Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:25:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 201218 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 09, 2014, 13:03:29 »

Aquarius, здравей! Не мога да ти отговоря съвсем сигурно, тъй като нашите покани си ги правихме сами. Но в магазинчето/офиса на агенцията за декорация, която сме наели съм виждала, че те предлагат и покани. Предполагам, че и другите магазини, в които се предлагат сватбени аксесоари също има. Мисля, че е по-добре да разгледате и да се ориентирате кой какво предлага.
Относно етикета по раздването им - незнам, но смятам, че колкото по-рано, толкова по-добре. Особено ако планирате събитието за пика на отпускарския сезон... Така хората ще могат да си планират от по-раничко и може би повече от поканените ще успеят да дойдат. Но дори и да оставите поканите за един по-краен етап винаги можете лично да си предупредите гости, така че те да са наясно, че ще бъдат поканени на сватба за еди си коя дата...
Успех с подготовката! smile
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #286 -: август 09, 2014, 20:18:06 »

Ние също ще имаме моминско и ергенско парти. И двете ще са на 05.09. като преди това ще вечеряме само със семействата ни. Нямам идея какво ще се случва на тези партита, тъй като едната шаферка ги организира, а тя милата никога не е стъпвала в Русе... Та, очертава се да бъде интересно хахаха
krisy112, вашата сватба кога и къде е? Със сигурност си споделяла, но ми се губи...

Нашата сватба е на 6-ти септември, но искахме да партитата да се падат в събота, понеже е по-удобно за повечето гости. А последната събота преди сватбата се пада 30-ти август. Моминското парти ще е в дома на едната шаферка и тъй като вярвам в организаторските й способности знам, че ще се получи нещо интересно.
А откъм подготовката - не мога да се похваля с нищо. Но днес беше последната проба на роклята и е по-хубава отколкото си мислех, много удобна и лека. Помолих единствено да я оставят там до към 15-ти, че в момента правим ремонт.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 10, 2014, 22:16:16 »

 Yes Успях! Най-накрая приключихме с всички дреболийки. Вчера и днес пълна мобилизация двете със свекито и всичко е готово. Това, което се хванах, че съм изпуснала е да си уговоря последна среща с ди джея ни. Това мисля да го свърша тия дни.
Мина и дегустацията на тортата. В интерес на истината опитахме само един вкус, тъй като елиминирахме други две предложения още преди опитването им. Спряхме се на варианта крем брюле с подчета малини. Другите два вида бяха с течен шоколад, която не се връзваше на външната ни концепция и еклерова, която пък аз изобщо не харесва. Но пък за сметка на това, тази която опитахме беше божествена. Направиха ни и пробни цветенца - кали, страшно нежно ги бяха направили. Ще видим каква ще я нагласят за събитието smile Вече ми е малко по-спокойно и мисля тази седмица да се отдам, до колкото е възможно на почивка и релакс  blush
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 10, 2014, 22:23:23 »

desi4ka_, какъв ще е моделът на тортата ви?
Като говорихме със сладкарката на Рига през май и тя ни препоръча този вкус - крем брюле с плодове, тъй като й казах, че предпочитаме нещо по-леко. Тогава на витрината им видях една торта Йогурт, която ми направи впечатление, но сладкарката каза, че нямало да издържи - предполагам имаше предвид етажите, тъй като ние искаме нашата да е на етажи директно един върху друг.
Ииии, сега като каза, че тази торта е много вкусна чак нямам търпение и аз да я пробвам... smile
Поздравления за напрадъка! Почти не остана  give_rose
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: август 10, 2014, 22:38:31 »

mina_, тортата наистина си заслужава, много е лека и и тези плодчета я правят още по-нежна и апетитна. Нашата торта е на три етажа, но на станок, всеки етаж си е отделен. Мога да покажа на снимка точния модел, който искаме, но не знам дали ще изглежда точно така и дали ще успеят, за това мисля да ви покажа директно сватбарската когато мине ДЕНЯТ.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 10, 2014, 23:02:19 »

Оооо, задължително да споделиш как е изглеждала тортата и не само! smile
Много ти благодаря за инфото. Май май и ние към тази торта ще се ориентираме smile
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 13, 2014, 22:44:43 »

Момичета, здравейте! Много затихнахте в тези жеги  blum При нас подготовката върви с пълна пара, някои от нещата се получават, други обаче доста ни спъват. Ама така де, то иначе няма да има какво да си спомняме. Вчера нашите ни разбиха като ми съобщиха, че сме останали без фотограф. Поел пича по-добър ангажимент и ние едва не увехнахме. Като разбрах  Oh my ... не мога да ви опиша какво мина през мен. Добре, че баща ми е в тези среди, че за щастие успяхме бързо да намерим друг. По нагоре мисля бях споделила, че преди време стана издънка и с музикантите за извеждането, та и след вчера вече съм сигурна, на познат вяра да нямаш.  Днес пък за капак се оказа, че машината, на която разчитах за печата на етикети, тейбълки и номера също не работи.., просто тия дни имам чувството, че бяха изпитание на нервната ми система  girl_impossible опитвам се да гледам позитивно. А сега пишейки този пост си давам сметка, че то не остана. Сега почнах да усещам трепетите и вълнението, утре съм до обяд на работа и после ЧАО - ще се женя   yahoo мислите ми вече ще са погълнати изцяло от събитието. Пожелавам си поне оставащите два дена, пък и ГОЛЕМИЯТ ДЕН да са по мед и масло. Каквото е имало да се случи, да се е случило до днес smile Сега бягам да правя подложка за речта на кума, че няма време, а трябва и да се спи smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 14, 2014, 11:19:55 »

desi4ka_, , наистина не остана! Още само два дни!!! Хехех
Не се притеснявай, мила, всичко ще бъде наред в самия ден - и фотографът, и извеждането, а ти ще си най-прекрасната булка! Успокой се и се наслади максимално на всичко случващо се наоколо!  give_rose
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #293 -: август 16, 2014, 07:56:33 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Честито, desi4ka_! Надявам се деня ти да мине леко и безпроблемно и купона да продължи до зори!
Активен
Aquarius
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 17, 2014, 11:35:28 »

Честито на desi4ka_! Mного здраве, любов и разбирателство помежду ви! Чакаме разкази и впечатления!
Момичета колко време преди сватбата започнахте подготовката, колко по-ано резервирахме ресторант, гражданско, роклята кога?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: август 18, 2014, 01:18:34 »

desi4ka_, честито и от мен!!! Пожелавам ви да се радвате на дълъг и много щастлив семеен живот!!!
Ще се радвам да се включиш и да разкажеш как е минало всичко...
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 18, 2014, 07:26:14 »

desi4ka_, честито и от мен! Озарен от любов и семейно щастие да е животът ви пожелавам в този ден необикновен! Бъдете все така заедно и единни! Смело напред и силно „Да”!
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #297 -: август 20, 2014, 15:49:57 »

Здравейте, момичета!
Най-накрая имам с какво да се похваля. Днес си взех роклята вкъщи и не мога да й се нагледам. Скрита е, разбира се, от "любопитните очи" вкъщи.  blum
Направихме си и медицинските, утре трябва да ги занесем и да платим таксата в общината. Единственото, което ни забави, когато правихме медицинските, беше в Психодиспансера, където като разбраха, че постоянния ми адрес не е в Русе, искаха да им платя 15 лв и ме пратиха при някаква психиатърка да ме "прегледала". Естествено тя докато се накани да ме приеме минаха 40 мин., като бяхме казали на 3ма санитари да й предадат, че сме там, а бяха и се обадили и от регистратурата. В транспортна болница всичко мина бързо.
Още не сме си капарирали торта, ще видим кога ще стане, дано да не закъснеем, че толкова задачи има.
Подаръчетата още не съм ги завършила, както и тейбъл картичките. Разпределението за масите не е готово и не сме сме ходили да уточним меню още.
Не знам кое по-напред да свършим.  nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 20, 2014, 16:45:34 »

desi4ka_, честито и от мен! Пожелавам всеки следващ ден от съвместния ви живот да бъде като сватба- да се обичате, веселите, играете и отпивате от насладите в живота!  CHEERS
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 20, 2014, 21:14:58 »

krisy112, честито за роклята! И аз днес си взех моята, знам за какво говориш, въпреки че моето момче казва, че не иска да я вижда до сватбата...
Милата, доста неща ви остават още да свършите... Разпределението на масите и менюто ще го свършите бързо, с едно отиване до ресторанта, така че за това не се тревожи. Движи си другите задачки, които си отнемат "техническо" време - тейбълките, подаръчетата, тортата... Успех! Дръж се, малко остана!  Wink
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines