Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 06:20:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 199522 пъти)
 
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #315 -: март 06, 2014, 09:51:47 »

Ами едната, която харесах беше точно русалка smile Виж на сайта им.
Активен
cvetkata
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #316 -: март 07, 2014, 11:47:50 »

Здравейте момичета,има ли някоя която да си е поръчала рокля от интернет?Много са красиви но на живо незнам как ще са и какво ще пристигне затова ако има такива моля да споделят мнение и сайта от който са поръчали  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 07, 2014, 12:01:24 »

Цветка ето ти темата за поръчка на рокли по нета http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36017.0.html
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: март 08, 2014, 19:39:00 »

 Момичета, искам да се похваля понеже си капарирах рокля днес! Модел "Мелиса" на Аз и ти, Смолян! С леееки изменения като за мен  yea
Активен
cvetkata
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #319 -: март 09, 2014, 11:05:40 »

Цветка ето ти темата за поръчка на рокли по нета http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36017.0.html
Благодаря мила,малко след като писах я видях темата,но все пак благодаря за съдействието smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #320 -: март 13, 2014, 12:41:56 »

Аз още дори не съм започнала да обикалям магазините  blush Но пък имам ясна идея какво ще търся. Знам, че повечето от вас вече доста са обичакляли - можете ли да ми дадете съвет къде има такъв стил рокли на прилични цени (500-600лв)  help


Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #321 -: март 13, 2014, 13:46:29 »

Shaiya мило, не че нещо ама дантелата е една от най-скъпите платове. Не съм виждала рокля с толкова дантела , колкото тази на снимките, която е под 1200-1400лв.

Може би ако пробваш в Асеновград, но не знам за качество. Прегледай ако искаш темата за там, но тук в София се съмнявам да намериш дантелена рокля за 600лв sad
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #322 -: март 13, 2014, 13:55:45 »

Shaiya мило, не че нещо ама дантелата е една от най-скъпите платове. Не съм виждала рокля с толкова дантела , колкото тази на снимките, която е под 1200-1400лв.

Може би ако пробваш в Асеновград, но не знам за качество. Прегледай ако искаш темата за там, но тук в София се съмнявам да намериш дантелена рокля за 600лв sad
лоша работа pardon Май или трябва да харесам друго, или да прегледам бюджета на ново  danceg Все пак тези дни ще мръдна и до Асеновград, да видя как е там.  girl_wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 13, 2014, 14:33:59 »

Дантелата е супер скъпа и цената, която си посочила е невъзможна за готова рокля от този тип. Пробвай при дизайнер, там можеш да подбереш дантела, т.е. да варираш с цената й.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #324 -: март 13, 2014, 14:53:45 »


Благодаря за коментарите.  good Това, което разбрах е, че е време да се размърдам по магазините =) Аз по принцип на обичам да ми се шие рокля, защото искам да видя как ми стои готова, а не да я поръчам и после да на ми хареса. Но пък мога да пробвам моделите, дори и да са по-скъпи и да видя колко ще ми струва да ми го ушият.  girl_wink
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: март 13, 2014, 15:04:26 »

Shaiya , в Асеновград не видях такава рокля. В магазини като Романтика фешън, Брайдъл Фешън, Ла споса Варна, ателие Арети -  със сигурност има такива модели. Тук там има намалени рокли и може и да оцелиш подобен модел за цена под 1000 лв. Иначе в Палома фешън имат много голям избор на дантелени рокли, цените са в диапазона, посочен от теб.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #326 -: март 13, 2014, 17:29:15 »

В началото на месеца попаднах тук на линк към сватбени рокли в продавалник, от китайски производители. Днес минах да разгледам и харесах нещо много близко до това  което търся.  Става въпрос за магазинът на бул. Рожен. Цената беше под това, което очаквах и говорих и за шаферски рокли. Ако ходите не се отказвайте да влезете по външния вид на магазина- аз за малко да си тръгна когато видях къде е. Хубавото е, че роклите са изключително близки на вид  на тези на  от снимките. Смятам да ходя няколко пъти докато стане време да поръчам моята  smile
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #327 -: март 13, 2014, 18:37:53 »

Shaiya, последната рокля, която си постнала е разкошна наистина smile Пожелавам ти бързо да успееш да намериш твоята уникална рокля такава, каквато си я представяш smile
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #328 -: март 13, 2014, 18:44:25 »

Страхотни са роклите, които си качила. Аз също харесвам много роклите от този тип с дантела. Аз с моята "стройна" фигура обаче не съм за тях.
Моята рокля я поръчах миналата седмица. Бях разглеждала в нета и бях харесала няколко модела на "Аз и Ти" в Смолян и бях решила първо там да отида и евентуално, ако не намеря роклята за мен тогава да обикалям из Асеновград.  И добре, че направих така. smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 13, 2014, 20:03:50 »

И аз бях харесала този стил от снимки,  но и важно да се мери.  Аз съм мини булка и този тип рокли ме поглъщат направо.  nea
За жалост другите са прави,  че дантелата е скъпа и пипкава материя и дантелените рокли са по-скъпи,  освен ако не си поръчаш от Китай по интернет.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines