Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 19:05:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на macito 13.07.2013  (Прочетена 40038 пъти)
 
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #75 -: юли 10, 2013, 22:58:11 »

Милата маци ще се пръсне от вълнение  girl_haha
И на мен планът много ми харесва. Дано е успял да те успокои дори и за 1 вечер!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 11, 2013, 05:19:13 »

маци,дръж се момиче то не остана,днес,утре и хайде повече няма,дръж се smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 11, 2013, 08:34:17 »

Маци успя ли плана  smile Малко остана до големия Ден, останаха ли последни задачки?
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #78 -: юли 11, 2013, 23:33:22 »

Момичета, планът успя - толкова добре се разтоварих, че днес ми е свинско на 100 %...
Днес платих хотела за гостите. Обадиха ми се, че най-вероятно отпадат още двама мои приятели sad Започвам лекичко да се изнервям до момента, в който пусках заявление за разрешение за спиране на колата пред Ритуална зала и не ми се обадиха, че собственикът на колата забравил за нашата уговорка и я продал. Е, какво да ви кажа....не знам да се ядосвам или да се смея!
Преглътнах и гледам напред - имаме нова кола, но това е пред последно - не вярвам на думи  вече...
Днес прекарах 4 невероятни часа при маникюристката, която ми направи този лак: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=547812565260709&set=a.292128044162497.66773.212084032166899&type=1&theater
Сега правя програма за утре - последния ден...Милото днес разсипа ракията в бутилките, приготвихме виното, уискито и водката. Утре ще пазарим мезета, ядки и други подобни и отиваме в ресторанта да ги носим и да уговорим окончателната бройка за гостите. Също така, роклята трябва да ми е изгладена и да си я взема lol) Също така е време да купим подарък за кумовете....
След това мисля да поизгладя туй-онуй и да свърша с всички задачи до 16:30. След този час влизам в банята, лягам да почивам, ще изпека едни пържолки, ще свалим един хубав филм. Чакам кумеца си да дойде и той у дома и  с кумците да си му седнем, да похапнем скромно и силна, вилна на 13 - ти в 11 часа отивам на грим и прическа и ....каквото сабя покаже!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 12, 2013, 06:03:24 »

маци,маникюра е невероятен,днес и аз ще ходя при една бивша колежка,и тя ще ми вгради дантела в гел,от кога го мисля това нещо и искам да ти кажа,не се отчайвай,аз получих вчера едно колебание от страна на една наша двойка,на 1 човек хиляда пъти,ще идва няма да идва,когато му казах,че е свързано с пари,отговора беше "е все ще остане някой да не дойде" и не мога да си обясня що за хора са ....ама да не си разваляме настроението с хорската несаобразителност smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 12, 2013, 06:38:31 »

Малко на финалната права се включвам, но все пак честита темичка. Аз нещо не успях да видя снимки,ама ще се върна назад да прочета. Последен ден като госпожица... yahoo
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #81 -: юли 12, 2013, 07:52:26 »

Мариелка, додре дошла в темичката ми! благодаря за куража и хубавите думи! Само живот и здраве да има за всички, другото някак се нарежда. Днес ви писах какво мисля да правя, но мисля и да си изключа мозъка на тема "сватба" - ако успея де. Така и не ми остава време да се науча да качвам снимки. Нека вс да мине, като кача снимки във ФБ ще ви кажа профила smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #82 -: юли 12, 2013, 08:17:03 »

маци,маникюра е невероятен,днес и аз ще ходя при една бивша колежка,и тя ще ми вгради дантела в гел,от кога го мисля това нещо и искам да ти кажа,не се отчайвай,аз получих вчера едно колебание от страна на една наша двойка,на 1 човек хиляда пъти,ще идва няма да идва,когато му казах,че е свързано с пари,отговора беше "е все ще остане някой да не дойде" и не мога да си обясня що за хора са ....ама да не си разваляме настроението с хорската несаобразителност smile


да, права си.... но някак ти остава едно такова странно чувство.. Петя, чувстваш ли се носталгично? аз да и не мога да си обясня защо е така...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 12, 2013, 12:38:57 »

Маци, не остана, как е напрежението?

Между другото исках само да кажа че маникюра ти е не-ве-ро-я-тен smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #84 -: юли 12, 2013, 13:48:51 »

Маци, не остана, как е напрежението?

Между другото исках само да кажа че маникюра ти е не-ве-ро-я-тен smile

Благодаря....напрежението е под контрол....
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 12, 2013, 14:04:37 »

Определено маникюра си заслужава! Много е красив и нежен!
Още малко остана и напрежението покрай подготовката ще свърши и ще можеш да се насладиш на добре свършената работа.
Пожелавам ти спокойни последни часове, а утре един вълшебен ден!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 12, 2013, 14:17:56 »

Маци, аз се включвам накрая, но изчетох всичко много много бързо! Почвам отзад напред.. като видях, че са ти правили 4 часа маникюра и викам, леле, какъв ще да е този маникюр, ама като видях и  Oh my ...! Страхотен е просто!!! Нямам думи!!! Заслужавало си е всяка минута! smile
Много ти се радвам на спокойствието, което излъчват думите ти!
Пожелавам ти последен прекрасен отпочиващ и зареждащ ден като госпожица, а утре ще бъде един от най-прекрасните ти моменти в живота ти!! ..Живота ВИ! smile Да не забравяме и младоженеца де.. хехе
Ще чакаме разказ и снимки след голямата емоция! smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 12, 2013, 15:38:05 »

мила, пожелавам ти страхотен последен ден като госпожица и още по-незабравим сватбен ден!
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #88 -: юли 12, 2013, 15:43:06 »

Маци, и на мен маникюрът много ми харесва! Най-много от всичко обаче ми харесва спокойствието ти!!
Пожелавам ти една хубава последна вечер като госпожица!! А утре една страхотна сватба  weddingday
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #89 -: юли 12, 2013, 15:54:22 »

Мациии не остана! Искам да ти пожелая тази вечер да се наспиш спокойно и сладко, за утре да си свежичка и пълна с енергия и весело да псорещнеш вашият специалнен ден! Good luck
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines