Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:28:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Allicia 24.08.2013  (Прочетена 25192 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #75 -: септември 04, 2013, 12:29:17 »

Да продължа малко с разказчето...

След като оправихме прическата и грима, братът на милото дойде да ме вземе, заедно с двамата фотографи и видеото. Първо оставиха нас в апартамента с фотографа, а след това фотографката и видеооператора в къщата при милото. И до там. Какво е ставало при тях ще разбера от видеото и снимките.

Влизам аз в апартамента и  Oh my ... - само нашите там. Моите роднини от Димитровград объркали пътя и една част от тях бяха в хотела, а другите още пътуваха. Ужас. Толкова много се притесних пак, че ще посрещаме само 4-мата младоженеца. Но все пак беше още 12:00. Тъкмо гостите са започнали да се събират при него ( нали аз правих графика, та бях наясно кога какво трябваше да се случва). Мама, тати и сестра ми бяха чудесни, леко неспокойни и толкова красиви. Реших, че е време и аз да се обличам. Останахме само аз и сестра ми в стаята и нашите, докато се осъзнаят, аз вече бях булка  heart Фотографът снима всички аксесоари, а после и нас. Показа ми няколко снимки и ме поразплака. После го накарах да не ми показва вече нищо, защото ми действаше доста емоционално това да се виждам в тази светлина. В апартамента ( понеже от години никой не живее там) нямаше огледала и сигурно затова бях спокойна през повечето време.
Сложихме бижутата и зачакахме....
В 12:45 дойдоха всички- двете ми баби, дядо, лелите и калековците ми, братовчедите, шаферките... Като ги видях всички на едно място не се сдържах  cray
Разпределих на бързо задачите- едни надуваха балони, други лепиха табелки по вратите и във входа- пълна лудница. В 13:00 се чуха клаксони... и всички "Идват  yahoo". А аз с най- голямото спокойствие на света - "Спокойно бе, те отиват за кумовете, нали са в съседния блок."
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #76 -: септември 06, 2013, 19:08:57 »

Честита сватба Allicia  yahoo Пожелавам ви един прекрасен семеен живот с много усмивки, весели моменти, любов и детски смях  girl_wink Бъдете много щастливи заедно и се обичайте  heart
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #77 -: септември 10, 2013, 10:47:15 »

Благодаря ти мила, hulcy ! Да ти се връщат стократно пожеланията!!!

След като чухме клаксоните, всички се активизирахме още по- засилено. Направихме си забавна фотосесия с шаферките. И то времето неусетно си мина...
Идваха...
Аз не можех да си намеря място. Непрекъснато ме съветваха да поседна, за да имам сили за купона после, но аз просто не можех.
Скрихме набързо обувката и застанахме да чакаме с едната ми малка шаферка, лелите ми и мъжете, които щяха да затискат вратата. Милото имаше 3 изпитания, които премина успешно, за да стигне до мен. Едното беше на вратата на входа- 3-те шаферки трябваше да му покажат 3 листа с дати и той да каже какво се е случило на тези дати. Едната беше денят, в който се целунахме за пръв път ( респ. денят, в който станахме гаджета), другата беше денят, в който ми предложи да се оженим и третата беше денят на сватбата.
Второто изпитание беше на входната врата на апартамента. Майка ми беше написала Приемо- предавателен протокол. Идеята беше, той да го прочете на глас и след това майка ми да му подари ключове за вкъщи. Всичко е вървяло по план ( поне от видеото, което между другото пристигна вчера).
И третото изпитание беше вече с купуването на булката. Сестра ми ме продаде на добра цена  Bravo Дал на нея 22 лв и на братовчедка ми толкова, а после и на една от малките ми шаферки още 20. Аз съм доволна. Не съм от най- евтините  yahoo
Като го видях.... нямаше такова щастие  heart Никога не бих успяла да го опиша с думи. Моят мъж... аз- булка... нашата сватба! Мисля, че тогава вече съвсем истински осъзнах всичко, което се случваше.
Показах му босото краче, той намери обувката след дъъълго търсене  Bravo После му казах, че ми е голяма и той я напълни с парички  blum
След това вече последва кратка фотосесийка, отидох и до другата стая за наздравица с гостите. Бях толкова шашната, че не мога да обхвана с поглед всички, които да дошли и се радвах на всеки, все едно го виждам за първи път.
Имаше още доста време по графика, който бях направила, но решихме да ме извежда вече баща ми, за да изиграем едно хоро и да тръгваме бавно и полека, без да се притесняваме, че ще закъснеем. Така и стана. Тати ме изведе, музикантите засвириха ( между другото те почти не бяха спирали да свирят и създадоха доста настроение) и аз поведох хорото.
След това се натоварихме на колите и потеглихме към Перник за църковния брак.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines