Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:09:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на hulcy 17.08.2013  (Прочетена 94902 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 25, 2013, 13:41:16 »

Мила и тук да ти отговоря за облеклото на твоето момче. Хвани го и един ден и идете на обиколка.
Роклята ти е много хубава, а ти си като принцеса в нея!
А исках да те питам, ако правилно съм разбрала от снимките ти носиш очила непрекъснато, как мислиш да процедираш на сватбите? Аз също ходя с очила, като съм без тях и ме заболява главата, затова мисля да съм с лещи, ако успея да ги натикам в очите си с тия нокти.
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #136 -: юли 25, 2013, 13:55:38 »

На мен пък много ми хареса видеото на hulcy  good
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #137 -: юли 25, 2013, 14:54:47 »

svekarva , elistoilovaratatui , Melinia , благодаря ви момичета   Girl_hide

svekarva , определено си права smile аз повече мисля за неговия костюм отколкото той самият , той все държи на : "Абе мило, спокойно...Едно излизане и айде, готов съм Wink " Пък той си има определена марка, на която костюмите просто му заспиват, мисли направо там да ходи като си отидем в Турция..Аз пък съм тръгнала да го мисля и него Остави

Елиии, и аз съм като теб...тези дни до събота май няма да минават  beating по принцип все си мисля колко малко остана до сватбата, колко бързо минава времето, ама моментът за роклята още не е дошъл  pardon още няколко дена и после най - накрая ще си ги вземеммм  heart

Рататуйче, и аз непременно ще съм с лещи, дори си ги купих още преди месец, че евентуално да не ги оставя за последния момент в цялата суматоха. По принцип въобще не понасям лещи...За това и си взех един чифт, които от време на време си ги слагам, за да ми посвикнат очите. Но след няколко часа започват да ми боцкат очите и да ме дразнят. На времето година - две се мъчих да нося лещи, бях върло против очилата, но накрая си докарах едно сериозно възпаление на очите и от тогава мама ми беше забранила лещите. И сега ,идва големият ден, на който не мога да си представя да съм с очила (не че имам нещо против булките с очила, но аз искам да съм без  pardon ) И въпреки проблемите, които ми създават, решена съм на цялата сватба да съм с лещи. Диоптърът ми е към -2.5 на едното и -2.75 на другото око - така ,че задължително лещи, без тях няма да виждам  blush На къната - също с лещи. На сватбата в Турция - пак. Дано да издържа... И милото покрай мен , и той иска да е с лещи, като той до сега не е носил и трябва да го науча как да си ги слага и сваля smile Неговият диоптър е -1.75, но все пак ще му е дискомфортно без очила. Според мен, на него очилата си му отиват, но да видим какво ще реши последно и дали ще успее да се справи с лещите  blush
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 25, 2013, 15:06:36 »

Както казваме тук в Бургас ....... въййййййййй наистина 2-рата рокля е твоята. Много повече ми харесва от първия ти избор.  Bravo smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 25, 2013, 15:11:47 »

И аз съм като тебе, удобно ми е с очила, ама не и за този ден. Вчера си взех лещите, ама още не съм ги отворила. Преди носех лещи, ама с очила виждам по-ясно.
Дано да нямаш проблеми и да издържиш на каната и на двете сватби. Ама, то като те поеме деня и емоциите няма и да ги мислиш.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #140 -: юли 25, 2013, 15:17:10 »

hulcy , спомянм си, че първият път като си купих лещи, докторът ми каза първия ден да ги нося 2 часа, втория- 4 часа, а на третия да пробвам да ги нося цял ден, за да ми свикнат очите. Вярно е, че на теб не ти е за първи път да ги носиш, но може да пробваш няколко дни преди сватбата, за да ти е по- конфортно на самия ден.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #141 -: юли 25, 2013, 15:19:54 »

beberona, хехе благодаря ти много smile сетих се сега за една приятелка от Бургас, с която се запознахме на бригада в САЩ - нейното "въйййййй" разсмиваше всички ни , много весело  girl_haha

Рататуйче, и аз виждам по - добре с очила и го няма чувството за чуждо тяло в очите ми. И аз се надявам от емоции и вълнение да не ги усещам лещите. Например, аз и на токчета не мога да стоя, но когато вихърът на купона или сватбата ме отнесе, забравям за токчетата и все едно съм с платненки (а при нормални условия на токчета - абсурд )  pardon

Allicia, права си. Май май ще направя така, последната седмица преди сватбата само на лещи Wink Трябва да се свиква - няма как  Girl_hide
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 25, 2013, 21:19:05 »

аз се включвам като човек постоянно носещ лещи. в началото бях с меки, а сега съм с твърди. разликата е, че едните не коригират астигматизъм. та - за да свикне окото с мека леща се почва постепенно привикване, както ти е обяснила Allicia. тъй като имаш време аз ти препоръчвам по -постепенно свикване. увеличавай по един час на ден. и си купи изкуствени сълзи, защото още нямаш навика да мигаш и окото ти изсъхва, затова ти боцкат и дразнят. а моя младоженец си беше очила - чудеше се дали да не ги свали, че е с малък диоптер, но се отказа smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #143 -: юли 25, 2013, 22:20:06 »

shantall , аз ползвам и изкуствени сълзички ( казват се Systane ) , дори не се гримирам като нося лещи, евентуално да не всеме да ме раздразни грима  smile На сватбата ще видим как ще стане комбинацията с лещи и професионален грим  pardon И аз ще кажа на моя младоженец да не се тормози с - твоя човек добре е направил, като не си е свалил очилата. От снимките помня, че много добре си изглеждаше и с тях Wink
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #144 -: юли 25, 2013, 23:43:45 »

hulcy, само как съжалявам, че толкова късно откривам темичката ти, къде съм бляла и аз не знам  blush Тази вечер бях планирала да се ровичкам из нета за втора рокля, а то какво се получи - вече час чета разказите ти и искам още smile Увлякох се по обичаите ви, двете ви сватби, предложението, въобще интерсна ми е цялостната подготовка на сватбите, апартамента, къната...Ще те следя с интерес smile
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #145 -: юли 26, 2013, 10:04:47 »

evyevy , добре дошла  Bravo Радвам се да те видя и в моята темичка smile Благодаря ти много за милите думиии  blush Сега си стегнах багажа и "последно" пътуване за Турция до сватбата. Стискайте ми палци всичко да е наред с роклята, нямам търпение  Eeager (сигурно това съм го казвала вече 1000 пъти...но нали ще ме изтраете  blush ) Целувки на всичкииии и до скоро  DANCE bye
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #146 -: юли 26, 2013, 10:06:35 »

ОМГ...Сега видях, че ми остават само 22 дена до Сватбаааа  insane insane insane
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #147 -: юли 26, 2013, 10:28:40 »

Хехе, скоро ще останат само 2  Wink! Стискам палци, лек път, спорна работа с разопаковането на кашоните и да ни се похвалиш с най- красивата рокля! Ей, забравих - и да облечете момчето /аз нали малко свекърва се явявам/ Wink....
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 26, 2013, 11:32:48 »

Приятно пътуване мила! ще очакваме снимките на рокля, снимките на апартамента smile Нямам търпение вече да се връщаш, а ти още не си тръгнала smile
И късмет с обличането на младоженеца smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 26, 2013, 16:04:00 »

ОМГ...Сега видях, че ми остават само 22 дена до Сватбаааа  insane insane insane

хаха, и на мен ми се обърна коремът тази сутрин като видях. На сватбения ни сайт има отброяване и ми се струва, че много бързо взе да се сменя smile
Успех с пътуването!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines