Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 05:51:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на macito 13.07.2013  (Прочетена 39618 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #45 -: юли 05, 2013, 08:00:15 »

shantall  и ние след това ги преместихме в екселската табличка smile но първо на картона да ги видиш хубаво кой къде ще седи коя маса къде точно се намира за да знаеш по близките хора да са на по видими места  pardon
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 05, 2013, 08:05:35 »

Страхотни идеи давате мацки  good
Маци, честити ти обеци  Girl_hide
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #47 -: юли 05, 2013, 10:44:52 »

Такааа, виното е готово и е у дома. Дали да не го дегустирам Wink
Иначе, за масите: годеникът ми направи екселски таблици, но нали ви обясних, че доста хора поотпаднаха и се налага преразпределение. Аз мисля и тейбъл-картички да поръчам, за да има яснота.А ще помоля моите големи шаферки да разпределят гостите при влизането им в ресторанта.
Мариола85, твоята идея е доста доба lol
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 05, 2013, 12:45:57 »

Такааа, виното е готово и е у дома. Дали да не го дегустирам Wink
Иначе, за масите: годеникът ми направи екселски таблици, но нали ви обясних, че доста хора поотпаднаха и се налага преразпределение. Аз мисля и тейбъл-картички да поръчам, за да има яснота.А ще помоля моите големи шаферки да разпределят гостите при влизането им в ресторанта.
Мариола85, твоята идея е доста доба lol
Macito, задължително направете за шаферките списък (най-добре по азбучен ред по фамилия) на гостите по маси. Иначе става пълна суматоха на входа smile. Ние си взехме една голяма рамка за картина от ИКЕА и там ще сътворя нещо като схема с имената. Замислила съм го в цветовете на сватбата. Ще го сложим на входа на ресторанта на нещо като статив. Ако ви харесва идеята, може да се замислите за нещо такова. А и в pinterest има много други идеи. smile

браво за обиците smile
Много жалко, че са ви отпаднали хора. Много некоректно според мен да ти потвърдят и после да се отметнат sad
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #49 -: юли 05, 2013, 12:50:21 »

Да и за мен беше тъпо, но хората сме толкова различни!
Доста ми хареса идеята с рамката за картина. ще се поразровя и може и аз да спретна такава smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #50 -: юли 05, 2013, 17:31:10 »

Мацито, все още си чакам снимката на пробната ти прическа  Ashamed
И на мен разпределение ще ми е най-лесно със схема на масите, брой на местата на всяка маса и отделно списък с имената на присъстващите.
Минаха ли пъпките по ръцете?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 05, 2013, 17:48:53 »

а да, забравих да напиша, че пастата за зъби върши чудеса, ако са гнойни/мастни пъпки. За водните мехури, крем зраве или крем от невен е по-добре.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #52 -: юли 07, 2013, 17:25:41 »

Момичета, мехурите се оказаха мини брадавици. Стискам зъби и се моля малко да спаднат...
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #53 -: юли 07, 2013, 18:24:33 »

Имаш време да се поуспокоят тези брадавици.... леле стресът избива навсякъде....  nea
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #54 -: юли 07, 2013, 18:38:28 »

Не ми говори...единственото хубаво нещо, което стресът ми докара е, че ми дойде около 10 дена по-рано - иначе бях готова за сватбата smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 07, 2013, 19:41:18 »

Ох, милата  girl_impossible Това с брадавиците е кофти работа  girl_impossible Поне наистина нещо положително има в цялата работа около стреса  Wink
Иначе и аз мисля, че е най-добре шаферките да имат списък с имената на гостите по азбучен ред  good И аз ще я открадна тая идея  give_rose
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #56 -: юли 07, 2013, 20:10:37 »

Муцка, естествено, че ще си вземеш, което ти харесва smile
Само да Ви кажа, че в събота бяхме в Метро и си накупихме доста от твърдия алкохол за сватбата - има доста добри промоции!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 07, 2013, 20:17:39 »

Мерси за инфото Маци  give_rose И ние значи ще прескочим през седмицата! Дано още има промоции  smile Главно уискито ме интересува....всичко друго ще е домашно производство  Wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #58 -: юли 07, 2013, 20:26:44 »

да да, разгледайте и действайте smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #59 -: юли 08, 2013, 12:27:09 »

Takaaa, след малко отивам да поръчам номера за маси и картички с имената на гостите, както и най-важното. Да си взема роклятаааа yahoo
Утре ще си боядисам косата, в сряда кола маска, а в четвъртък маникюр. Утре вечер чакам и най-добрата ми приятелка да дойде за подкрепление smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines