Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:51:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на devisil - 14.09.2013  (Прочетена 35083 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 05, 2013, 17:04:50 »

Vivi, не си, но благодаря! :-) и мен ме радват такива едни изтряскани... Тежички са обаче... :-)

Аз в момента си пиша приветственото слово.....

Вижте докъде я докарах.

"Скъпи роднини и приятели,
Днес е наистина един прекрасен ден. А днес се чувствам и много специална, особено когато се разхождам наоколо  с тази рокля. (правя пирует) И с този чудесен мъж до мен. (обръщам се към него и ще го погаля или ще го гушна)
Мили хора, искаме да ви благодарим, че днес сте тук, с нас, че пропътувахте всичкото това разстояние заради нас, за да се съберем заедно и да празнуваме.
Обаче, покрай всички сватбени приготовления днес, докато мъжо преоткриваше българските плажове отново, аз много изгладнях. Ние организирахме бюфет, който надяваме се, и вие ще харесате. Малко по-късно ще се зарадваме с фойверверки, а след тържеството искам да поканя всеки, който краката все още го държат, и доброто настроение не го е напуснало, да се присъедини към нас за афтърпарти на плажния бар, където днес се състоя нашата церемония.
бля-бля...бля-бля..."


Как ви се струва? Искам да е малко по-разчупено...
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #46 -: септември 05, 2013, 17:14:32 »

Не знам какво точно е бля-бля-то, обаче ако има още предлагам да сложиш бля-бля преди да им казваш каква е програмата - т.е. тя да е за накрая. Иначе е ок, само не разбрах какво общо има твоето пригладняване с бюфета.  pardon Не ми се връзват тия двете изречения много. Можеш да кажеш нещо от сорта

"Знаейки, че днес ще пригладнеем от обикаляне на плажове и обичаме да си похапваме (това второто е от мен хахах) решихме да организираме бюфет ..."
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 05, 2013, 18:51:10 »

...
ros4e, радвам се, че сме на една дата! Тръпнеш ли в очакване вече? Пожелавам ти една страхотна сватба!!!!
мерси  give_rose тръпна неее, амииии ТРЪЪЪПНА! Girl_hide
а какво значи приветствено слово- ще го говориш? или ще го пише някъде...
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 06, 2013, 19:32:09 »

Словото ще го говоря аз, мъжо също си прави негово си... smile Ще има да миксираме езици....

А днес ходих на проба на роклите :-) И...да ви кажа, първата заспа, а втората за ресторанта....отказах се от нея... Стои ужасно! Ще си сложа една друга беличка, която купих по-рано, и с която може да се танцува с лекота. Качих една снимка в галерията smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 06, 2013, 21:00:13 »

о, страхотно ти стои роклята smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 06, 2013, 21:06:31 »

Благодаря ти :-)
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 07, 2013, 09:33:02 »

Ох, да ви кажа какво сладко се получи преди някоко дни!! Умряхме си от смях!
Когато майка ми и братовчедка ми ни бяха на гости преди няколко дни, бяхме излезли да пием биричка навън и да си говорим, и темата се отплесна към роднинските връзки.
Сестра ми ми се обади, и годеникът искаше да я чуе, та предадох телефона, и докато си говорим с нашите, го чувам да я пита: Ами сега, ние какви ще сме? Ти каква ще ми се падаш? И ние трите се споглеждаме и не ни идва на ума думичката на английски и в един глас: ..балдъза... А той понададе ухо и разбра, че е на български и казва на сестра ми: -Аааа, чакай, тук ми казаха, каква ще ми се падаш, булдозер!
Че като избухнахме в смях всички  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth lol lol lol!!! Смях, ама луд смях, не можахме 15 минути да се съвземем....

Вчера братовчедка ми решава кръстословица и гледа: "сестра на съпругата". Пише "балдъза" и ми праща снимката с наименование "Булдозеееер". Излезна й прякор на сестра ми....  funnytooth
« Последна редакция: септември 07, 2013, 09:34:40 от devisil » Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 07, 2013, 17:10:30 »

Момичета, качих снимка на бижутата, на обувките и на роклята за ресторанта!
Днес си купих и един бял копринен полупрозрачен шал, вместо болеро, който да обвия около раменете си ако стане по-хладно. Мисля, че вече съм...наистина готова!!! yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 08, 2013, 16:21:48 »

Красота, красота  yahoo Чудна сватба се очертава с очарователна булка !!!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #54 -: септември 09, 2013, 10:35:04 »

Всичко е страхотно мила моя! Влюбена съм в обувките ти, страхотни са! А роклята е супер оригинална! smile  heart heart heart
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #55 -: септември 09, 2013, 10:44:43 »

Всичко е много, много красиво !!
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 09, 2013, 12:37:36 »

Момичета, извинявам се, че не пиша в темичката, но в последния момент ми се налага да се оправям с организационни неща, и въобще нямам време! Днес ми се отказаха още трима гости, а вече всичко е платено! ще се изям от яд, такива хора са адски несериозни и въобще не мислят за нашия бюджет! Доуговарям с флористката, с хотелите, с ресторантите, с гостите, сега ще си запазя час за маникюр и педикюр,  имам усещането че времето вече лети скорострелно и за нищо нямам време!!!!! Като мога да си поема въздух скоро пак ще пиша, за да ви разказвам.
Благодаря на всички, които харесват нещицата, които качвам в галерията.
Прегръдки на всички ви!!!   Love girl
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 09, 2013, 13:46:38 »

Ох...тези две стаи, които са платени вече, няма как да се върнат парите. Хотелът ми предлага да оползотворя стойността им като посетя масажния им център и поръчам нещо за двама ни с половинката.
Ама как ме е яд само, че имам такива роднини-дебили!  beating  insane crazy Плачещо момиче hunter hysteric tuktuk bqsnasym
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 09, 2013, 15:52:22 »

Стискам ни палци времето да е благоприятно и да не ни облее с някой проливен дъжд!!!
Днес  проверявах прогнозата за 6 дни напред и пише,  че ще е ярко слънчево, с температури от 25 до 14 градуса, което е ок. В петък виждам превалявания и гръмотевични бури, но дано въобще да няма такива!
Роднините продължават да ми ходят по нервите, например майка ми сега ме пита как гостите щели да се транспортират от Созопол(една от многото отправни точки) до Аркутино (тези, които не са с автомобил), и намерила, че автобусите от Бургас спирали винаги на спирка Аркутино, която идея нямам къде е, нито пък колко е далеч от хотелите.
Вярвате ли го това, че аз трябва да им осигуря транспорта? Но излезе така, че едва ли не съпругът да ходи да ги развозва! Или да съм осигуряла минибус на хората. Да ви се намира пищов?
Ние вече с ресторанта всичко сме уредили. Окончателното разположение на масите ще го погледнем като пристигнем в хотела. менюто е уточнено как да се сервира, къде да се асистира. Напитките – също. От ресторанта ще ни направят питка – ще използваме една и съща, за двата ритуала (захранване и чупене).
С водещата направихме програмка за церемонията, тя ми изпрати текста, който ще цитира пред нас, направихме малки промени.
Платили сме нощувките, бюфета, зарята, хапките. С флористката днес напаснхаме последните неща относно декорацията; решихме,че по масите ще има и стъкленици, в който върху преплетени във вода клонки ще плуват чаени свещи. Ще има буркани със слънчогледи, аранжировка със свещничета и зелени ябълки. Това на кафяви рънъри за маса и с кафяви салфетки.  На плажния бар ще спуснем 20 топки, плетени от дърво, в които ще се втъкнат по два слънчогледа; на коктейлната маса ще има аранжировка със слънчогледи и други цветя. Церемонията – Т-образен подиум с пътека, покрити с мокет в светло екрю, с наредени бели столове от двете страни на пътеката, като на всеки първи стол до пътеката от двете страни ще висят букранчета със слънчогледи. На подиумчето ще има метална арка с център от слънчогледи, а от двете страни на арката, по една кашпа със слънчогледи.
Говорих с гримьорката, тя ще дойде в хотела на 14-ти в 10:00ч, за да започнем – ние сме 4 човека за грим; с приятелката ми-фризьорка ще започнем също по това време.
Говорих и с фирмата за тортата, дадох им час на доставка и точен адрес на хотела.
Нашият алкохол ще пристигне в комплекса на 12-ти, ние на 13-ти ще го опишем и ще направим приемо-предавателен протокол.
С фотографа ще се видим на 13-ти, и той пристига тогава в хотела.  А на 11-ти отивам да си взема роклята. УРАА! Боже, не издържам вече!
На 11-ти предиобяд съм на маникюр и педикюр, ще ме правят с някакъв гел – момичето каза, че така ставало много издържливо, ще ми запази дължината на ноктите, но ще им сложи някакво гелово покритие, върху което после ще се работи..... Нямам идея какво ще стане!

« Последна редакция: септември 09, 2013, 15:56:06 от devisil » Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #59 -: септември 10, 2013, 07:46:06 »

Етооо, готова си!!!
Това за гостите - не мисля, че ти трябва да им осигуряваш транспорт. В крайна сметка те сами да дойдат smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines