Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:46:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Allicia 24.08.2013  (Прочетена 25190 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: юли 23, 2013, 12:02:40 »

Честита тема! Очакваме да я напълниш с подробности около сватбата и положителни емоции!

Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #1 -: юли 23, 2013, 12:10:20 »

Пандичка , толкова щастлива ме направи... heart Нямам думи да го изразя.
Регистрирах се в този форум преди повече от година, с тайната надеждичка един ден да получа и аз своето предложение, да започна подготовка и да се включвам в различните темички. След малко по- малко от година, получих така желаното предложение и започнах да броя месеците и дните до голямото събитие, да следя историите на момичетата и да се вълнувам заедно с тях, като пак така тайничко си се надявам и аз да имам темичка, като му дойде времето.
Ето, че денят настъпи, а аз дори не знам от къде да започна от вълнение!...  heart heart heart
« Последна редакция: юли 23, 2013, 12:12:19 от Allicia » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #2 -: юли 23, 2013, 12:23:39 »

Честита темичкааа, Alli!

Когато се чувстваш готова и имаш муза да разказваш - можеш да започнеш да ни въвеждаш в своята приказка!

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 23, 2013, 13:09:45 »

Пандичка , толкова щастлива ме направи... heart Нямам думи да го изразя.
Регистрирах се в този форум преди повече от година, с тайната надеждичка един ден да получа и аз своето предложение, да започна подготовка и да се включвам в различните темички. След малко по- малко от година, получих така желаното предложение и започнах да броя месеците и дните до голямото събитие, да следя историите на момичетата и да се вълнувам заедно с тях, като пак така тайничко си се надявам и аз да имам темичка, като му дойде времето.
Ето, че денят настъпи, а аз дори не знам от къде да започна от вълнение!...  heart heart heart
Миличка, честита темика и от мен!  give_rose
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #4 -: юли 23, 2013, 14:12:57 »

Да започна с нашето запознанство.

Беше една от последните седмици на месец септември 2006 година. Първата ми седмица като студентка. Бях поканена на гости на тогавашния ми приятел. Нещата с него общо взето отдавна не вървяха, но мислех, че като сме и двамата вече заедно в Студентски град всичко ще се оправи ( той беше с 1 година по- голям и естествено една година бяхме разделени). Обаче явно не беше писано, защото в този ден, в който отидох у тях... там беше най- прекрасното създание, което някога бях виждала-  Той- съквартирантът на моя приятел.
« Последна редакция: юли 23, 2013, 14:24:20 от Allicia » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: юли 23, 2013, 14:17:12 »

Айде миличка и на твоята темичка и дойде времето! интересна история си захванала, чакам с нетърпение продължението на историята smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 23, 2013, 14:18:25 »

Честита темичка, ще следя с интерес!
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #7 -: юли 23, 2013, 14:20:36 »

Естествено, имаше много драми, докато успеем да се съберем. Имахме и много комични моменти.
Бившият ми реши, че няма да се откаже лесно от мен, въпреки че ясно се виждаше, че няма как нещата да се върнат по старому ( най- интересното беше, че той дори не ме забелязваше преди да реша, че не искам да съм вече с него). Давах шансове, само колкото да не се чувствам виновна, но не спирах да мисля за моето момче, да се чувам тайно с него и да се виждаме още по- тайно.
И накрая успяхме, драмите свършиха и вече можехме официално да бъдем двойка. Нямаше по- щастливи от нас. Заживяхме заедно още преди да се съберем официално... и така досега.
Преди година и половина заживяхме вече самостоятелно, защото завършихме и беше редно да се сбогуваме със студентския живот.
Малко след това си взехме и едно прекрасно малко дакелче, което гледаме и обичаме като малко детенце...
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #8 -: юли 23, 2013, 14:23:50 »

elistoilova, mariola85, milenuity, scilla , добре дошли в моята темичка. Благодаря ви много за вниманието. Още не мога да повярвам къде и за какво пиша. smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 23, 2013, 14:35:57 »

Alli, честита тема и от мен. Продължавай с разказа, че ми стана толкова мило от самото начало. Успех в подготовката и ще чакаме разказа ти с нетърпение. Good luck
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 23, 2013, 14:39:23 »

Allicia, вашата история, ми напомня на нашата. при мен също се получи така, че бившият ми приятел ме запозна с мъжа ми. но с бившия ми бяхме още три години  щастливи заедно, преди нещата да зациклят и аз да осъзная, че всички сме се променили. Разбирам те за драмите, за чувството за вина и шансовете. При нас всичко приключи хепиенд - бившия ми се ожени преди нас и вече и бебе чака, а ето че и ние вече сме семейство. Абе студенстки град си знае работата!  funnytooth
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #11 -: юли 23, 2013, 14:47:21 »

tsve4e , добре дошла и ти! smile
pandapanda , мисля, че много малко хора разбират тази ситуация, ако знаеш с колко наши общи приятели вече не си общувам, защото решиха, че съм много грешна и т.н., обаче аз просто реших да последвам щастието си и да се погрижа поне 1 път в живота за себе си и да гледам моите интереси. Иначе с бившия ми не се разделихме добре, не си общуваме...но цял живот ще съм му благодарна, че ме срещна с Любовта. И си права... Студентски град си знае работата. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 23, 2013, 15:03:31 »

хихи грешна, колко познато ми звучи и колко пъти го чух по мой адрес Wink хората много обичат да съдя без да знаят подробности. и аз от общите ни приятели си останах само с моите отпреди.

Я сега разкажи за предложението Wink
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #13 -: юли 23, 2013, 15:21:16 »

Добре, да разкажа малко за предложението...
Миналата година лятото, разбрахме, че баща му е болен, страшна диагноза. Всички бяхме шокирани и някак света ни се срина. Още тогава решихме, че няма да бързаме да се женим, защото надали на някой изобщо му беше до това. Иначе аз си мрънкам, че искам да се омъжа от едно 2-3 години. Но си дадох да разбера, че не е подходящ момента и всъщност изобщо не знаех кога ще е. Просто се отказах от тази мисъл. ( Да кажа, че за сега баща му се стабилизира, и за това мисля, че имаме заслуга и ние).
Та март месец имах една сбирка с колегите, след която получих адското възпаление на окото. Много беше тежко, почти не виждах с него. 3 дни бях в болничен, а на четвъртия в командиривка. Датата беше 7-ми март. Прибрах се от командировка изморена и леко замаяна, заради окото. Хапнахме и нещо се заговорихме, общи приказки, обяснявах му как сме изкарали. По едното време той ми каза:"Имам един подарък за теб за 8-ми март, но не ми се чака. Ще се разсърдиш ли, ако ти го дам сега." Естествено, че се съгласих, кой не би се съгласил на подарък. Мислях си, че може да е пръстен, но много бързо се върнах в реалността и си казах, че няма как да е това. Той изчезна... и се връща с ръце зад гърба, а аз скачам радостна около него и чакам. Той падна на колене и отвори кутийката.... в същия момент и аз паднах с него на колене, прегърнах го и се разплаках.... много плаках, а той ми се смее... и след около 10 минути ме пита "Не разбрах какво означава това- Да или Не". И аз пак се разплаках и казах през сълзи "Да, разбира се!". И така....
Винаги съм очаквала предложението да е много романтично под звездите и т.н. Но всъщност получих много повече- истинска изненада, в момент, тежък за мен здравословно.
Представяла съм си го хиляда пъти, чакала съм го на всеки празник...и то стана най- неочаквано....
« Последна редакция: юли 23, 2013, 15:24:26 от Allicia » Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #14 -: юли 23, 2013, 17:54:00 »

Честита темичка и от мен! give_rose Пожелавам ти лека оставаща подготовка и една прекрасна сватба на финала weddingday
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines