Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:25:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на devisil - 14.09.2013  (Прочетена 35070 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 01, 2013, 20:09:01 »

Чашите и подаръците са супер сладурски smile много ми харесват:)
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 01, 2013, 20:15:20 »

Искаше ми се подаръците да са практични, и хем да напомнят на гостите по какъв повод са получени. Ние как ще дадем подаръците - понеже са купени за семейство, за всяка стая направихме с половинката поздравително съобщение, което подписахме и двамата, приветствайки ги на морския бряг, благодарейки им за това, че споделят този ден с нас, и пожелавайки им приятно настроение, и мислим да помолим на рецепция камериерката да ги разпредели по стаи заедно с подаръчетата - така гостите няма да ги забравят по масите, а и го смятам за по-лично отношение, вместо размяната на подаръци директно в ресторанта....
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #17 -: септември 02, 2013, 10:53:06 »

Ооооо с доза закъснение честита темичка ! Ще я следя с интерес! Страхотно ти се получават нещата и се вълнувам заедно с теб и стискам палци за времето!
Не се притеснявай за плажуващите около бара. Едва ли ще има. СНощи се прибрах от морето и смело мога да кажа, че хора вече почти не останаха ! give_rose
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 03, 2013, 10:30:48 »

Здравейте момичета!
Пфю.. Да се отчета за свършената работа:

1.Почти всички гости потвърдиха своето присъствие – 68 човека и 4 дечица.
2.Организирахме нощувките и капарирахме хотела;
3.Определихме бюфета, хапките за коктейла, хапките за афтърпартито. Тях по-късно тази седмица ще платим;
4.Уредихме достъп за външни коли с оборудването за церемонията на плажа (озвучителна техника, столове, подиум, флорист), също и заравняване на пясъка за церемонията.
5.Уредихме си фойерверките за тържеството – само трябва да проверя дали човека е ходил да види мястото, за да си хареса разположение за батерията;
6.Капарирахме тортата;
7.Платихме на диджея и водещата; водещата ще ни направи и изнесената церемония, тъй като уж щяхме да имаме човек от агенцията, с която работех преди, но след като приключихме взаимоотношения, останах и без такъв, така че смело напред;
8.Платихме наема на столовете за изнесената церемония и уговорихме час, в който да дойдат на плажа, за да аранжират;
9.Питка за захранване и чупене ще ни направят от ресторанта (поисках само една, от която майка ми ще ни захрани, и после която ще разчупим- струва ми се ненужно за две неща да ползваме две различни питки).

Кумско пиле и торта няма да имаме, поради причината, че нямаме кумове.... На сватбената маса с нас ще седят сестра ми и първата ми браточведка, с която много се обичаме. Булчинско хоро ще си имам; ще хвърлям букет, но мъжо няма да ми се навира под полата, за да търси жартиера.
 
Още съм в чуденка дали да имам фолклорна формация за ресторанта – за какво ли....Избрала съм си музика, на която ще влезем по бялото платно в ресторанта, и на фона на която майка ми ще направи ритуалите.... Тъй че май ще мина без танцьори.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #19 -: септември 03, 2013, 10:51:10 »

Много си напреднала! Виж как бързо се задвижиха нещата! Почти нищо не остана!  yahoo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 03, 2013, 11:03:21 »

да се включа и аз (малко със закаснение) Честита темичка , леки приготовления ти пожелавам.Виждам че напредваш много добре  girl_wink
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 03, 2013, 11:08:57 »

Напредвам, обаче е много трудно да работиш и едновременно с това да движиш всички тези неща, като се има предвид, че съм на 1800км далеч от мястото....... Дано няма проблеми в самия ден, с една моя приятелка напасваме нещата така, хората да знаят къде, кога, телефони за спешни случаи и тн..
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 03, 2013, 12:23:26 »

Няма да имате проблем в този ден всичко ще е наред, ако ли не казваш си "ГОЛЯМАТА РАБОТА ТОВА Е НАШИЯ ДЕН " и това е
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #23 -: септември 03, 2013, 12:36:09 »

Засега и времето ще е чудесно. Няма от какво да се притесняваш. Дори и да изникнат някакви дребни нередности знай, че само ти ще ги забележиш. Гостите са там заради вас и за да се забавляват. Никой няма да обръща внимание на подробности. Всички ще бъдат омаяни от морската сватба.  give_rose
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 03, 2013, 15:11:05 »

Не знам колко ще са омаяни от сватбата, но аз при всички случаи ще се омая, докато се фризираме  Makeup  и гримираме  Xixixi....Приготвила съм две бутилки шампанско за стаята!!!! А сме 5 жени, дали ще стигнат  CHEERS? Мисля, че не.....  Aviator focus
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: септември 03, 2013, 15:49:53 »

хихи Браво, аз омаях сама една бутилка шампанско smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 03, 2013, 16:33:50 »

А я ми кажете, вярно ли е, че при толкова адреналин през самия ден, младото семейство не може да усети въздействието на алкохола? :-)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 03, 2013, 18:41:59 »

то и аз доста шампанско омаях, без да го усетя smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 03, 2013, 21:39:23 »

хихи Браво, аз омаях сама една бутилка шампанско smile

Признах те!

А как беше след това? :-)
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #29 -: септември 04, 2013, 10:45:13 »

Ами аз пийнах доста ама не ме хвана определено. И доста моменти от сватбата ми се губят ( Не от алкохола  DANCE )
Не забравяй да хапнеш нещо, обаче, защото аз нищо не ядох и накрая така ме заболя главааа ужас!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines