Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:33:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Allicia 24.08.2013  (Прочетена 25383 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #30 -: юли 26, 2013, 10:38:15 »

Ето какво имаме още свършено:

- ДЖ - Емил Живкое Емилио,
- фото- Симеон Богданов + още 1 момиче, с което се надявам да се запознаем на втората среща,
- видео- Ивайло Карамфилов,
- подаръчета, украса за чаши + чаши,
- украса за свещи + свещи,
- украсена бутилка шампанско,
- 2 украсени бутилки червено вино,
- бутилки за радия и етикети за тях,
- подаръчета за гостите + 2 кошници за тях,
- кошничка за паричните подаръци,
- панерче с късметчета за кумата,
- 2 вида номерца за масите,
- 2 табла за разпределение на масите ( които ще са на входа на ресторанта),
- бутониерки и гривнички за най- близките,
- книга за пожелания,
- булчинска рокля от "Милениум",
- халки от Zally,
- кола- Варшава на един от гостите ни smile ,
- фризьорка, гримьорка и маникюристка- братовчедката на милото е фризьорка и ще ми уреди и другите 2 мацки smile ,
- питки- лелята на милото ще ги замеси, защото тя се занимава с това,
- 3 шаферки с еднакви рокли  heart ,
- 2-те майки вече имат облекла, бащата и брата на милото също ( остава моят баща).


И така, за сега май е това. Не мисля да пиша какво не сме свършили, а просто да добавям.
АКо някой се сеща за нещо, което ми убягва досега, да казва, току- виж се сетя за нещо забравено.
« Последна редакция: юли 26, 2013, 11:21:00 от Allicia » Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #31 -: юли 26, 2013, 17:53:54 »

Ние например в последния момент се сетихме за мед и сол за питките. В ресторанта може и да имат мед, но не е много сигурно.

И, понеже май досега не съм писала в твоята тема - честито! Успех с последните приготовления.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #32 -: юли 28, 2013, 01:03:46 »

Че то почти всичко си имате готово  girl_wink
Имате ли всичко необходимо за облеклата ви?
Подготвили ли сте нещата за ритуала по посрещането в ресторанта?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 28, 2013, 12:36:20 »

Али, та вие сте супер напред с организацията. БРАВО! smile good Bravo
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #34 -: юли 29, 2013, 07:55:35 »

helena31, добре дошла, радвам се, че се включи и ти smile Това за ресторанта не се бях сетила. Ще попитам следващия път, като идем там.

Мисля, че сме горе- долу организирани, заради това, че още преди да се сгодим аз знаех на кои неща трябва да обърна внимание.

В събота се сдобихме с още някои придобивки:
- костюм на младоженеца ( след упорито търсене, от Агресия),
- 2 ризи,
- вратовръзка,
- колан,
- обувки за мен.

Вече имам "вълшебни пантофки" и утре се надявам да ида да си пробвам роклята с тях и да видим дали ще има нужда от корекция на дължината. Много съм доволна и щастлива. smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #35 -: юли 30, 2013, 01:44:55 »

Браво Allicia  Bravo Вие сте вече готови за сватбата  danceg Радвам се за вас  heart
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #36 -: юли 30, 2013, 13:46:13 »

ИИИхии, че то вие си имате всичко  Bravo
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #37 -: юли 31, 2013, 08:03:03 »

Ами, аз също си мисля, че сме готови вече за сватба. Щом имаме какво да облечем  blum
Вчера си взех роклята... без нито една корекция- за пореден път се убеждавам, че наистина това е моята рокля!  heart Вече е вкъщи, само съм отворила ципа на калъфа, за да не я види мъжлето. Иначе той ми я носи от Пиротска до нас в Младост де. Обаче не очаквах всичко да е ОК и затова с метрото  crazy Иначе, ако знаех, че направо ще я взимаме щях да го помоля да дойде с колата, ама както и да е де. Поне беше забавно и всички ни гледаха учудено.

За сега за него не можем да намерим обувки. Иначе всички летни модели са на разпродажба и сигурно точно поради този факт, няма неговия номер. Днес продължаваме с търсенето, както и на 2-ри чифт за мен.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #38 -: юли 31, 2013, 08:17:32 »

 Bravo щом имаш рокля вече си готова.

За обувки, ходихте ли до Humanic? Моето момче си взе от там, много са хубави и удобни, и кума си взе от там също казват че това им били най-удобните обувки на света smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #39 -: юли 31, 2013, 08:23:01 »

mariola85 , какви ли не магазини обиколихме, но за Humanic ми е убегнало нещо. ДНес ще е първия магазин, в който ще идем. smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #40 -: юли 31, 2013, 11:00:26 »

Алии, честито за роклята и се радвам, че се е получила перфектна, без да има нужда от корекции Wink Стискам палци и за обувките  good
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #41 -: август 01, 2013, 09:22:58 »

hulcy , Благодаря ти, мила, но за сега... никакъв успех с обувките. Или няма номер, или не му харесват на господина. Като се замисля само... аз нито обувките търсих толкова време (а нося 35 номер), нито роклята. Много ми е капризен. Или може би вината не е в него, а просто при мъжете няма много голямо разнообразие... Вече и аз не знам. Вашите мъже така ли са?
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #42 -: август 01, 2013, 20:46:22 »

Allicia, миля повярвай ми, и моят си е един от най - капризните , но какво да го правя  pardon Само ме учудва, че за сватбата и по - точно за неговата подготовка (костюм, обувки и т.н.) не капризничи толкова много както по принцип. Ех, не ,че е тръгнал сериозно да търси (макар, че ни остават 16 дни до сватбата  biggrin ). Учудващо бързо си хареса костюма, само чака да му донесат неговия номер. За обувките - още не е тръгнал да търси. Дано там да не се замотаем, че те са му слабост blum При нас той има поече обувки от мен  crazy  biggrin
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #43 -: август 02, 2013, 08:01:38 »

Миличка, честита темичка! Следя я с интерес!
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #44 -: август 05, 2013, 13:59:25 »

hulcy , какъв мъж си си намерила?  Oh my ... Почвай да купуваш и ти, не може да има повече обувки от теб!  tease
Macito , добре дошла в моята темичка !  give_rose

Аз в събота свърших доста полезна работа и приятена, разбира се- ходих да ми направят пробна прическа, грим и маникюр. Много съм доволна. Нямам търпение пак да ходя. Всички бяха много внимателни с мен и страшно учудени, че се бях подготвила с всички smile Само им показвах разни снимки на телефона и на място решавахме кое как ще става, какво ще запазим, какво ще променим. Беше страхотно! smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines