Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:11:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 212496 пъти)
 
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #150 -: май 19, 2014, 00:19:09 »

Аз обиколих доста салони. Цените варираха от 40 до 70 лв. ИСках точно в този салон, но моятата дата и час вече бяха заети. Трябваше за 6.30 да запазя, а ми е много рано - сватбата ни е вечерна. Поради тази причина отпадна. Този салон ми беше препоръчан много гореща - и гримьорката, и фризьорката.

 Иначе добре ми звучи около 50-60 лв за сватбена прическа. Определено няма да е нещо много сложно, че да струва 75.
[/quote]
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #151 -: май 19, 2014, 00:24:39 »

И нашите халки са от та Аз имах проблем.Беше ми много малко - с 3 размера, но бяха много коректни и ми я оправиха и то безплатно. Относно за плащането с карта - аз на много места се сбълсках с това. В Русе явно все още не е разпространено и то на магазини по центъра, дори на места ми се чудеха как мога да си помисля да плащам с карта. Дано това се промени.

Поръчахме си халките във Филип Голд, на Борисова. За съжаление не можаха да ги направят на време, за да си ги вземем, докато все още сме си в Русе, но вярвам, че всичко ще е наред и изработката ще бъде точно така, както ги поръчахме. Единствено останах разочарована, че в магазина им не може да се заплати с карта, което за мен лично е неприемливо, но както казаха те "политика на фирмата"...
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #152 -: май 30, 2014, 20:50:29 »

Нашата сватба мина на 17.05.2014 г. и вече отдъхнали от силните емоции, мога само да кажа, че това беше най- незабравимият момент за нас. Забавлявахме сме безкрайно много и до последно. Пожелавам на всички ви да изживеете това щастие, на което се насладихме и ние smile
Сега, колкото и да ви прозвучи като реклама, искам да си похваля екипа, с който работихме ние. Реклама, е най- правилната дума, защото ако трябва да избираме отново, пак щяхме да изберем тези хора, с които се забавлявахме заедно. Работят като истински професионалисти и резултатите, които постигнаха, за мен са достатъчно основание, да продължавам да ги хваля. Знам, че аз търсих доста информация в този форум преди нашата сватба и се надявам, че и аз ще успея да помогна на някого smile
Безкрайни благодарности за прекрасната работа на:
агенция DEJA VU, музиканти- Йордан Русанов, Евтим Русков и Илко Христов, видеооператор- Петър Петров, фотограф- Явор Седянков, DJ Мартин Коев, сладкарници Златните рибки и Долче Вита, фризьорски салон Галка 4, грим Мила Икониева и не на последно място цветарка- Лили Йолова.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 01, 2014, 21:57:54 »

sise1902 Честито!!!  twohearts Щастлив съвместен семеен живот. Желая Ви много позитиви, много радости и преодоляване на несгодите с лекота хванати ръка за ръка. Нека мъжът ти да е опора във всеки момент.  Бъдете щастливи!

В кой ресторант правихте сватбата и какво беше там отношението. Сякаш мен това най ме плаши в организацията.
Активен
Krumowa85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #154 -: юни 10, 2014, 09:37:34 »

Здравейте! Присьединявам се кьм булките в Русе. Ще подготвяме сватбата от разстояние - живеем в София. Сьбитието се очертава да протече през Юли 2015.
Все още не сме избрали нищо- ресторант, DJ, фото и видео и т.н.
Прочетох всички теми дотук и ми направи впечатление, че говорите за някакви снимки и албум... Как мога и аз да вляза да разгледам?
Някьде  из форумите има ли теми за цветовата гама на сватбата?
Май стана много дьльг пост, но  се вьлнувам много  danceg
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 10, 2014, 20:39:41 »

Krumowa85 Добре дошла сред нас и честито за решението, което все взели. Няма нищо по-хубаво от това двама влюбени да вземат решението да узаконят връзката си.  Bravo
Мисля, че тук ще откриеш много добри идеи и съвети, които да направят организацията по-лесна. Лично аз все си казвах, че има много време, че организацията няма да ми се опре, но си се оказа доста сериозно предизвикателство.
Предполагам и ти като всяка булка тук, искаш най-доброто за приказния си ден. Приеми моя съвет, никога не е рано за нищо. Аз на няколко пъти казвах, че е рано и после се налагаше да правя компромиси.
Дали има тема за цветната гама, не мога да кажа, но това зависи изцяло от вас и вашите вкусове.
Желая ти успех.  give_rose
Активен
Krumowa85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #156 -: юни 12, 2014, 10:44:45 »

Добро утро!
Намерих темата за цветовете на сватбата smile
Някой от Вас използвал ли е услуги на агенция само за консултация, т.е. кое как да планира по-добре. Забелязах, че тук в София имат подобна услуга.
Реших поканите да ги съчетая с гоблен, но когато стигна до някъде ще Ви покажа Wink
Хубав ден girl_wink
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 12, 2014, 13:14:54 »

Има сватбени агенции и в Русе, които могат да ти направят цветове и всичко около организацията на сватбата, но зависи от твоят бюджет.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #158 -: юни 13, 2014, 21:19:04 »

Здравей, desi4ka_
Благодаря за пожеланията! Нека всеки от вас изпита тръпката, която почувствахме ние и се забавлява така, както ние успяхме да се веселим от началото до края!
Сватбата беше на Левента и честно казано съм сравнително доволна. Нямам кой знае какви оплаквания от тях- само дреболии, без които няма как да мине, имайки се предвид, че нивото на персонала винаги може да бъде критикувано в България smile
При самата подготовка и уточнения за менюто на сватбата, контактувахме все с управителя, който е много готин човек. Той ни даде няколко съвета, даде ни възможност за избор и определено влизаше в положение, независимо колко пъти ходихме да променяме броя на гостите или разместването на масите smile Ние можехме да си внесем всякакъв алкохол, безалкохолно, мин. вода и ядки, а това си е доста... Имайки се предвид, че доста ресторанти в Русе не разрешават сватбената торта да се внася от другаде, а държат те да я направят- на нас не ни бяха налагани такива ограничения. Персоналът беше отзивчим, до колкото забелязах на самата сватба, а и никой от гостите не е изказвал някакво недоволство от обслужването като цяло. Това, което лично мен ме подразни, че видях, че остана от сватбената ни торта, но на следващия ден, когато отидохме да си приберем всичко, което остана вечерта- от нея нямаше и следа... Както и да е, почерпили са се за наше здраве smile Не съм сигурна и че са изнасяли често алкохол, от този който ние занесохме, защото доста от него остана и на следващия ден си го прибрахме, но е твърде възможно и ние да сме попрекалили в количеството.
Иначе... Левента е едно удивително красиво място, според мен! Препоръчвам горещо лятната им градина. Зеленината някак доста допринася за настроението, а и го няма градския шум smile
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юни 14, 2014, 08:35:47 »

Здравей, desi4ka_
Благодаря за пожеланията! Нека всеки от вас изпита тръпката, която почувствахме ние и се забавлява така, както ние успяхме да се веселим от началото до края!
Сватбата беше на Левента и честно казано съм сравнително доволна. Нямам кой знае какви оплаквания от тях- само дреболии, без които няма как да мине, имайки се предвид, че нивото на персонала винаги може да бъде критикувано в България smile
При самата подготовка и уточнения за менюто на сватбата, контактувахме все с управителя, който е много готин човек. Той ни даде няколко съвета, даде ни възможност за избор и определено влизаше в положение, независимо колко пъти ходихме да променяме броя на гостите или разместването на масите smile Ние можехме да си внесем всякакъв алкохол, безалкохолно, мин. вода и ядки, а това си е доста... Имайки се предвид, че доста ресторанти в Русе не разрешават сватбената торта да се внася от другаде, а държат те да я направят- на нас не ни бяха налагани такива ограничения. Персоналът беше отзивчим, до колкото забелязах на самата сватба, а и никой от гостите не е изказвал някакво недоволство от обслужването като цяло. Това, което лично мен ме подразни, че видях, че остана от сватбената ни торта, но на следващия ден, когато отидохме да си приберем всичко, което остана вечерта- от нея нямаше и следа... Както и да е, почерпили са се за наше здраве smile Не съм сигурна и че са изнасяли често алкохол, от този който ние занесохме, защото доста от него остана и на следващия ден си го прибрахме, но е твърде възможно и ние да сме попрекалили в количеството.
Иначе... Левента е едно удивително красиво място, според мен! Препоръчвам горещо лятната им градина. Зеленината някак доста допринася за настроението, а и го няма градския шум smile

Моята сватба също ще е на Левента и искам да те питам, ти като минала вече от там за менюто. Колко ви излезе на човек, защото ние другия месец ще ходим да го уточняваме smile
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #160 -: юни 15, 2014, 11:08:07 »

На човек излезе около 35 лв. като в тях се включваше по една бира, малка ракия, салата, предястие, основно ястие. Честно казано, изборът не е голям и това е малко кофти, но и с наличните ястия в тяхното меню успяхме да се справим. Всъщност готвят доста вкусно. Преди да определим крайното меню, ние направихме и лека дегустация. На сватбата така или иначе не ни остана време да си хапнем, така че бяхме подготвени предварително какъв ще е вкусът на сервираното smile
Гостите споделиха, че всичко им е харесало, само предястието нещо не ги е грабнало част от тях, но за съжаление, точно преястията са най- оскъдни като избор.
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 16, 2014, 16:29:20 »

aha, super, a vie koga platihte kuverta predvaritelno li , nie do sega samo kaparo dadohme i za tova me interesuva
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 18, 2014, 13:45:49 »

Krumowa85, аз лично те съветвам първо да изберете ресторанта и тогава да избирате цветовете на сватбата. Ако сватбата ще е на открито може и да не повлияе особено, но в случай, че мислите да е на закрито - по-добре първо разгледайте ресторантите. Също така и ако ще използвате агенция за декорацията - консултирайте се с тях какви цветове панделки имат. Ние мислехме да направим сватбата в смарагдово зелено (или както някъде го наричат "вода"), но агенцията, която избрахме, нямаше такъв цвят панделки. И се върнахме на първоначалната ни идея за светло лилаво, което по късмет си пасва и с цветовете на ресторанта в Рига - бяло и зелено.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 18, 2014, 13:52:12 »

sise1902 Честито от мен! Пожелавам ви дълъг и много щастлив семеен живот!  twohearts
И поздравления за организацията! Представям си колко красива е била градината на Левента! На нас много ни се искаше да я ангажираме за нашата сватба, но не посмяхме да рискуваме заради времето. Все пак се надявам, че в началото на Септември ще имаме късмет с топличко време..
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: юни 18, 2014, 14:03:55 »

Момичета, имам питане. Някоя от вас случайно да има информация къде в Русе може да се наеме ретро автомобил за няколко часа? Знам, че има няколко в града, май са все на частни лица, но не мога да намеря никакви контакти. Не говорим за Ролс Ройс или нещо такова хаха по-скоро Мерцедес от 70-те или 80-те години или нещо такова. Споменах Мерцедес, защото съм виждала сватбена фотография в Русе точно с такъв автомобил и знам, че е от Русе, но за съжаление фотографът няма координати на собственика. Помагайте! Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines