Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:00:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 205957 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 05, 2014, 15:47:17 »

Момичета, темичката ни изостава... Вие как сте? Напредвате ли с подготовката?
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 05, 2014, 15:58:13 »

Здравейте ние пишем покани оправяме списък с гости. Днес ще обиколим за халки. Остават ни обувки за младоженеца, защото моите вече са купени. Вие напредвате ли?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 05, 2014, 16:04:02 »

rujdie, браво!
Аз тези дни се занимавам с тейбъл картичките. Менюто ще го разпечатваме като се приберем в България и уточним всичко на място с ресторанта. Надявам се че не пропускам нещо, но ми се струва, че като че ли вече поприключвам с дреболиите... smile
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 05, 2014, 20:31:11 »

 Bravo Момичета супер сте, като ви гледам с каква лекота действате... а мен вече сериозно почна да ме тресе.
Има няма 10-тина дни, а има толкова много неща да се правят още. От дреболиите имам да се занимавам още със свещите, късметчетата, още малко подаръчета за гости останаха за кипрене. Имам да довършвам кошничката и кутията...  girl_impossible толкова работа има още, а признавам вече нямам ни нерви, ни сили. Впуснала съм се и в търсене на бижута. resent И се оказа като всяко друго нещо, че и те са трудни за избиране. Тия дни съм на вълна номера на масите и тейбълки...
В четвъртък ще бягаме до общината да подадем документите и после в обредния дом. Остават ни последни срещи с Ди Джей, фото и видео. Днес записах и маникюра, остават за записване няколко дребни козметични процедури... Вече със сигурност знам, че не е лесна организацията и не трябва да се крепим на факта "има време" smile времето все не стига, още повече като наближи.
 yahoo другата събота се омъжваммм  weddingday
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 05, 2014, 22:25:33 »

desi4ka_, то не останалоооо!!! Е, не остават чак толкова неща за вършене, спокойно! Wink
Вие също бяхте избрали ресторанта на Рига нали, или ме лъже паметта?
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #275 -: август 06, 2014, 22:11:19 »

desi4ka_, наистина времето отлита толкова бързо, че не е истина. И аз си казвах, че има време, но вече и на мен взима да ми става притеснено. Имам още неща за избиране, за правене и се надявам каквото не успея да свърша сега, да го направя седмицата преди сватбата като съм си в Русе вече.
Плануват ми моминското парти за тази събота и се надявам да успея поне тогава да разпусна, че на моменти изпушвам. И ергенското парти ще е тогава, моето момче ще го замъкнат на вила в Кранево, дано и те да си изкарат добре.
Вие за кога сте насрочили партита? Ще имате ли или ще пропуснете тоя момент?
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #276 -: август 07, 2014, 09:28:21 »

Здравейте и от мен, момичета!
Аз кажи речи съм спряла с подготовката. Обадихме се вчера на оркестъра за извеждането и са свободни на нашата дата. Чакам да стане 17-18ти, за да отидем за медицинските. От дреболиите само тейбъл картичките и подаръчетата не са готови, но както desi4ka_ каза, всеки ден се успокоявам с "има време"  Coffe
На същите дати, по-точно в нея седмица, мислим да отидем и до ресторанта да уточним меню.
Проблема ни е сега сладканицата. Мислехме за Долче Вита, но бюджета ни е ограничен и 300 лв за торта ни идват много, тъй като сами си покриваме разходите по сватбата.
А ергенско и моминско парти ще имаме. И двете ще бъдат на 30 август. Моето съм го оставила да го организират шаферките, а ергенското парти го организира кума.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 07, 2014, 19:01:04 »

Момичетa блaгодaря ви зa подкрепaтa. Нaистинa с нaближaвaнето и нервите сa повече и все ме яде оновa чувство че изпускaм нещо. Днес скокнaхме преди рaботa с милото до общинaтa, плaтихме обредния и църквaтa. Още две зaдaчи по-мaлко. Утре ще ходим нa пробa нa тортaтa. Ще я поръчвaме от Ригa, те и без товa твърде избор не ни дaдохa, но пък компенсирaхa с ценaтa. Сегa пaрче ни излизa 2.70 с пaрено тесто. Рaзпределението нaпрaвихме... сякaш мaлко се успокоих. Гледaм дa си кaзвaм, че трябвa дa съм спокойнa и нa всички дреболии едвa ли някой ще обърне внимaние. smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 08, 2014, 00:51:21 »

desi4ka_, да споделиш после какви са вкусовете на торите, които предлагат. Ние ще избираме вкуса на тортата около 4-5 дни преди самата сватба и може напрежението да си окаже влияние при избора ни на вкус, така че всяко мнение ще ни е полезно. smile А иначе какво меню избрахте?
Ние също ще имаме моминско и ергенско парти. И двете ще са на 05.09. като преди това ще вечеряме само със семействата ни. Нямам идея какво ще се случва на тези партита, тъй като едната шаферка ги организира, а тя милата никога не е стъпвала в Русе... Та, очертава се да бъде интересно хахаха
krisy112, вашата сватба кога и къде е? Със сигурност си споделяла, но ми се губи...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #279 -: август 08, 2014, 03:21:09 »

Mina....хаха...и моето моминско парти ще е на 5ти!!  yahoo
Ееее, не! Синхронът вече е пълен... Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 08, 2014, 13:15:11 »

Хахахахаа
ivanjelina, няма друго такова съвпадение просто! Ще се веселим "заедно" явно lol
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #281 -: август 08, 2014, 14:40:19 »

desi4ka_, аз си запазих час при Кремена. Не знам как работи, не съм си правила ноктите при нея, но реших, че така ще е по-добре - всичко да ми е на едно място.

Здравей. Определено е по-добре всичко да ти е на едно място. Кремена е много добра. за моята сватба вече беше заета и попаднах на една друга млада девойка, която също е страхотна - Даяна. Много съм доволна от нея. Гримиът ми ме издържа 48 часа. good
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #282 -: август 08, 2014, 14:42:35 »

Здравейте, момичета. Моята сватба вече мина. Беше много хубаво. Сега участваме в една игра със сватбената ни снимка. Моля ВИ да ни подкрепите, ако имате 1 свободна минутка и желание smile
https://www.facebook.com/artestfurniture/photos/a.768254253197659.1073741842.624307084259044/768254306530987/?type=1&theater
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 08, 2014, 19:17:19 »

faceviki, успех! smile
Активен
Aquarius
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 09, 2014, 11:59:07 »

Здравейте от мен отново! Искам да ви попитам къде си правихте поканите, има доста сайтове, но ми се струва, че ще е по-добре да видя как ще изглежда на живо, а в Русе не знам къде да отида... Другият ми въпрос е колко време преди сватбата изисква етикетът да се дадат на гостите? Благодаря предварително smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines