Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 16:14:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 152865 пъти)
 
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #150 -: януари 06, 2014, 11:33:22 »

Ох тези дреболийки са толкова много..но мисля повечето да си ги направя сама. Поръчах си доста неща от и-бей: цветчета и листенца за бутониерите, панделки, тюл за късметчетата, от който ще ми остане малко и за украса в ресторанта. smile

Lorenna, за всички гости ли ще имате бутониери или само за най-близките?
« Последна редакция: януари 06, 2014, 11:35:30 от Sunnyy123 » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 06, 2014, 11:34:54 »

Какви листенца си взе? И аз си търся, но не мога да си харесам.

Иначе препоръка: направи си чек лист с нещата, които трябва да направиш. Може и някакъв ориентировъчен бюджет. Така няма да забравяш неща.
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #152 -: януари 06, 2014, 13:35:08 »

http://www.ebay.com/itm/144-Poly-Silk-Leaf-4-Wire-Stem-Artificial-Floral-Craft-Winter-leaves-H71-White-/300913938203?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item460fde4f1b
Това са листенцата, само тези си харесах, други подобни не успях да открия и макар че не бяха с безплатна доставка ги поръчах.Даже пристигнаха, хубавки излезнаха. smile
Иначе списък си направих, който стана доста дълъг smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 08, 2014, 21:34:34 »

Аз си намерих един сайт и май от тук ще поръчвам тичинки и листенца.

Искам да питам: откъде мога да си намеря сватбена книга. Иска ми се да е тефтер с бели листа и с по-дълга хоризонтална част.
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #154 -: януари 08, 2014, 23:46:58 »

Аз сега чакам и цветчетата да дойдат, едни лилави кали.
Сватбената книга май и нея ще си я направя, т.е ще я украся, иначе един хубав тефтер със бели листове наистина ще свърши работа.
По разни сайтове би трябвало да има, или в някои по-големи книжарници. smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 09, 2014, 09:54:37 »

Оххх, и аз чакам едни цветчета, които много ми трябват и за поканите, които правя сега. Първите 100 дойдоха за 2 седмици, сега месец ги няма. Вярно, че покрай Коледа пътуваха и то от Китай, ама се притеснявам вече.

Иначе правенето на сватбена книга ми се вижда едно от по-лесните неща около сватбените дреболийки. Достатъчно е да си намери човек вдъхновение и да го напасне към темата на сватбата.

По темата: предстои ми и търся идеи за кутия "за пожелания" biggrin Като цяло, мисля да купя една ролка тапет с подходящ десен и да го ползвам за книгата и кутиите.

И последно: къде в София в магазин мога да намеря тичинки, цветя и листенца. Ще ми трябват за бутониери. Намерих сайт, но ми се иска, ако може, да си ги купя оффлайн.
Активен
Sunnyy123
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #156 -: януари 09, 2014, 11:30:07 »

Аз едни панделки поръчах преди доста време, мина месец вече и още ги няма.. и ще докладвам.
По арт и хоби магазините продават различни красиви дизайнерски хартии,които пак може да са в различни размери, те също може да се използват за кутията и книгата.  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 09, 2014, 13:44:12 »

Арт и хоби магазините, които знам, не предлагат нещо, което да ми хване окото. А тичинки не видях да има  nea
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #158 -: януари 12, 2014, 14:48:57 »

Защо не пробваш нещо такова

а листенца, ако не си намериш, ако имаш подходящ плат, винаги можеш сама да си ги изрежеш. Намери си подходяща форма от интернет, оразмери я и я принтирай, изрежи си я и я наложи на плата. Изрязваш колкото ти трябват и така.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 12, 2014, 16:32:09 »

Намерих си вдъхновение, както и онлайн магазин с точно това, което ми харесва. Остава да поръчам и да започвам.  smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #160 -: януари 13, 2014, 12:13:41 »

Момичета, имам въпрос. С какво пишете имената и датата на сватбата върху панделките за късметчета? Освен химикалка с гел или текстилен маркер, нищо друго не се сещам  sad  А никак не ми харесва крайният резултат с такава химикалка или маркер  girl_impossible
И още едно питане: използвали ли сте лепило с брокат като това http://ideahobby.bg/product/2068/kontur-lepilo-s-brokat-10ml.html върху плат?
Благодаря  give_rose

Намерих си вдъхновение, както и онлайн магазин с точно това, което ми харесва. Остава да поръчам и да започвам.  smile
Може ли линк на магазина? Благодаря  give_rose

Lorenna, за всички гости ли ще имате бутониери или само за най-близките?
След дълго мислене реших да са само за близките  pardon
« Последна редакция: януари 13, 2014, 12:16:21 от Lorenna » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 13, 2014, 14:26:31 »

Лоренна, ето го магазинът
http://craftmechti.com/

Днес бях и в магазин Рая, за който е писано много в предишните теми и имаше част от нещата, които мислих да поръчвам от сайта.

Лоренна, ако си от София и решиш да поръчваш от сайта, казвай да правим обща поръчка и да делим доставката  smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #162 -: януари 13, 2014, 14:55:51 »

Благодаря  give_rose  Да, от София съм. Харесах няколко неща, които ще ми трябват за украса на чаши и свещи, обаче понеже още не съм купила нито чаши, нито свещи (  funnytooth ), вероятно ще поръчвам през февруари. Ако не ти е късно тогава, ще се радвам на обща поръчка.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 17, 2014, 09:26:59 »

Нещо полезно
http://emmalinebride.com/how-to/decorate-wedding-favors-a-to-z/

Да питам: откъде могат да се намерят тези подложки
http://emmalinebride.com/wp-content/uploads/2012/04/packagery.jpg
Виждала съм ги, ползвали сме ги, ама сега хич не се сещам.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #164 -: януари 17, 2014, 12:27:17 »

blackisback, виждала съм ги на много места, като започнеш от Метро/но там не помня имаше ли малки/, борсите за опаковки, сещам се на пазара в красна поляна в магазин за торбички и опаковъчни материали, където имаше различни видове и размери.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines