Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:31:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 200378 пъти)
 
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #120 -: април 21, 2014, 12:17:11 »

Ами тук до университета има един ксерокс, където за цветно принтиране на картон е 50 ст/ стр. Аз бях направила на компютъра отделни покани за кумовете и родителите и си ги изкарах при него. Прави отстъпки при по-големи количества. Аз си ги изкарах на гланциран картон и станаха много хубави. Ако искаш мога да ти дам координати. Wink
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 21, 2014, 20:49:27 »

На ВИП-а ли ги прави? Да ако може координати, аз мислех да отида в печатница и да попитам там.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 21, 2014, 21:33:15 »

Здравейте, момичета. Малко ще се намеся в разговора Ви по повод поканите. Работя в средите на печата и мисля, че ще съм ви от помощ. В печатница за малки бройки или няма да се навият или направо ще ви смъкнат кожата от гърба, тъй като там са специални калибровки и всички тези тестове и проби са си сериозен разход. Има доста копи центрове, в които мисля, че биха ти свършили работа. Просто се въоръжаваш с един свободен ден и от копи на копи ще си намериш точното място. За мен е задължително да им обърнеш внимание, че искаш да са отпечатани на лазерен принтер за да избегнеш всякаква вероятност от размазване и разбира се някоя по-здрава медия, за да може да издържи на всякакви допълнителни обработки и след това множеството разглеждане и четене от радост  yahoo
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 22, 2014, 06:51:40 »

Благодаря за съвета все още си мисля, че има време, но не знам. Надявам се да имам свободно време след Юни месец дано да успея тогава да си защитя Дипломната работа, че ако остане за септември всичко ще стане на каша. Стискайте ми палци..  Computer , през май ще седна да пиша. Малко се отклоних от темата, съжалявам...Приятна работна седмица на всички.
Активен
candy_girl_20
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #124 -: април 23, 2014, 17:41:24 »

А някой знае ли от къде могат да се купят цветни пликове за поканите, защото аз успях да намеря само бели ???  Wink
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #125 -: април 23, 2014, 18:46:56 »

rujdie, не знам как се казва ксерокса, но се намира в тунела, в който е и Еконта. Точно до Мтела тунелчето, вътре имаше и някакъв магазин за втора употреба, шивашко студио и Еконта. Надявам се, че разбра от дългото ми обяснение biggrin Аз, както ти казах, си изкарах там поканите за родителите и кумовете, които бяха общо 5 на брой с мой дизайн и той ми ги изкара на гланциран картон с идеални цветове и ми излезе 2, 50 лв. общо всичко.
Но каквото и да решиш - успех  Wink Аз лично съм доволна smile
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 24, 2014, 06:30:05 »

Да същия, които си мислех ВИП-а се казва. Добра цена, аз искам всичките да са еднакви единствено текста за родителите и кумувете ще е различен. Благодаря за информацията. За пликове бях гледала в интернет, но цената е 1,50 на плик мисля, че е доста скъпичко. Може да погледнеш в книжарници или на Джъмбо , Кауфланд, където са канцеларските материали. Приятен ден на всички.
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 24, 2014, 19:40:19 »

Здравейте и от мен.
Ще се омъжвам на 23 август и до сега се затруднявам само с избора на фотограф и озвучаване.
Иначе запазихме ресторанта - ще бъде в Левента, за украсата се доверихме на "Грънчаров и син",
запазихме час за подписването, поканите поръчах от един магазин във Варна, от там мисля да закупя и бутониерите и подаръци за гостите, харесах си торта..
Моля, дайте ми насоки за оркестър , защото мъжа не иска DJ и ако може някакви ориентировъчни цени smile
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #128 -: април 25, 2014, 14:06:27 »

Можеш ли да ми кажеш кой е магазинът във Варна. Толкова търсих там подобни магазини и не открих.
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 25, 2014, 15:08:11 »

казва се "Алба" , сайта им не е много обновяван, но ако отидеш на място съм сигурна, че все нещо ще си харесаш

http://alba-boutique.com/?,10
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 29, 2014, 11:41:28 »

Здравейте и от мен. give_rose Ние още се чудим за датата... юли месец догодина ще да е събитието.
Някой знае ли как стоят нещата с изнесената церемония? Някъде в по-старите постове четох, че разрешават с молба до кмета, но всъщност всичко си е проформа и в крайна сметка те карат да отидеш в обредната зала през седмицата, за да се разпишете в книгата там. girl_impossible  Много ми се иска тържеството да е с изнесена церемония - изглежда ми супер романтично..пък и идеята 50 човека да се съберат в обредната зала, изоообщо не ми е по вкуса.
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #131 -: април 29, 2014, 19:33:26 »

mihaela_87, пощенската Ви кутия е пълна  pardon
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #132 -: април 29, 2014, 20:42:47 »

На мен също много ми харесва идеята за изнесена церемония. За жалост нашата няма да е такава. Относно това, отиваш в общината, в стая 122 и там ще ти кажат какво е необходимо.
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 30, 2014, 15:46:44 »

имах едно писмо от вас, но го прочетох и ви отговорих. Нищо повече не съм получавала
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #134 -: април 30, 2014, 18:29:39 »

имах едно писмо от вас, но го прочетох и ви отговорих. Нищо повече не съм получавала
Здравей, доколкото съм запозната с правилата на форума, това едно писмо, което имаш, прави кутията ти пълна, защото си нов потребител с малко постове. Изтрий го и ще може да получиш още едно и т.н. Вече като станат повече публикации трябва и обема на личните съобщения да се увеличи.

Сега по темата да ви питам момичета. Утре си идвам в Русе и се чудех откъде да си взема тъничка панделка на метър? Предполагам в някое магазинче за мъниста и др. подобни нещица ще има такава, но къде има подобен магазин не се сещам.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines