Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:16:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лятна седмица 24.06.2013-30.06.2013  (Прочетена 37538 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: юни 24, 2013, 07:57:30 »

Добро утро!
Не видях да имаме тема и затова реших да пусна една. Поздравявам ви с днешния празник- Еньовден и ви пожелавам прекрасна седмица. Вече официално е лято от няколко дни, нищо че вчера след обяд не си личеше много.
Вие как изкарахте почивните дни?


* herbs.jpg (23.26 KB, 236x320 - видяно 2581 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 24, 2013, 08:53:20 »

Добро утро, дами!

Минавам да ви поздравя с днешния празник и да ви пожелая една хубава юнска седмица Wink

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 24, 2013, 09:48:20 »

добро да е!
Ние и днес сме почивка, ще пазаруваме и ще се помоткаме, ако вечерта не вали.
от това време и промени в него, организмът ми се чуди, настинал ли е или просто привиква  болезнено с разликите в температурата. huhhuh.gif
Поздрав
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #3 -: юни 24, 2013, 09:56:39 »

Добро утро и от мен и честит празник на всички именици! give_rose
След прекрасния уикенд,който изкарах,днес много трудно приех идеята,че съм 12 часа на работа,но няма как,ще стискам зъби и търпеливо ще си чакам следващата почивчица Wink Ние с милото успяхме двата дни да си поотпочинем на плажа,а и посъбрахме малко тен smile Времето беше просто страхотно!
Днес на работа се очертава да е скучноват ден,така че очаквайте ново включване  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: юни 24, 2013, 11:28:28 »

Пловдивски привет!
След бурята вчера надвечер, днес е сравнително спокойно и различно. В парка при нас има доста счупени клони и едно цяло изкоренено дърво. Въвели са някаква нова техника и смилат всичко /листа, клони и дънер/ на дребни частици. Не остава нищо за ромското и пенсионерско население. Последното разчита на клоните за да си свари компотите  smile. Рано- рано вече имаше обитатели на квартала, които си взеха едрите части и за машинката останаха само листа. Не зная дали е от немотия или просто да не се минат. Пенсионерите под нас си имат и син и дъщеря с добро материално положение, но изподраха боята по стълбището, докато мъкнеха клоните към апартамента. Господинът ще си ги дялка на терасата и там ще ги суши. Дано не изкукам и аз след година - две.....Мисля, че съм достатъчно мързелива да ставам рано за съчки, ама знае ли се Wink
Достатъчно луда съм обаче, защото пък сутринта, на път за работа, брах де що намеря билки къде из саксии, къде из дворове и улици и спретнах един венец, та да не ни ловят болести във фирмата.  smile
emmmmmy , и на мен така ми действа тази температурна промяна. Сега и колежката наду климатика и ако излезна вън, ще има да се адаптирам сума време. nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #5 -: юни 24, 2013, 11:50:08 »

Ох, Свекърва! Разплака ме от смях с тези съчки! При нас нямаше и 8 часа, когато минаха и с машини миха улиците старателно, все едно избори ще има. Мога да ти кажа, че пенсионерите не само компоти варят. От няколко години забелязвам, че джанките старателно се шмулят за ракия. Чак на опашка се чака!  crazy
На мен днес ми е някак много хубаво на душицата. Преди години около Еньовден бях на Етъра. Беше невероятно да станеш част от една красива традиция! От тогава този празник ми е някак романтичен. Малко се ядосвам, като слушам по ТВ-то, че бил забравен празник, отживелица и тн. Ама ето, който иска бере билки, прави венци и спазва традиции! Честито на именниците!  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 24, 2013, 13:47:35 »



Привет и честит празник  heart

Аз минавам на бързо само и ви моля за едни палчета за утрешния изпит  give_rose give_rose

Поздрави от морето!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 24, 2013, 15:32:45 »

оппа ,аз забравих да ви покажа неоновите си циганийки, бях обещала на панда и на рататуй smile :
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 24, 2013, 15:45:40 »

Здравейте, мушмороци! girl_wink
Днес се пръскам по шевовете от нерви - една след друга вървят простотиите! Вече глава ме боли, малкият и той играе нервен футбол в корема ми, миличкият. Затова зарязах всичко, даже и колежката, дето я обучавам и влязох да ви прочета да се разсея малко. Свекърва, много ме развесели, благодаря ти give_rose Аз да не говоря за сегашните ни комшии, че са не селяни, а селяндури от класа girl_wink Тази сутрин се чуваше приятно ранобудно (в 6 часа! bqsnasym) потракване на изпразнени след зимата буркани и припалване на коли (явно пак ще се пълнят с новата реколта Wink )
Еми, много са ти хубави циганийките Wink
Езра, стискаме палци и двамата!!! Clover
Мулан, завиждам ви за плажа smile Ние докато стигнем до него, лятото ще е свършило Xixixi
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 24, 2013, 18:07:36 »

ООО, това е полата, която чакаме да видим от април още! Много е хубава! И гривната и лака, и всичко е супер. А другия път като се видим и на живо може да ни покажеш полата  blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #10 -: юни 25, 2013, 07:28:47 »

Добро утро момичета!
Аз днес отново съм 12 часа на работа и съм ужасно крива ,защото мнооого ми се спи oversleep DROWSE Имам чувството ,че ако ми се отдаде възможност ще си спя по цял ден без нищо друго да правя pardon
Еми ,много ти е хубава полата и според мен е по-скоро ефектно съчетание,от колкото циганийка,а и нали все пак трябва да сме в крак с модата blum
Муунче ,съвсем скоро и вие ще можете да се насладите на предимството да сте край морето good Все пак ремонта скоро ще свърши ,ти ще излезнеш в болнични и обиколките и почивките ще стартират Welcome
Езра ,имаш и моите стиснати палчета,и да се похвалиш за резултата Clover
Свекърва,то май при всички тези съседи нещо са изкукали insane На какви ли работи не съм се нагледала за годините, през които сменяхме различни квартири pardon Сега са решили да ни изнервят чрез котката си и не защото не обичам котки ,а просто,защото тя по цял ден се опитва да влезе в къщи и да ми направи някоя поразия.Късала ми е пердета ,пишкала е ,абе ужас!Казах няколко пъти на съседката да предприемат нещо или поне да сложат един комарник на вратата ,за да не излиза от там ,но нямаше никакъв ефект.Сега дори реши ,че ще спре да ме поздравява и ме отбягва,сякаш няма да се засечем като й връщам котката funnytooth
Аз вече ще отлитам към работа и ви черпя със силно кафе ,а за дамите в положение - фреш blum
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #11 -: юни 25, 2013, 07:41:00 »

Добро утро, дами smile
Как сте в този летен ден? Т.е. при вас може и да е летен, при мен е 16 градуса, но аз упорито си ходя със сандали blum

Емии, много ме кефи гривната!
Муунче, ни сЪ нервирай, още повече заради работа, наистина не си струва да си нанасяш емоционална вреда и то заради работа! Концентрирай се върху това, че вече си усещаш бебчето и му се кефи на ритничетата, отколкото да се ядосваш на работа, тя никога няма да свърши nea
Свекърва, споко, надали след 1-2 години ще те избие да събираш съчки, ама може някой друг талант да ти се яви Wink
Останалите, моля да ме извинят, че не споменавам поименно give_rose

Аз откакто взех билети за отпуската, вече съм във ваканционна настройка, макар че ми предстоят 2 трудни седмици, ама ще ги избутам все някъде, мисълта за намаленията и морето след това ме крепи tease

Пожелавам ви много хубав ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: юни 25, 2013, 07:58:56 »

Mulan, много замаскирано това кафе, само чаша се вижда Wink. Аз, нали си падам по зърна, да взема да сложа и това, пък дано се разбудим. Да знаеш, котките са много нахални. Свикне ли да влиза при вас - край. Смята, че това е нейна територия и нищо не може да я спре. И да и сложат комарник, ще го разкъса. Сигурно ти драска по вратата, ако е затворена, нали? Нашата, хем е наша, не се трае, щом реши да влезе някъде из шкафовете. Драска, мяучи и бута с лапа и не забравя..... diablo Пишка си само в тоалетната, но ако намери някъде обувки, първата и работа е да си наточи ноктите на тях. Вечерта, преди сватбата на сина, отворила кутията и хууубаво му беше надрала сватбените обувки. То тогава какво ли не се случи, та това беше най- малкото Wink, но още не сме и го простили. Представям си колко е неприятно, при положение, че е и чужда и не си длъжна да я траеш. Нашата яде едни детелинки на съседката, оставени на стълбището, но не смее да влиза по чужди апартаменти.
Езра, стискам палци за изпита и не се съмнявам, че пак ще си отличничка good
Приятен и ползотворен ден!
Alleksia , май ти завиждам за 16-те градуса и намаленията smile!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 25, 2013, 09:00:48 »

добро утро,
 аз днес се събудих някак кисела, тревожнаа, ще го видим имало ли е причина или не.
А за котките, моите любими създания, така са си те- своенравни и забавни blum , харесвам ги защото са луди.
реших да ви покажа едно решение за малки пространства, мен нали такива ме вълнуват:
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #14 -: юни 25, 2013, 09:45:01 »

 Свекърва,наистина е доста неприятно с това драскане по вратата,но поне мяукането й ми действа като аларма,защото започва още от 6 часа и си откарва до към 7  blum То горкото животинче  не е виновно ,че е попаднало при нехайни стопани и страда от липса на внимание,накрая и ние го гоним,но като прави бели - така ще е Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines