Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:05:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани зимно-пролетни бебета - Януари, Февруари, Март  (Прочетена 170812 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: декември 19, 2013, 10:04:47 »

Angel4e, много сладко коремче smile Дано бебоците решат да седят на топло поне още няколко седмици, че ни е рано още.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: декември 19, 2013, 14:51:59 »

Някой сподели това видео във ФБ и честно казано, се просълзих:

http://www.youtube.com/watch?v=4sNlcwAh83Y

Явно доста ме тресат хормоните, но е доста реално smile (като изключим кока-колата)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #482 -: декември 19, 2013, 16:01:29 »

Жестоко е видеото  heart heart heart
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: декември 20, 2013, 10:43:48 »

Момичета, писах, писах и ми падна баерията, та сега наново.
Здравейте на всички, отдавна не съм се разписвала, радвам се, че сте добре и някои от вас са също почивка като мен.
Миналата седмица се изпратихме добре с колегите, занесох бонбони, а по-близките почерпих с един обяд. Като се роди бебчо, живот и здраве, ще занесем торта и така.
Тази седмица дадох малко почивка на баткото от градината и по този повод падна голямо тичане по него. Днес ще имат коледно тържество в детската и сега ще правя сладки и банички.
Преди два дни през нощта получих за първи път подготвителни контракции и малко се стреснах, та реших тези дни за всеки случай да си оправя багажа за родилното та да ми е по-спокойно не че съм се засилила да раждам преди 37-ма седмица smile
В понеделник бях на преглед, бебчо е вече доста голям 2850 гр., а аз имам още шест седмици. Док каза, че няма изгледи да излиза по-рано, просто ще е по-едър. Взеха ми кръв и урина, и за първи път мерихме тонове. Аз накупих вече каквото ще ми е нужо, основно козметика, памперси, спирт за пъпчето, пликчета за съхранение на кърма, такива дреболии. Откъм дрехи - ще взема само за изписването, всичко друго си имам от баткото. Имам вече космонавти одеялце, трябват ми само някакви боди и ританки за под космонавта. Запънала съм се да плета и одеялце за бебето, не че съм професионалистка, сега се уча по клипчета от youtube. Такива неща при нас.
Маги и sabeva_07, бързо да вдигате хемоглобина. Маги, леко преместване на теб.
Който се оплакваше от подути глезени, да си види първо да няма белтък в урината. Ако не е това, може да са разширени вени - аз имам от втория проблем, но не е драстичен.
Seagirl, Flyin, Thea, приятна почивка на вас.
Дано не съм пропуснала някого.
Целувки на всички!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: декември 20, 2013, 11:28:06 »

Скарлет, радвам се че всичко при вас е добре и че вече си имаш всичко.

Аз се замислих тези дни, че скоро, скоро нашата тема ще почне да се изпразва от към мами и да се плни с бебоци smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #485 -: декември 20, 2013, 12:12:40 »

Скарлет, много голям вече бебчо - пу-пу-пу heart Дано поне още 4 седмици си седи на топличко.
Аз споменах за отеклите крака. Уж ми изследват урината всеки път, лекарката ми не каза да има нещо нередно, но при мен в графата белтък винаги има нещо отбелязано, ще я попитам след седмица.
Иначе вчера се разхождах доста и краката ми се бяха върнали в нормално положение след това, чак не повярвах. Днес също са ми нормални. След малко излизам пак на разходка.

Маги и аз това се бях замислила, че както се казва всеки момент ще чакаме новини от някоя мама. Ще трябва да си правим тема за бебоците  smile

Ангелче, много хубаво коремче!

Аз нали от вчера съм вкъщи и нещо това хич не ми действа добре. Чувствам се без сила, липсвами енергия, отпаднала съм, едвам се мотивирам да изляза  sad
Лека-полека трябва да си набавям нещата за родилното, намерила съм едни списъци какво трябва да нося, обаче ми е голям проблем тази чанта. Трябва да измисля с какво да съм облечена по време на раждането, после ми искат 2-3 пижами с копчета, халат и т.н. huhhuh.gif
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: декември 20, 2013, 14:37:08 »

Scarlett и аз съм с контракции, вече сигурно 2 месеца. Пия си магнерота и се моля поне да влезем в 37 седмица, че при нас има още 4 седмици до тогава. По принцип няма причина да ни изненада и баткото така с контракции дълго време си ходех и накрая си се роди секцио 8 дена преди термина, не е давал напъни да излиза. Ние на 30-ти сме на консултация, та тогава ще се отчитам предпразнично.

Хубав ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: декември 23, 2013, 09:48:43 »

Мили момичета, бъдещи мамчета smile пожелавам ви прекрасни коледни и новогодишни празници.И догодина да започнем с радостна вест за някое бебче smile
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: декември 25, 2013, 00:20:30 »

Мили бремелинки, весели празници! Да сте много здрави и щастливи. Нека новата година ви донесе най-голямото щастие - здрави и засмени бебончета.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #489 -: декември 25, 2013, 01:55:01 »

Весела Коледа, момичета. Пожелавам ви много здраве, топлина и доброта в сърцата и много положителни емоции.
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: декември 27, 2013, 18:16:22 »

Мили момичета, да раздвижа малко темичката предновогодишно - днес бях на преглед. Док каза, че мама и бебе са отличници. Той е вече 3330 гр. Прогнозира, че съм момента на раждане ще е някъде 4300 гр. Води, плацента и тонове отлични. Засякоха само една контракция. Следващ преглед на 6 януари. Малко ми е паднал хемоглобина на 104, така че от днес и аз съм на таблетки с желязо. Килограмите са +14 вече. Закръглям се сериозно. smile Дадоха ми и обменната карта и всички изследвания, които трябва да нося при раждането. Няма шега - моментът си наближава. smile
Това е от нас.
Поздрави на всички!
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: декември 28, 2013, 08:48:27 »

Браво Скарлет, много се радвам нека да расте детето. Да наистина момента започва да наближава лека-полека за всички нас. Остава малко до срещата с бебоците  yahoo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: декември 28, 2013, 17:26:41 »

Ехе Скарлет голямо момчето.наистина момента си наближава.Аз съм на преглед на 09,01 и вече нямам търпение да видя момата, да разбера колко е пораснала и така.Килограмите спрях да ги броя, защото са много smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #493 -: декември 28, 2013, 19:58:46 »

Скарлет, много ви се радвам как растете..пу-пу  smile

Аз вчера бях на запис на тонове. Малкият подлуди сестрите - не се спря за минута, та записът на тонове беше почти невъзможен. Най-накрая и лекарката дойде да го "укротява", но нашето момче си е с характер  huhhuh.gif За мен каза, че "ще съм още известно време бременна", бебо не бързал да излиза. На преглед сме пак на 8.01. Изписаха ми таблетки желязо, че е паднало много  sad Изписаха ми някакви ортопедични чорапи за подуването на краката, та в понеделник трябва да ги поръчам в аптеката.
Най-неприятното обаче е, че дядо Коледа ми донесе настинка, която ме скапва. Няма домашен лек, който да не съм пробвала, но вече 5ти ден ме мъчи хрема и общо неразположение. Колко неща бях намислила да свърша, а то какво стана.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: декември 28, 2013, 23:38:35 »

Скарлет, наистина май моментът наближава при вас. Браво за хубавите мерки!
Най-неприятното обаче е, че дядо Коледа ми донесе настинка, която ме скапва. Няма домашен лек, който да не съм пробвала, но вече 5ти ден ме мъчи хрема и общо неразположение. Колко неща бях намислила да свърша, а то какво стана.
Мила, с теб май еднакво сме слушали през годината, аз имах същия подарък  funnytooth

Сега се взимам в ръце де, даже взех малко по малко да купувам разни неща за болницата. "Обзаведох се" с "прекрасни" превръзки за родилки, няма такива памперси просто. Ама лигнин май няма да купувам, не виждам смисъл, то си е някаква хартия на цял топ. Купих и от еднократните гащи на Canpol и сега съм обзаведена с истински страстоубийци biggrin Някой отзиви да има за тези продукти?
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines