Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:07:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазете се от видеооператор Ивайло Георгиев!!!!!!  (Прочетена 44879 пъти)
 
Teo333
Регистриран

Публикации: 1


« -: юни 14, 2013, 18:43:30 »

Той живее в гр. София и е видеооператор. Снима на сватбата ни, взе ни 360лв. в деня на сватбата, като подписахме договор да ни даде филма в HD формат на 2 диска. Две седмици след крайният срок за предаване на филма, описан в договора и много усилия от наша страна да се свържем с него по телефона (тъй като адреса в договора е несъществуващ, по телефона ни затваря, изключва го, или ни вдига жена му и ни пита какво искаме от него), в краина сметка ни вдигна телефона и ни каза съвсем ясно - "Видео няма! И не мога да се срещам с никой! Чао!" Нито филм имаме, нито си получихме обратно парите. Ние се излъгахме, но не искаме да му се размине, затова предупреждаваме всички - не му се доверявайте!! Страницата, от която първоначало го намерихме е : http://www.digitalvideofoto.dir.bg/_wm/pbasic/?df=752172&dflid=3
Активен
llggll
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1 -: септември 18, 2013, 15:26:18 »

Да тоя е голям БОКЛУК!!! И аз съм имал вземане даване с него!!!
На края трябваше да се оправям по другия начин!!!

Съветвам ви да се обърнете към фирми които извършват вземания към некоректни изпълнители - те ще го намерят!!! До колкото знам РАБОТИ в ТЕЛЕВИЗИЯ ЕВРОПА - но навсички казва че е в БТВ и НОВА!!!

Пазете се от тоя ИЗМАНИК даже ще направите услуга ако го хванете и се обадите на Полицията!!!

Подвизава се под тези телефони: 0888939508 ,0887091866 ,0896416045
« Последна редакция: септември 18, 2013, 15:29:10 от llggll » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 20, 2013, 16:12:56 »

леле, че то и от материалите на сайта се вижда колко непрофесионално е заснемането...как сте се излъгали да го наемете!?!
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #3 -: ноември 05, 2013, 12:32:28 »

ПОНЯКОГА  ОЧЕРНЯЩАТА РЕКЛАМА ДОВЕЖДА ДО ОБРАТЕН РЕЗУЛТАТ!!!!
ИМА ПОДПИСАН ДОГОВОР   И СРОК НЕСПАЗЕН .НО ИМА И ПРОМЯНА В ДОГОВОРА /АНЕКС -ПИСМЕН ИЛИ УСТЕН/
И ИЗПЛАТЕНО /ВЪСТАНОВЕНА СУМА/ОБЕЗЩЕТЕНИЕ/ НЕЩА ПРОПУСНАТИ ДА СЕ УПОМЕНАТ.
ВИДЕО ИМА И ВИНАГИ Е ИМАЛО -КЛИЕНТЪТ СЕ ОТКАЗА ОТ ЧАСТТА ВИДЕОМОНТАЖ И СИ ПОЛУЧИ ОБЕЗЩЕТЕНИЕ И СУРОВИЯТ ЗАСНЕТ МАТЕРИАЛ .
ВСЕКИ ДОГОВОР ИМА КЛАУЗИ ЗА НЕУСТОЙКИ И НАЧИНИ НА УРЕЖДАНЕ НА СПОРОВЕТЕ....
ПОНЯКОГА  ОЧЕРНЯЩАТА РЕКЛАМА ДОВЕЖДА ДО ОБРАТЕН РЕЗУЛТАТ!!!!


Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #4 -: март 19, 2014, 13:52:52 »

В случая ОЧЕРНЯЩАТА РЕКЛАМА  не води до обратен ефект !!! а си е точно и заслужено очерняща!!!

На вниманието на младоженци и колеги -
От Ивайло Георгиев трябва много да се пазите !!! Завлича както клиенти-младоженци, така и колеги.
Безскрупулен е във всяко едно отношение - дали ще вземе пари от клиентите или техника от някой колега за него е все едно - защото никога нищо не връща.
Започва едно криене и безкрайни пътувания в провинцията - направо забравя да се върне в София  Wink
Да не говорим че от колеги от които е ял хляб е взимал пари и апаратура на заем и после няма връщане - какво остава от клиентите ?!

Пазете се много от този човек !!!



* 998371_383840415066205_797977538_t.jpg (1.4 KB, 50x50 - видяно 7904 пъти.)
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #5 -: април 26, 2014, 22:35:30 »

И защо да се пазят от Ивайло, а? Човекът ми писа на бележка - Как страда, че е имал финансов проблем. А ти му изкара душата? И защо хората да се пазят от него? Ти имаш проблем с него, а не хората. На мен човекът ми изглежда положителен, защо го черниш пред мен? Едно време ти простих като въвлече мои клиенти с клипа, че аз съм го публикувал. Помниш ли моята тема, а? АПОЛОН какво написа? А ти защо не написа как си го карал да пуска реклама за теб на булките из форума и да те хвали, за да имаш работа, и да изкарваш пари. Значи, той ти е де факто ти е помогнал, а ти го хулиш. Срамота. И във фейсбук си го очернил! ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО! За теб се отнася!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2014, 09:57:50 »

Моля по-полека с тона и коментарите!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #7 -: април 28, 2014, 06:42:46 »

Разбира, се InLove_Girl  heart
« Последна редакция: май 22, 2014, 13:42:04 от InLove_Girl » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 22, 2014, 09:58:38 »

Ха, аз мисля, че точно за този господин имам препоръка! Гледала съм тяхното видео и е много хубаво и знам, че оператора е бил много коректен... Интересно дали става въпрос за същия човек!?  crazy
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #9 -: май 22, 2014, 10:16:31 »

о господи мой,това в единствения ти ден да те излъжат ,че ще бъдеш заснет и да ти кажат накрая ,че нямаш видео смятам даже ,че може и ,,смъртна присъда''.Аз лично сигурно щях да превъртя,наистина се пазете ,подобре си плати повече ,но да знаеш ,че е сигурно
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #10 -: май 22, 2014, 11:04:20 »

А защо не помислите и от другата страна как стоят нещата? Понякога от едни и същи хора има хем добри, хем лоши отзиви от младоженци. Съществуват младоженци, които не си организират сватбите както трябва, не знаят какво точно искат, и накрая фотото било им било виновно. Не бъдете и вие булките черногледи, не се подвеждайте на разни съмнителни субекти. Относно това -  "смъртна присъда", издавала се е в нацистка и комунистическа държава. Относно доброто и лошото при услугите...  Имал съм и случаи, когато бащата на младоженеца по време на ритуала падна на земята и около час го спасяваха лекари, а с други младоженци, булката бременна, стана й лошо, и не присъства почти в ресторанта, но купонът продължи с приятелите... Хора сме, със сърца и души. На всеки може да се случи беда. Дори и по-скъп да вземеш, може точно да блокира камерата му на вашия ритуал. Мислете позитивно, и първо помислете вие да не грешите, преди да съдите непознати хора, от някакво мнение на някого си там. Извинявам се, но се стремя да бъда честен, добър и толерантен. Затова и младоженците гласували ми доверие, са получили перфектни филми и снимки. Благодаря на админа Тео, че оставя коментарите и позволява да има разумна дискусия.
« Последна редакция: май 22, 2014, 11:39:41 от stoyanov » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 22, 2014, 12:33:44 »

Гледала съм материал на господина и определено ми хареса. Не винаги като платиш повече си купуваш спокойствие и качество. В България живеем и не винаги цената значи качество и коректност. Смятам, че е въпрос на късмет и организация.
Интересното е наистина, това, че хулещите са пуснали само и единствено един коментар!  huhhuh.gif
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #12 -: май 22, 2014, 13:27:18 »

имах предвид ,че когато е честен и коректен човека,той има винаги резервен вариант или колега който да изпрати.Нека незабравяме,че сватбата е един път и не може да се повтори.Наистина има и малдоженци които не знаят какво искат.Но за да не се случва това,нека се ходи при доказани агенции и оператори,а не при някой си който не се знае какъв е що е ама взема евтино,защото боли накрая.На моя позната се случи същото с диджей като му звънна вечерта преди сватбата да се до уточнят и той каза,ама няма такова нещо аз съм поел друг ангажимент,добре ,че има хора който се навиха за няколко часа да озвучат тържеството.Така ,че мислете и не позволявайте да ви превърнат единствения ден в ад.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #13 -: май 22, 2014, 14:10:33 »

Така ,че мислете и не позволявайте да ви превърнат единствения ден в ад.

Понякога един ден ад е по-добре, отколкото всеки ден ад с жесток съпруг ( много мога да разказвам...) Нямам предвид теб и уважавам мнението ти, Жасмин. Нека се включват и други, ако желаят. Аз призовах и самия Иво да се включи, а не да ми се оправдава по скайп. Сега се връщам от снимане на ритуал и цветовете на украсата бяха в бяло и черно. Странно, но факт. Видях истинска любов и щастие в очите на младоженците. Това е най-важното, а не е един ден с фалшиви пожелания и усмивки, и много скъпи букети и куверти... Призовавам да не се дразним из форума, а да си помагаме, кой със съвет, кой с препоръка, този който пречи - да замълчи (ще е най-добре)!
Мислех и да пиша за една банбина, която ме черни от много време и проваля сватбите на мои бъдещи клиенти с подла уста. Само ще й кажа - не е хубаво така!  stop
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #14 -: май 22, 2014, 14:28:46 »

хах нали се предполага,че ще се обичат и разбират по дълго да не казвам до гроб.а за украса черно и бяло,аз също гледах такава сватба ,но разни хора ,разни идеали.На нашата сватба бях забранила на по важните гости като родители и кумове и приятели да са в черно и снимките ни стана толкова свежи и цветни.Нека а няма провалени сватбени дни,операторите да се заемат по сериозно,че няма да е прияятно и на тях ако се случи а младоженците да знаят какво искат и да си отварят очите.Важен е купона и спомена след него,поне моите гости не бяха изкуствени,раздадоха се до край а сега с усмивка гледам видеото
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines