -: февруари 12, 2014, 12:31:09 »

Йохохохо да се похваля и аз smile вече официално си имаме дата, и запазен час smile Църквата и тя е уредена, ресторанта чака само да звъннем да потвърдим smile започва се и при нас активната подготовка........ Много се вълнувам, че всичко вече започва да се случва, а не само да се планира на думи....
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #231 -: февруари 12, 2014, 14:05:08 »

Бивши булки искам да помоля, тези от вас, който са имали изнесен ритуал, водещи освен Тони Александрова и Теди, може ли да ми препоръчате. Ще се радвам и на телефони на Лс lol
Активен
galinche
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #232 -: февруари 12, 2014, 14:20:10 »

Бивши булки искам да помоля, тези от вас, който са имали изнесен ритуал, водещи освен Тони Александрова и Теди, може ли да ми препоръчате. Ще се радвам и на телефони на Лс lol

На моя приятелка ритуала се водеше от една дама, която се казва Виляна и май работи към РТВЦ Варна, но това което съм чувала е че най-добрите са Теди Карпачова и за Антоанета Александрова.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 13, 2014, 14:34:34 »

Да, и на нас ни беше Тони Александрова  give_rose Направи ни страхотен ритуал  разплака ни всички l_bye_boy  Girl_hide
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #234 -: февруари 16, 2014, 23:12:29 »

Здравейте момичета, имаме един много наболял въпрос, който все още не можем да разрешим. Става въпрос за избора на ресторант. Какво ще кажете за хотел Романс, като имате в предвид, че гостите ни са 120 дущи. Според управителката няма проблем, но аз малко се притеснявам за това. Някой бил ли е на такава сватба там?  huhhuh.gif
Активен
alispeikova
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #235 -: февруари 17, 2014, 09:02:06 »

Аз знам, че в Романс нормално се побират 80 души + още 20 в другата част, от която не се вижда нищо. Много странно, че са ти казали, че се побират, освен да останете без дансинг, ние затова се отказахме.
Активен
cvetihristova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #236 -: февруари 17, 2014, 10:08:39 »

Здравейте, на мен ми предстои сватба юли месец и след толкова много ходене по-мъките мисля,че намерихме правилното място.То е хем близко до града и в същото време е отделено и ще бъде цял комплекс само за нас. Става въпрос за Кольовите извори. Наскоро са го взели нови собственици и правят ремонти навсякъде. Единственото място, където ми предложиха меню на добра цена и не искаха да ме ошушкат като на другите места, които са около Варна.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #237 -: февруари 17, 2014, 10:29:10 »

cvetihristova нашата сватба ще е на Кольовите извори. Мисля, вече пристрастна разбира се, че ако сте такъв тип хора, тоест, да Ви харесва по - битовата обстановка, сте направили перфектния избор   yahoo. Незнам колко души ще сте, на нас ни предложиха горе на барбекюто. Още не сме ходили да нареждаме масите, но скоро и това ще стане и мисля, че ще е перфектно.   Wink
Активен
deni_kirilova
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #238 -: февруари 17, 2014, 13:24:34 »

Аз знам, че в Романс нормално се побират 80 души + още 20 в другата част, от която не се вижда нищо. Много странно, че са ти казали, че се побират, освен да останете без дансинг, ние затова се отказахме.

Благодаря много за мнението alispeikova. Явно не само на нас ни се струва, че ще ни бъде тясно. А още повече бяха ни казали, че тази бройка ще се събере без да се използва страничната част, от която нищо не се вижда. Там евентуално могат да бъдат оркестър и служебни маси...но мога само да си фантазирам за този ресторант l_bye_boy
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #239 -: февруари 18, 2014, 08:45:55 »

deni_kirova Романс ти харесва явно и цветовага гама ти допада. Видяла ли си Хотел Елена на Златни пясъци. Ние в началото бяхме се спрели на него, но отпадна червено и златно, та управителя ни каза че до 150 души банкети са правили там. Ако не сте вижте го и дано е свободен, условията  за храна и настаняване са супер : )

Успех good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines