Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:37:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на devisil - 14.09.2013  (Прочетена 35076 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« -: август 28, 2013, 15:18:16 »

Милa devisil!

Малко със закъснени, но по-добре късно отколкото никога! Wink

честита темичка! В албума си имаш повече от прекрасни неща, така че сподели всички детайли с нас, за да им се любуваме заедно с теб! smile

Успех на финалната права с подготовката, пожелавам ти много спокойствие, вяра че всичко ще е наред и най-важното - един уникален, усмихнат, влюбен и прекрасен 14 Септември! smile

« Последна редакция: август 28, 2013, 15:51:39 от Vivi20 » Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 28, 2013, 15:38:39 »

Благодаря ти, Viviiii  yahoo yahoo yahoo
О боже, и аз си имам темичка!
Всичко е толкова вълнуващо  heart heart heart, до заветния ден остават точно 17 дни, и се МОЛЯ! за хубаво време!
Избрахме си като тема за събитието Слънчогледите, и изцяло съм се потопила в тематиката!
Откъде да започна да разказвам :-)  danceg danceg danceg danceg danceg
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #2 -: август 28, 2013, 15:51:03 »

Честита тема, devisil! Oще една слънчогледова булка! Ами започни по-отдалеч - запознанство, предложение, организация и т.н.  smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 28, 2013, 16:11:07 »

Запознахме се на...един строителен обект в България. Точно преди 4 години. Въобще не беше любов от пръв поглед Oh my ... ! Макар, че е чаровник. Аз по онова време си имах приятел, той си имаше приятелка и две години се разминавахме, усмихвайки се колегиално един на друг. С течение на времето обаче се сближихме повече, защото работим в много тясна обвързаност един с друг, но така и не преминахме границата, уважавайки взаимоотношенията ни с други хора. Но все пак когато сме имали възможност да прекарваме време заедно (обедна пауза, разговор на по питие по време на фирмено парти, някой друг танц..., игра на табла през обедната почивка  Wink), не сме пропускали възможност. pleasantry След  това той напусна, премести се да работи в друга държава да работи за същата фирма, като ми предложи възможността да отида и аз. Е, не се колебах! shok На втората година зад граница след още толкова излизания и приятно време се оказа, че и двамата сме се разделили с половинките, не по едно и също време, но не заговорихме за нещо между нас. Аз бях започнала да го гледам с по-други очи  look когато излизахме след работа, веселяхме се, говорехме си, ходехме на концерти...Той също,но мъжки не го показа, за да не ме притесни – той пък не е знаел аз дали съм готова....И неусетно нещата се случиха. Беше много красиво и интересно начало. И с огромна тръпка, понеже не знаехме един за друг, а само мислехме за другия като потенциален партньор...
Инициативата дойде от мен, в смисъл , една вечер след като бяхме ходили на концерт, и след това – на пиано бар, окрилени от музиката, стана доста късно, и той ми предложи да спя у тях, разпъна дивана, обаче още не ни се спеше, та наляхме си пенливо вино, седнахме един срещу друг на дивана да си говорим, и понеже ми беше много комфортно, мушнах си краката в неговите, а те се оказаха студени  insane, и му ги стоплих, и говорейки си така осъмнахме до 2 сутринта...Е, целувката дойде от моя страна...Ама и той не се дърпаше!
Предложението.....ще опиша малко по-късно, че сега имам малка задачка за правене. 
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: август 28, 2013, 16:21:46 »

честита темичка devisil стархотено романтично начало сте имали  Bravo разгледах нещата в албума ти и имаш страхотни идеи. сватбта на плажа ли ще е? расказваи още smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 28, 2013, 17:05:16 »

Предложението...
Изглежда, че съм един от тези „реотани“, които преди да загреят, изгарят.
Бях поканила моя приятелка на гости една събота, тя дойде със съпруга си, и половинката беше с нас, седим и си говорим, пием и слушаме музика, от едно радио на телевизията, и си говорим. И в един момент тя чу някаква песен, в която се пееше нещо от сорта „will you marry me”, и на нея много й хареса, та искаше да види кой я пее, та половинката обърна глава, видя артиста, остави чашата настрана и й каза името на изпълнителя, след което се обърна към мен и ми каза името на песента, а аз седя и не мога да вдяна за какво ми го казва, и му кимнах и казах, Да, така се казва песента, еди-си-кой я пее, да? И той пак ми повтори името на песента, а аз продължавам да не зацепвам. И се гледаме глупаво, след което той махна с ръка, а аз продължих да пийвам. Така отмина случая.
Две седмици по-късно когато се видях отново с тази моя приятелка, тя ме попита: абе, онази вечер, когато ти бяхме на гости, той да не би да ти предложи? А на мен, чак тогава ми просветна! После го запитах, дали е било вярно, а той само се подсмихна и рече, че нямало значение. От тогава нататък на мен ми влезе муха в главата и се питах дали ще го направи пак. Ама той си е такъв един , нестандартен, и ги поднася нещата по най-необикновения начин.
Е, не чаках толкова дълго. След едно посещение при родителите му, понеже майка му е сватбена декораторка, му подметнала, дали не планираме нещо заедно, а той ме погледна и каза: Даааа, разбира се! На мен ушите ми пламнаха и се засрамих, той се ухили, а майка му: А къде мислите, тук или в България, а той: още не сме решили.
И така се започна. В последствие си избрахме дата, търсихме пръстени в интернет, харесахме си модел и отидохме да ги видим в ателието в града, където ги предлагат. И там, на място, ми рече: ами..аз много бих искал, след като избрахме халките, да те взема подобаващо, както си му е реда, искам да си харесаш пръстен (годежен). Та, и пръстен си взехме  hurrah
Сватбата ще е на плажа, т.е. самата церемония ще бъде съвсем на морския бряг, в близост до плажния бар на Аркутино, където после ще имаме коктейл и ще се снимаме с гостите.
Избрахме си:
Локация – комплекс „Свети Тома“ на плаж „Аркутино“, където ще имаме церемония на брега до плажния бар; тържеството ще бъде в ресторанта на комплекса. Заря. После афтърпарти на плажния бар. Огнено шоу.
Фризьор – имаме точно 5 желаещи прическа дами, плюс моя милост. Фризьорката ми е приятелка и с удоволствие ще направи това за всички нас, и ще бъде и част от гостите. Грим – с Ваня от студио „Дали“.
Диджей и водеща – Ели и Жоро, от Стара Загора (роднините са ми оттам, и са ми и роднини в списъка за гости. Първоначално подлъгах Ели за датата с уговорката, че имаме годишнина на колегите от университета, и тя си записа; три месеца преди събитието през Септември, майка ми й казала ;-) и всичко лъсна.
Фотограф ще ни е Влади Балевски.
Видео – нямаме. Снимките са по-важни за нас.....
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #6 -: август 28, 2013, 17:20:35 »

ехааа прекрасно място сте избрали много е хубав този плаж и е добре че не е много претъпкан та по снимките да имате хора по бански smile

ние миналата година ходихме на една сватба в Лозенец и трябваше да гоним едни възрастни руснаци нудисти които са бяха настанили до арката  smile и същото беше с фризьорката и тя беше гостенка на сватбта smile и как никой не искаше прическа всички после се изредиха за такава smile щом майка му е сватбена декораторка очаквам чудни неща да видим lol. очертава се романтична плажна сватба  Bravo
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 28, 2013, 17:23:14 »

Мариолче, майка му няма да я впрягам да работи за сватбата! Че ние на 13-ти пристигаме в комплекса, а на 14-ти ни е датата :-) та тя само ще се наслаждава на обстановката - все пак мисля, че заслужава поне на този ден да не прави нищо друго, освен да бъде до нас и да се радва smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #8 -: август 28, 2013, 17:26:28 »

Мила моя! smile Много сладка история, ама и ти ... направо си го шашнала човека с това недоумение. smile

Ние също нямаме видео, пълна вяра във фотографските способности на Влади! Wink Вярвам, че няма да съжаляваме. smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 28, 2013, 17:26:36 »

.... и е добре че не е много претъпкан та по снимките да имате хора по бански smile
ние миналата година ходихме на една сватба в Лозенец и трябваше да гоним едни възрастни руснаци нудисти които са бяха настанили до арката 

Мисля си, че по това време няма да има много хора точно по този плаж. И да има, няма да са такова пълчище, каквото има през Юли и Август.
А това да гледаш голи дупета по снимките от сватбата си.... и за мен не е никак приемливо!
Активен
rujka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 28, 2013, 17:34:26 »

Звучи много романтично  heart
Снимките в албума са страхотни  Bravo Всичко ли е уредено вече? smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: август 29, 2013, 10:21:53 »

ее супер щом свекървата ще е гостенка само smile вие агенция ли ангажирахте за украсата или ти си я правиш?

То верно че септември няма толкова плажуващи, но и на моята колежка сватбата беше началото на юни, и плажа беше полу празен, но като видяха че ще има сватба никой не си тръгна и беше пълно с хора любопитни да видат булката smile ама нищо хората се радват на такива неща smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 31, 2013, 17:08:48 »

честита тема smile историята ви е много интересна smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 01, 2013, 19:58:54 »

Здравейте пак от мен и се извинявам, че не съм писала от 4 дни в темичката си, но имах роднини на гости и нямаше как, постоянно бяхме в движение.
Искам да ви кажа, че вече си имаме сватбени чаши!!!! Сложих им снимка в галерията. Взехме ги вчера от магазина, понеже нямаха тези цветове, които исках, та трябваше да ги поръчваме допълнително.  yahoo
Иначе дали всичко е организирано - ами в петък (този петък) отивам за сватбените рокли да ги меря в магазина дали ще имат нужда от корекция, и на 12-ти трябва да си ги взема. Менюто е уточнено, ще бъдем на бюфет, питиетата - също, внасяме си наш алкохол, ракия, уиски, пенливо вино, и от ресторанта ще се консумира вино на бутилка който иска, също безалкохолни, вода и сокове. Тортата сега ще я капарирам, трябва да оправя хотела и предплатата за менюто.... Иначе май-май почти не останаха неща за правене...Подаръчета за гостите поръчахме от интернет (солничка и пипер във формата на куб и на сфера, бяло и черно, с надпис "Г-н" и "Г-жа"(качила съм снимка в галерията), с флористката сега се договаряме за последните уточнения....
Останаха малки неща...Наистина...Само след 13 дни...И вече нямам търпение!!!!
« Последна редакция: септември 01, 2013, 20:02:03 от devisil » Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 01, 2013, 20:07:07 »

вие агенция ли ангажирахте за украсата или ти си я правиш?

Мариолче, украсата ни след един куп преговори в края на август я пое флористка от Поморие, от тук намерих нейни координати (от форума), и не съжалявам. Ще бъде една прекрасна слънчогледова сватба!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines