Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 01:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки 18  (Прочетена 146076 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 23, 2013, 10:24:53 »

За рамки за снимки ти препоръчвам да провериш магазинчетата от типа "Всичко за левче". Аз съм луда на тема рамки за снимки и там съм намирала на най-добри цени.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 23, 2013, 11:07:52 »

джъмбо също може да се  ползва  за  това
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #122 -: октомври 23, 2013, 16:55:22 »

Относно рамките-и по фото студията има, както и в книжарници тип Orange (обаче последните може да са със завишени цени).
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 23, 2013, 21:52:50 »

Да, това е драмата. Хем ми трябват някакви ефектни, хем да са бюджетни. Ще видим, де. Може и от онези, които просто стърчат и на тях се защипва снимката да е, отзад може пак да е същата снимка/име, или пък менюто. Четох в предишните теми, че менюто е от интерес винаги biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 24, 2013, 13:26:14 »

може да звучи малко странно, но аз в Икеа съм виждала евтини рамки, ако сте от София.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: октомври 24, 2013, 18:46:15 »

може да звучи малко странно, но аз в Икеа съм виждала евтини рамки, ако сте от София.

Да,в Икеа има евтини и готини рамки
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 25, 2013, 15:45:23 »

Към Икеа и аз мислих да мина, още повече, че обиколих няколко левчета и не предлагат нищо, което да ми хване окото, освен рамки с дърво, а ми се щеше да са бели.

Да питам: платове откъде? Иска ми се да си купя тюл, органза/може би тафта, сатен...такива по-лъскавки материи. Гледах на едно място тюл, но беше доооста скъпичък.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 25, 2013, 16:24:01 »

Към Икеа и аз мислих да мина, още повече, че обиколих няколко левчета и не предлагат нищо, което да ми хване окото, освен рамки с дърво, а ми се щеше да са бели.

Да питам: платове откъде? Иска ми се да си купя тюл, органза/може би тафта, сатен...такива по-лъскавки материи. Гледах на едно място тюл, но беше доооста скъпичък.
уличката вдясно от входа на съдебната палата- Алабин. Както и улицата зад централни хали дясната. Имена не помня, сори.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 25, 2013, 16:31:56 »

Княз Борис е тази зад Халите...мерси, ще видя. Казаха ми и някакъв магазин по Раковски към Сливница.

Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #129 -: октомври 25, 2013, 17:21:48 »

аз само за Какаду съм чувала отзиви, имат избор и добри цени. Единият магазин е на Симеон, но имали склад/магазин нз точно до или в Илиенци, сори за обяснението, но не съм ходила лично smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 25, 2013, 18:19:39 »

на  симеон имат  два магазина - единия  продава повече  парчета,а  другия има  каквото  се  сетиш на прилични  цени
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 25, 2013, 18:36:19 »

Към Икеа и аз мислих да мина, още повече, че обиколих няколко левчета и не предлагат нищо, което да ми хване окото, освен рамки с дърво, а ми се щеше да са бели.

Да питам: платове откъде? Иска ми се да си купя тюл, органза/може би тафта, сатен...такива по-лъскавки материи. Гледах на едно място тюл, но беше доооста скъпичък.
E -bay има евтини smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #132 -: октомври 27, 2013, 10:58:08 »

Какаду съм виждала и на Сливница, малко след Лъвов мост по посока Сточна гара. За какво ти трябва тюл и какво количество? Ако е само за късметчета,  виж в раздел Подаръци -> Опаковки тук, имат готов кръгъл тюл, никак не е скъп, на Илиенци им е складът. Ще си купя от тях след седмица и ако искате, ще покажа снимки и ще направя пробно късметче. www.landofroses.net
За тафта и сатен давам една идея, лично изпробвана два пъти-гледай по магазините за пердета, а не по тези за платове. Сатенът и тафтата в 2та вида магазини са едни и същи, но при пердетата топовете плат са по-широки, а цената на метър дължина е по-ниска. Има едно магазинче за пердета на Евлоги Георгиев малко преди ъгъла с Раковски-сатен и тафта съм купувала от там и съм много доволна. И органза имат.
« Последна редакция: октомври 27, 2013, 11:08:52 от Lorenna » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 27, 2013, 14:52:01 »

Благодаря за предложенията.

Не знам какви количества ще ми трябват. Сама ще си правя бутониерите, сватбената книга, свещите, украсата на чашите, кошничките, кутийката за пръстените и тн., и тн. Така че ще трябва да взема повечко, за да са еднакви нюансите.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 28, 2013, 08:44:40 »

пробвай и с rakhiva.com
Имат безплатна доставка над 30лв. Тюлът им е с малко по-едри дупки, но става. Евтин е и имат богат избор на цветове. Иначе до Илиянци наистина има богат избор както на платове, така и на панделки, дантели и други джиджавки. И е най-евтино, общо взето. Платовете са по линията на трамваите, а панделките са по продължение на улицата, която води към задния вход.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines