Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:06:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазете се от видеооператор Ивайло Георгиев!!!!!!  (Прочетена 45004 пъти)
 
Teo333
Регистриран

Публикации: 1


« -: юни 14, 2013, 18:43:30 »

Той живее в гр. София и е видеооператор. Снима на сватбата ни, взе ни 360лв. в деня на сватбата, като подписахме договор да ни даде филма в HD формат на 2 диска. Две седмици след крайният срок за предаване на филма, описан в договора и много усилия от наша страна да се свържем с него по телефона (тъй като адреса в договора е несъществуващ, по телефона ни затваря, изключва го, или ни вдига жена му и ни пита какво искаме от него), в краина сметка ни вдигна телефона и ни каза съвсем ясно - "Видео няма! И не мога да се срещам с никой! Чао!" Нито филм имаме, нито си получихме обратно парите. Ние се излъгахме, но не искаме да му се размине, затова предупреждаваме всички - не му се доверявайте!! Страницата, от която първоначало го намерихме е : http://www.digitalvideofoto.dir.bg/_wm/pbasic/?df=752172&dflid=3
Активен
llggll
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #1 -: септември 18, 2013, 15:26:18 »

Да тоя е голям БОКЛУК!!! И аз съм имал вземане даване с него!!!
На края трябваше да се оправям по другия начин!!!

Съветвам ви да се обърнете към фирми които извършват вземания към некоректни изпълнители - те ще го намерят!!! До колкото знам РАБОТИ в ТЕЛЕВИЗИЯ ЕВРОПА - но навсички казва че е в БТВ и НОВА!!!

Пазете се от тоя ИЗМАНИК даже ще направите услуга ако го хванете и се обадите на Полицията!!!

Подвизава се под тези телефони: 0888939508 ,0887091866 ,0896416045
« Последна редакция: септември 18, 2013, 15:29:10 от llggll » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 20, 2013, 16:12:56 »

леле, че то и от материалите на сайта се вижда колко непрофесионално е заснемането...как сте се излъгали да го наемете!?!
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #3 -: ноември 05, 2013, 12:32:28 »

ПОНЯКОГА  ОЧЕРНЯЩАТА РЕКЛАМА ДОВЕЖДА ДО ОБРАТЕН РЕЗУЛТАТ!!!!
ИМА ПОДПИСАН ДОГОВОР   И СРОК НЕСПАЗЕН .НО ИМА И ПРОМЯНА В ДОГОВОРА /АНЕКС -ПИСМЕН ИЛИ УСТЕН/
И ИЗПЛАТЕНО /ВЪСТАНОВЕНА СУМА/ОБЕЗЩЕТЕНИЕ/ НЕЩА ПРОПУСНАТИ ДА СЕ УПОМЕНАТ.
ВИДЕО ИМА И ВИНАГИ Е ИМАЛО -КЛИЕНТЪТ СЕ ОТКАЗА ОТ ЧАСТТА ВИДЕОМОНТАЖ И СИ ПОЛУЧИ ОБЕЗЩЕТЕНИЕ И СУРОВИЯТ ЗАСНЕТ МАТЕРИАЛ .
ВСЕКИ ДОГОВОР ИМА КЛАУЗИ ЗА НЕУСТОЙКИ И НАЧИНИ НА УРЕЖДАНЕ НА СПОРОВЕТЕ....
ПОНЯКОГА  ОЧЕРНЯЩАТА РЕКЛАМА ДОВЕЖДА ДО ОБРАТЕН РЕЗУЛТАТ!!!!


Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #4 -: март 19, 2014, 13:52:52 »

В случая ОЧЕРНЯЩАТА РЕКЛАМА  не води до обратен ефект !!! а си е точно и заслужено очерняща!!!

На вниманието на младоженци и колеги -
От Ивайло Георгиев трябва много да се пазите !!! Завлича както клиенти-младоженци, така и колеги.
Безскрупулен е във всяко едно отношение - дали ще вземе пари от клиентите или техника от някой колега за него е все едно - защото никога нищо не връща.
Започва едно криене и безкрайни пътувания в провинцията - направо забравя да се върне в София  Wink
Да не говорим че от колеги от които е ял хляб е взимал пари и апаратура на заем и после няма връщане - какво остава от клиентите ?!

Пазете се много от този човек !!!



* 998371_383840415066205_797977538_t.jpg (1.4 KB, 50x50 - видяно 8001 пъти.)
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #5 -: април 26, 2014, 22:35:30 »

И защо да се пазят от Ивайло, а? Човекът ми писа на бележка - Как страда, че е имал финансов проблем. А ти му изкара душата? И защо хората да се пазят от него? Ти имаш проблем с него, а не хората. На мен човекът ми изглежда положителен, защо го черниш пред мен? Едно време ти простих като въвлече мои клиенти с клипа, че аз съм го публикувал. Помниш ли моята тема, а? АПОЛОН какво написа? А ти защо не написа как си го карал да пуска реклама за теб на булките из форума и да те хвали, за да имаш работа, и да изкарваш пари. Значи, той ти е де факто ти е помогнал, а ти го хулиш. Срамота. И във фейсбук си го очернил! ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО! За теб се отнася!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 27, 2014, 09:57:50 »

Моля по-полека с тона и коментарите!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #7 -: април 28, 2014, 06:42:46 »

Разбира, се InLove_Girl  heart
« Последна редакция: май 22, 2014, 13:42:04 от InLove_Girl » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 22, 2014, 09:58:38 »

Ха, аз мисля, че точно за този господин имам препоръка! Гледала съм тяхното видео и е много хубаво и знам, че оператора е бил много коректен... Интересно дали става въпрос за същия човек!?  crazy
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #9 -: май 22, 2014, 10:16:31 »

о господи мой,това в единствения ти ден да те излъжат ,че ще бъдеш заснет и да ти кажат накрая ,че нямаш видео смятам даже ,че може и ,,смъртна присъда''.Аз лично сигурно щях да превъртя,наистина се пазете ,подобре си плати повече ,но да знаеш ,че е сигурно
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #10 -: май 22, 2014, 11:04:20 »

А защо не помислите и от другата страна как стоят нещата? Понякога от едни и същи хора има хем добри, хем лоши отзиви от младоженци. Съществуват младоженци, които не си организират сватбите както трябва, не знаят какво точно искат, и накрая фотото било им било виновно. Не бъдете и вие булките черногледи, не се подвеждайте на разни съмнителни субекти. Относно това -  "смъртна присъда", издавала се е в нацистка и комунистическа държава. Относно доброто и лошото при услугите...  Имал съм и случаи, когато бащата на младоженеца по време на ритуала падна на земята и около час го спасяваха лекари, а с други младоженци, булката бременна, стана й лошо, и не присъства почти в ресторанта, но купонът продължи с приятелите... Хора сме, със сърца и души. На всеки може да се случи беда. Дори и по-скъп да вземеш, може точно да блокира камерата му на вашия ритуал. Мислете позитивно, и първо помислете вие да не грешите, преди да съдите непознати хора, от някакво мнение на някого си там. Извинявам се, но се стремя да бъда честен, добър и толерантен. Затова и младоженците гласували ми доверие, са получили перфектни филми и снимки. Благодаря на админа Тео, че оставя коментарите и позволява да има разумна дискусия.
« Последна редакция: май 22, 2014, 11:39:41 от stoyanov » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 22, 2014, 12:33:44 »

Гледала съм материал на господина и определено ми хареса. Не винаги като платиш повече си купуваш спокойствие и качество. В България живеем и не винаги цената значи качество и коректност. Смятам, че е въпрос на късмет и организация.
Интересното е наистина, това, че хулещите са пуснали само и единствено един коментар!  huhhuh.gif
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #12 -: май 22, 2014, 13:27:18 »

имах предвид ,че когато е честен и коректен човека,той има винаги резервен вариант или колега който да изпрати.Нека незабравяме,че сватбата е един път и не може да се повтори.Наистина има и малдоженци които не знаят какво искат.Но за да не се случва това,нека се ходи при доказани агенции и оператори,а не при някой си който не се знае какъв е що е ама взема евтино,защото боли накрая.На моя позната се случи същото с диджей като му звънна вечерта преди сватбата да се до уточнят и той каза,ама няма такова нещо аз съм поел друг ангажимент,добре ,че има хора който се навиха за няколко часа да озвучат тържеството.Така ,че мислете и не позволявайте да ви превърнат единствения ден в ад.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #13 -: май 22, 2014, 14:10:33 »

Така ,че мислете и не позволявайте да ви превърнат единствения ден в ад.

Понякога един ден ад е по-добре, отколкото всеки ден ад с жесток съпруг ( много мога да разказвам...) Нямам предвид теб и уважавам мнението ти, Жасмин. Нека се включват и други, ако желаят. Аз призовах и самия Иво да се включи, а не да ми се оправдава по скайп. Сега се връщам от снимане на ритуал и цветовете на украсата бяха в бяло и черно. Странно, но факт. Видях истинска любов и щастие в очите на младоженците. Това е най-важното, а не е един ден с фалшиви пожелания и усмивки, и много скъпи букети и куверти... Призовавам да не се дразним из форума, а да си помагаме, кой със съвет, кой с препоръка, този който пречи - да замълчи (ще е най-добре)!
Мислех и да пиша за една банбина, която ме черни от много време и проваля сватбите на мои бъдещи клиенти с подла уста. Само ще й кажа - не е хубаво така!  stop
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #14 -: май 22, 2014, 14:28:46 »

хах нали се предполага,че ще се обичат и разбират по дълго да не казвам до гроб.а за украса черно и бяло,аз също гледах такава сватба ,но разни хора ,разни идеали.На нашата сватба бях забранила на по важните гости като родители и кумове и приятели да са в черно и снимките ни стана толкова свежи и цветни.Нека а няма провалени сватбени дни,операторите да се заемат по сериозно,че няма да е прияятно и на тях ако се случи а младоженците да знаят какво искат и да си отварят очите.Важен е купона и спомена след него,поне моите гости не бяха изкуствени,раздадоха се до край а сега с усмивка гледам видеото
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #15 -: май 22, 2014, 20:07:40 »

Наемайте професионалисти за сватбеното си парти, за които е видно че имат работа постоянно а не с няколко смешни снимчици, някъде в интернет пространството, качени незнайно кога. Не пропускайте и да се уверите че въпросния професионалист наистина има редовни ангажименти, което е гаранция до голяма степен че НЕ взимате грешно решение.
Feli, не е само един коментар и дано не е този същия, когото са Ви препоръчали. smile
« Последна редакция: май 22, 2014, 20:24:07 от DjNick Mc » Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #16 -: май 23, 2014, 14:01:50 »

"Интересното е наистина, това, че хулещите са пуснали само и единствено един коментар! "

Беше необходимо да се включа и внеса яснота  относно така станала "интересна" тема

Здравейте от мен на всички участници в този прекрасен форум помагащ на бъдещите младоженци в много неща

Започнах моя пост с цитат извадка от пост на потребител, които не познавам но правилно е определил че има и нещо не както трябва в случая
Относно как се започна тази тема

Никога не съм подвеждал клиенти да не изпълня поет  анганжимент тоест да не съм на място и да не заснема  сватбеният ден лНикога не съм и изпращал друг да поема мой поет анганжимент  

В моята практика винаги скл. писмен договор с точно дефинирани поети анганжименти цени и срокове
"Снима на сватбата ни, взе ни 360лв. в деня на сватбата, като подписахме договор да ни даде филма в HD формат на 2 диска"
Както е видно от първият пост аз съм бил на сватбеното тържество заснел съм го до края но НЕ СЪМ СПАЗИЛ  упоменатият 14 дневен срок diablo за предаване на монтираният филм
Възникна желание в клиента да не чака, а да си получи суровият материал и компенсация /имам подписан документ за това/ и да се обърне към друг оператор монтажист да монтира и запише  видеото .

Така е и станало въпреки ,че  въпросният/те колеги също са дали свой срок за изпълнение и цена на услугата което донякъде е обезмислило всичко ........

Важното е ,че клиентът си има своето видео записано и монтирано и на никого не е необходимо да се издава смъртна присъда .

Второто което искам да призная е ,че  действително лично познавам Диджей Найден Найденов /да се наречем колеги  / Между мен и него  като колеги възниква и Съществува спор /оценявам го на около 100 лева/ за увредена негова техника/микрофон/ и неизпълнено обещание към колега ,но подчертавам на ниво колеги ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА КЛИЕНТИ

Решението на колегата е да ме очерни тук и на други места като така попречи на мои бъдещи клиенти да ме наемат тоест да ме "Унищожи" "Изхвърли" от бизнеса  
Моето поведение беше да запазя мълчание толкова време но и да не предприема стъпка за уреждане на
спорът с колегата ......
40-50 годишни мъже да се плюем по форумите е малко "смешно"

Уви работейки през годините съм оставял много доволни клиенти и ето ,че непознати за мен досега бъдещи младоженци а и не само  те /това са гости , приятели,близки,кумуве на бивши мой клиенти / отново ме избират мен   на база на това което съм наистина -мога и го правя качествено и се харесва на клиентите ми избрали  мен

Благодаря на Красимир Стоянов колега оператор от Варна за вярната и точна преценка на нещата и подкрепа.

Ще се радвам ако "администраторите" запазят моето право на отговор и не изтрият постът

Благодаря и успех на всички !!!!

 
« Последна редакция: май 23, 2014, 14:46:07 от videoto » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 30, 2014, 18:22:05 »

Моля личните нападки си ги разменяйте с лични съобщения!!!!
« Последна редакция: май 30, 2014, 21:04:21 от InLove_Girl » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #18 -: май 30, 2014, 20:30:15 »

 Основен виновник за съществуването на тази тема и грозната полемика в нея е точно модераторът. Изключително неприятно ми е да го кажа, но това са фактите - двама анонимни доброжелатели с по едно мнение за една цяла година са база на един спор или полемика, и тема в национален форум. И един самозабравил се ДЖ обижда наляво и надясно - с основание или без основание ... Не считате ли, че поведението на ДЖ вече преекспонира и се превръща в една селяндурщина ? Грозно поведение на ДЖ Найден и компания, от началото до края на темата ! С какво право един ДЖ се меси в спор в област, която не е негова дейност ? В тази тема не е важно кой е крив и кой е прав, ясно е, че вина имат и двете страни - оператор и младоженци. ДЖ Найден какъв се явява в този спор ? Решава междуличностни проблеми, или фирмени, или бизнес ... ? Тук ли е мястото един самозабравил се ДЖ да си решава проблемите ? Питам модератора ? Това нормална тема ли е в национален форум за сватби ? Как изобщо може да се държи по този начин човек от сватбения бранш ? Не ви ли се струва, че темата е създадена съзнателно, за да реши междуличностен или междуфирмен спор, това няма значение ?
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines