Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:32:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elistoilova - 07.09.2013 г.  (Прочетена 54633 пъти)
 
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 29, 2013, 15:57:08 »

Ели, явно всички сме така. И ние не видяхме море тази година. Пробвай тук, но не знам дали няма да ви доскучее, ако обичате да се разхождате има интерсни неща в региона.
http://www.hoteldelta-bg.com/index.htm
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 30, 2013, 11:23:56 »

Ади, поне един уикенд трябва да починете, човек има нужда. Иначе за местенето – знам каква хамалогия е, но пък после ти е кеф от резултата  good

ros4e, благодаря за предложенията на ЛС, много са добри!

maya_the_bee и на теб благодаря, също много хубаво предложение!

Ние снощи ги умувахме тези неща (и морето, и Велинград и т.н.).
Да обаче като ни се е закотвило в съзнанието този Сандански и това си е. В крайна сметка милото каза "резервирай 3 нощувки в този хотел и после ще му мислим". Така и направих, сутринта се обадих и направих резервация. После започнах да гледам във vsichkioferti какво предлагат и намерих още едно симпатично хотелче пак в Сандански. И така, току що резервирах 3 нощувки и там. В крайна сметка вчера ми е бил замъглен мозъка от това, че не се получават нещата, така както ние ги искаме. Днес след като сме преспали и успокоили всичко се нарежда. Да ама аз винаги първосигнално се ядосвам, пък после като се успокоя виждам, че не е било нужно. Кога ли ще се науча  blush

Edit:

Забравих да ви разкажа нещо от снощи smile На милото му се обажда един приятел само да се чуят и М го пита дали знае С (трети приптел) какво замислил за ергенското парти, но така и не получи отговор. И аз по този повод му казвам, че сигурно партито ще му е много готино, а за мойто не знам защото моите момичета тази седмица ме занимаваха с това да реша в кой бар/дискотека искам да сме. Да ама аз не съм по нощия живот и дори не знам за съществуването на тези заведения, как да реша. И милото започва "абе сигурен съм, че ти замислят изненади, ще бъде готино" и т.н. По-късно си цъкам аз интернет през неговия тел. и той получава съобщение във ФБ. Докато той се занимава с това съобщение аз мернах, че си е писал с едно от момичетата организаторки. Нищо не казах де, а сега едвам се сдръжам да не му влезна в профила и да видя какво замислят. Искам да бъда изненадана, не искам да си пъхам носа там, ама пусто любопитство  pardon
« Последна редакция: август 30, 2013, 11:41:58 от elistoilova » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 30, 2013, 11:52:22 »

Да ама аз винаги първосигнално се ядосвам, пък после като се успокоя виждам, че не е било нужно. Кога ли ще се науча  blush
Разбирам те, и аз така - ако не се случи нещо както го искам, веднага първо ще се ядосам. Обаче виждаш ли, нещата си се нареждат, макар и да не са по начина, по който сме очаквали pardon Май никога обаче няма да се научим blum

  Нищо не казах де, а сега едвам се сдръжам да не му влезна в профила и да видя какво замислят. Искам да бъда изненадана, не искам да си пъхам носа там, ама пусто любопитство  pardon
Недей по-добре, сигурна съм, че ще си много по-щастлива, ако е изненада. Пък и е утре, малко остана, издръж до тогава. Моето за щастие го пазят много добре, нищо не можах да науча, а си пъхах тоя нос навсякъде, но уви - нищо не разбрах. girl_wink Така е по-добре.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 30, 2013, 12:11:08 »

Женска му работа, никога няма да се научим първо да мислим, после да хабим нерви  crazy

Засега доста успешно си ангажирам вниманието с други неща, защото държа да бъда изненадана. Толкова съм се ангажирала, че даже ме е страх, че няма да ми стигне работния ден. От два дни почти нищо служебно не съм подхванала, добре че никой не забелязва  Girl_hide

Вижте какво разпратих току що на Софийските гости във ФБ и по мейл:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=212360056640867540319.0004e070db8fbe7593b75
Уточнила съм и на кой къде му е нощувката, тъй като са на две места.

А да кажа и за украсата на колата: онази вечер направих само едната лента, защото искахме първо да я пробваме на колата. Снощи я сложихме и се получава страхотно  yahoo На око ших розите, а като я пробвахме милото каза, че все едно съм измерила до милиметър. Пасва идеално. Днес трябва да направя другите две и съм готова  danceg

Вчера се разбрахме и с попа, не иска кръщелните, "на доверие" ще сме smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 30, 2013, 12:18:47 »

Браво Bravo Как го направи това, много удобно е.
Брво и за украсата. Снимай я да я видим Girl_hide
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #155 -: август 30, 2013, 12:23:02 »

Ели, и ние вчера открихме тази функционалност на гугъл. Моето момче се развихри и един куп неща написа и го пратихме и ние по фейса. Супер удобно е!  good Дано да е полезно на гостите. Wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 30, 2013, 12:45:52 »

Vivi20, според мен е много удобно. Хората предварително ще си проучат местата, защото дори и да ми се обадят на мен аз няма как да ги упътя smile Помня откъде трябва да мина, но града ми е чужд и не бих се справила с ориентирането на някой друг.

Ади, съвсем случайно я открих тази функция. Преди два месеца исках да направя нещо като брошура с адресите и GPS координатите, да я принтирам и раздам на хората. И докато си цъках из картата в търсене на координатите, взех че си направих моя си карта. Така се получи много по удобно, защото хората си цъкат отгоре и се озовават на правилното място.
Сега потърсих в Гугъл някакво ръководство и попаднах на това: https://support.google.com/maps/answer/62843?hl=en

За съжаление не знам дали ще мога да снимам украсата. В понеделник заминаваме и ще мога да чета форума само през телефона. Много ми е бавна връзката и нямам възможност за ъплоад. А интернет вкъщи ще си пуснем след сватбата. (1 година ползвахме нет от съседите, но ни резнаха)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #157 -: август 30, 2013, 12:50:38 »

Ели, поздравления, че използвате тази опция на Гугъл - много удобно, особено за гостите, които са си напред с технологиите ще си е дар небесен  good

Също поздравления и за украсата на кола, че сама я правиш!  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 30, 2013, 13:40:37 »

scilla, благодаря!

Сутринта, когато правих резервацията в първия хотел и им казах, че тогава ще сме младоженци и ги попитах дали не можем да направим някаква изненада. Поне за милото да бъде изненада де. Момичето ми каза, че ще ми се обадят по-късно. Сега ми звъни и ми каза, че е говорила с колегите и ще имаме шампанско, плодове, цветя и една вечеря. Като всичко това е подарък от хотела  yahoo danceg  twohearts yea  3 пъти се чухме днес с това момиче и беше мила всеки път!

Сега само трябва да си държа езика зад зъбите пред милото  tease
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 01, 2013, 12:02:01 »

И моето моминско мина  girl_wink Момичетата се бяха постарали и беше много хубаво. Бяха украсили с балони в заведенивто, поръчахме си бяло вино, хапване. Имаше 2 тура подаръци. Първи тур бешелента bride-to-be, кутийка сърце с най-необходимото - шоколад, хапче за глава и презерватив, харта на добрата съпруга, фона е от наши снимки с милото в рамки от сърца. После пак хапване и пийване и 2ри тур - метла, един въпросник и една карикатура на нас двамата като булка и младоженец  yahoo Въпросника е бил с участието на милото, задали са му 10тина въпроса и той отговорил. Снощи ми ги зададоха въпросите и на мен, да видят дали ще отговоря същото.  Много беше забавно!
После се преместихме в Библиотеката, имаше още 4 момински и 1 ергенско. Там също беше забавно, потанцувахме, пихме пак вино и така. Понеже сме пенсии си тръгнахме в 3.
А милото каза, че неговото не е било толкова забавно като моето. Не е имал стриптизьорка, а по едно врвме са му потанцували танцьорките от дискотеката. Сега му е лошо и спи  nea
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 01, 2013, 13:15:42 »

 Bravo tease Супеер, честито моминско и на теб. Супер е било! Защо да сте пенсии, нормално време си е това. Ние към 4 си тръгнахме pardon Сигурна съм че е било страхотно и ще го помниш цял живот!
Ти - харта, аз пък подписвах декларация, че няма да си забравя моминския живот, но и ще бъда добра съпруга blum
Ели, още малко имааа yahoo
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 01, 2013, 15:33:37 »

Ели, изкарали сте си страхотно! Успешна последна седмичка като "мома"  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 01, 2013, 17:33:54 »

Ади, Цвети благодаря ви  give_rose

Завърших украсата на колата, сложих я на спалнята, горе-долу се добива представа как ще изглежда:
http://www.flickr.com/photos/33286027@N08/9646988422/

Вчера купихме бира и фъстъци. Взех си и шампанското, което искам – Martini Prosecco и смятам да си го пия цяла вечер.

Днес с мама и сестра ми ходихме до Джъмбо. Купихме безопасни игли и карфици, едни бели и червени стъклени камъчета във формата на сърце за декорация на сватбената маса. Взехме червени пластмасови чаши (от дебелата пластмаса), и два вида кръгли чинии (пак от същата пластмаса). Ще ги използваме за почерпката при булката. Балони имам още, бяха останали от моминското снощи и ми ги дадоха.

Сега съм при мама, после като се прибера започвам да подреждам окончателно всичко по кутии и утре след разкрасителния полуден товарим колата и заминаваме  danceg
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 01, 2013, 18:15:08 »

 Bravo супееер! smile яко сте изкарали на моминското danceg
Украсата за кола е мн стилна! Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 01, 2013, 18:24:27 »

ros4e, благодаря good

Ето снимки от моминското: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151866573639905.1073741835.629019904&type=1&l=a5b54402f1
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines