Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:40:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 9 част  (Прочетена 170810 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #450 -: март 23, 2015, 15:06:03 »

нашата беше крем маскрапоне с ягоди.Супер лека .Хората си искаха по още едно парче.И на друга сватба я ядох, лекичка навсякъде се харесва
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: март 23, 2015, 15:45:39 »

Мариолка е права, леките торти вървят навсякъде по сватби. Нашата едната беше тежичка като вкус, не всички я ядоха. и затова за след църковния брак поръчах с лек крем с плодове, много я харесаха гостите.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #452 -: март 23, 2015, 18:23:33 »

florence Освен това мисля, че не е оправдан риск да се транспортира сватбена торта на такова голямо разстояние, каквото е от София до Пловдив.
Това е едно от нещата, които също много ме притесняват, затова този вариант засега отпада.
Сетих се за една сладкарница, която знам, че прави уникални торти и като визия и като вкус. Тези дни ще ходя да си поръчам торта за рождения ден и на място ще разпитам как стоят нещата за сватбени торти, след това ще дам подробна информация за интересуващите се за хубава и качествена торта smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #453 -: март 23, 2015, 18:44:25 »

Florence, коя сладкарница имаш предвид? И аз съм от Пловдив. Засега сме решили да пробваме тортите, които предлагат в ресторанта и ако ни харесат ще си спестим занимавката с поръчването от друго място. Иначе като местенце с много добри десерти мога да препоръчам новата сладкарница срещу Хемингуей. Не знам доколко са здравословни, но са много вкусни! Друго, което ми идва като идея, ако държиш на здравословните торти, е да провериш как стоят нещата в малкото ресторантче за здравословно хранене, от другата страна на капана. Името ми изскочи от главата. Предлагат основно сокове и веган неща, сурови бонбони и др. Също така може да видиш и в "Да, за теб" - храната им е вкусна и качествена, но не знам как ще се справят с цяла сватбена торта.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #454 -: март 23, 2015, 18:55:13 »

Ние решихме, че искаме вкусна торта, наместо много джиджана :)Най-мразя торти с фондан. Предпочитам от вкусните торти, които рядко позволяват перфектна визия. Всъщност най-много бих искала един вкусен чийзкейк, пък ако ще и без кой знае декорация
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #455 -: март 23, 2015, 20:20:41 »

Ние решихме, че искаме вкусна торта, наместо много джиджана :)Най-мразя торти с фондан. Предпочитам от вкусните торти, които рядко позволяват перфектна визия. Всъщност най-много бих искала един вкусен чийзкейк, пък ако ще и без кой знае декорация
И на мен ми звучи супер яка идея да е чийзкейк. Според вас колко вървят чийзкейковете с предвидени парчета за 100-120 души?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 26, 2015, 19:46:47 »

едно хубаво тортенце, с перлен отблясък smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 27, 2015, 09:58:07 »

Нова тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37043.0.html
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines