Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:40:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 162064 пъти)
 
Sisely83
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #315 -: септември 09, 2014, 15:36:02 »

Здравейте, мисля, че тук бях чела пост, че в Джъмбо имало бурканчета, които можело да се използват за мед на изгодна цена. Понеже не съм в София, дали някой може да сподели актуално инфо, дали ги има още там?
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: септември 09, 2014, 19:23:21 »

Ние нашите бурканчета с мед ги купихме от Пловдив. Това е сайтът: http://medovit.blogspot.com/2013/09/0030.html. От Джъмбо Пловдив купихме панделки за украсата. Гледахме и стъкларията по-подробно, защото аз си търсех вази за ресторанта, но не видях да има бурканчета.

Това са нашите:

Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #317 -: септември 10, 2014, 10:06:19 »



това е нашия подарък за стотинки което много ме радва
МАГНИТЕН СТИКЕР
Активен
Selena_
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #318 -: септември 23, 2014, 09:50:23 »



това е нашия подарък за стотинки което много ме радва
МАГНИТЕН СТИКЕР

Мими, от къде ги поръчахте?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: септември 23, 2014, 15:18:36 »

Момичета, вие ще подарявате ли нещо по-различно на шаферките? 
Аз съм в голяма чуденка какво да им взема. Даже обмислям да им подаря нещо, когато ги каня.
Съжалявам,ако има такава тема, но просто не я срещнах никъде...
Активен
karinakri
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #320 -: септември 23, 2014, 21:30:59 »

В www.svatbenprint.com има покана за шаферки и на нея е закачен лак. Много е готино! Попитай могат да правят и покана с колие с име от тел, така хитово на морето.
А имат и други идеи за шаферки.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: септември 25, 2014, 08:54:02 »

Аз си мислех да им взема еднакви гривнички и да направя картонче, на което да ги закача. Идеята с лака е готина. Благодаря! smile
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #322 -: септември 27, 2014, 17:29:40 »

Мими, от къде ги поръчахте?

от фейсбук
ще ти дам кординати
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 02, 2014, 19:10:02 »

nansita, аз на моите шаферки в деня на сватбата им подарих подаръчета, като на останалите гости.
Когато ги каних за шаферки обаче, с поканата им подарих по един комплект - обеци и колие с една типично португалска висулка. Освен това им направих и роклите, те само си ги коригираха впоследствие...
Една съфорумка беше споделила, че тя на нейните шаферки им е "предложила" с по едно пръстенче мустаче. Много ми хареса идеята, но късно я прочетох. Успех на теб!
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 03, 2014, 12:17:02 »

Шаферка да си в днешно време!!! И рокля ще ти вземат и подарък ще ти подарят - какво да иска повее човек. Че и снимки ще ти правят подобаващо.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 06, 2014, 16:48:55 »

Ами естествено, че ще им подаря по нещо- това са ми най-близките приятелки! Не знам какво лошо има smile Идеята е, когато им връчвам поканите, да имат по-специално послание и подаръче (гривничка с мъниста в подходящ цвят). Вие си познавате приятелите, аз също си познавам моите и знам какво ще ги зарадва и изненада.
А и няма да ги задължавам да имат еднакви рокли- там са на свободна програма smile
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #326 -: октомври 15, 2014, 17:55:05 »



да ви се похваля това е моя подарък
остана само да сложа към него листчето с имената и едно огромно благодаря
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #327 -: октомври 17, 2014, 11:47:57 »

Момичета, поръчайте си по-отрано подаръчета, аз от много умуване и от "има време", така си останах без подаръчета sad
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #328 -: октомври 17, 2014, 14:58:59 »

Здравейте момичета,

Ние с мъжа ми направихме много лични подаръци на гостите ни - карикатури. Но всъщност, лицата се доближаваха много до истинските, като по-скоро интересни бяха заигравките с хобитата и нещата, които бяха в сюжета. Всички останаха очаровани.  smile
Истината е, че ние искахме нещо, което да е персонално за всеки човек и наистина се получи много добре. Една мацка нарисува всяко едно лице от гостите ни, а наш ангажимент беше да намерим снимки /не е трудно, когато има фейсбук  Wink )и да разкажем хоби, любими неща за всеки един гост. Много времеемко и трудоемко беше цялото начинание, но пък си заслужаваше, дори и само заради щастието и блясъка в очите на гостите ни.
Е, по-скъпо е. Но пък нали веднъж се жениим  smile
Активен
Ekaterina_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #329 -: октомври 20, 2014, 08:35:33 »

Това с карикатурите звучи много интересно  LOVING Би ли дала повече информация за момичето, което ги е рисувало, както и за цените  smile може и на лични, за да не е реклама
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines