Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 12:30:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страхотна юнска седмица 03.-09. 06.  (Прочетена 29194 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 05, 2013, 14:59:04 »

добър ден, вие се раздвижихте. аз съм нетърпелива да пътувам вече към Габрово и така.
Дано хванем добро време.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #46 -: юни 05, 2013, 15:21:58 »

Езра, направи ми деня с тия реклами smile Чакайте сега малко да ви обясня как стоят нещата:

Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон. Ами това е логично и прозитича от рекламата на Но Шпа, които те карат да се чустваш отново човек, след като изпиеш едно хапченце.

Пък и не виждам какъв е проблема в цикъл да си облечеш бял панталон, най-много да го изцапаш с течност в тюркоазено синьо, което си е ултра модерен цвят, че и комбинацията е актуална smile

Днес много бебешки ден, честито на всички за хубавите новини! Само едно притеснение имам - напълнихте форума със свекърви, ще трябва да се номерирате обаче, за да се различавате от оригинала Wink Муунче, вашата душичка издаде ли си пола вече?

Да добавя за времето, явно сме го омагьосали някак, защото и при нас изгря слънце най-накрая smile Хайде за Габрово ще ми трябва още малко помощ, че да отвеем облаците!
« Последна редакция: юни 05, 2013, 15:24:34 от Kiwi » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #47 -: юни 06, 2013, 07:58:17 »

Добро утро!
Kiwi , така е - много сме, силни сме! Wink Ше превземем форума и да видим тогава ще има ли "ама той предпочита да е с нашите по празниците" blum Това мъже ли са или лукови глави beating. От друга страна,  докато им намерим жени.......
Пожелавам на всички ден, пълен с витамини Wink и успехи!


* zakuska.jpg (63.43 KB, 960x720 - видяно 259 пъти.)
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #48 -: юни 06, 2013, 10:11:26 »

Привет и от мен!  smile

Какви прекрасни новини, докато ме е нямало... Гери вече гушка юнаците си, Жо вече е госпожа и сигурно има и още и още хубави новости около вас  smile За 10-на дни сигурно се е събрал доста "материал" за изчитане  smile
Да ви споделя: имах прекрасно приключенско пътуване из Каталуния - Барселона, Коста Брава, Жирона.
Три дни преди пътуването разбрах, че ще има такова и тръгнах без никаква настройка (и желание честно казано), но резултатът беше повече, отколкото съм предполагала - невероятно хубави впечатления и емоция!!!  yahoo Пожелавам на всички да имате такива страхотни изненади!!  good
Започвам да прехвърлям темичките, а от мен - хубав ден и слънчево настроение!!  Sunshine

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: юни 06, 2013, 10:23:17 »

Tonina , тъкмо се чудех, как не се се отбила в темата за Срещи в Пловдив. Барселона е един от градовете, където бих отишла отново. Наточила съм се за екскурзиите 50+, има то тези места. Как ви беше времето, че нещо много дъждове се изляха миналите седмици?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 06, 2013, 10:26:42 »

поздрав и от мен



само да споделя, че това за рекламите не съм го писала аз  give_rose от нета е.

Нещо свързано с моята професия
Случка от зората на демокрацията,аптека в центъра на Русе,опашка на гишето на не без известната аптекарка -Мичето-и шегаджийка също
Дядка,полу-заспал , полу-умрял , идва неговия ред и той някак си се мобилизира и оживява:
- Миче,жинътъ мъ прати за алигатор / иригатор /
- Бай Петко ,алигаторите са в Нил-казва Мичето добродушно усмихната
Бай Петко се оглежда сконфузено и пита :
- Тъй ли Дя,ми тук коя аптека е?


Моля ви стиснете едно палче за утре, че ми трябва за нещо важно   Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck

Аз отивам да чета по Химия

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
тонина, супер пътешествие  heart може и някоя снимка да пуснеш да се порадваме  smile
ratatui, стисках палчета, макар че от отвеяност забравих да напиша, какво стана  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 06, 2013, 10:39:48 »

Привет! girl_wink
Цяла седмица вървя с един ден напред, така че по мои изчисления днес е петък danceg Все се чудя кой е измислил тая простотия да се работи 5 дни, а да се почива само 2 ???!!! Не би ли било малко по-справедливо да се работи 4 и да се почива 3/не съм максималистка, защото можеше да кажа да се работи 3 и да се почива 4/? Хич не е честно така - докато се свърши всичката работа и то двата миниатюрни дни се изнизали! А кога е времето за почивка? Еми не е честно пък Tc
Киви, май колкото по-нетърпеливи сме с татито, толкова по-бано и мъчително ще дойде времето докато разберем пола smile Хайде пращам ви хубаво време за събота и неделя и попътен вятър ... и да карате внимателно, ей! Wink И най-вече да се забавлявате всички, аз ще си помечтая, че и аз съм с вас ... Girl_sing
Тони, уелкъм! Welcome Тъкмо се чудих къде изчезна, а то какъв хубав повод имало smile Запази безценните спомени heart
Свекърва, веднага омахах плодовете, после изпих и сокчето с кроасанчето, кафето оставям за някой друг Wink Не за друго - заради витамините blush blum Че и нещо май съм понастинала
Езра, виждаш ми се недоспала днес /шегичка blum/


* 296142_499211083481516_888828954_n.jpg (15.02 KB, 500x332 - видяно 245 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: юни 06, 2013, 10:53:06 »

Нещо го карам две години напред и се чудя дали да не се захвана с това след пенсия Wink. Снахата завърши курс по фотография, аз ще плета....Кой ще лови котки? Еми, Езра, мога ли да разчитам на вас? Wink


* pensija.jpg (64.71 KB, 605x441 - видяно 265 пъти.)
« Последна редакция: юни 06, 2013, 10:55:27 от svekarva » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 06, 2013, 10:57:34 »

ООооооо, свекърва, моля те, не осакатявай бедните създания! По-добре плети бебешки неща -  малко ли бебоци станаха тук във форума Wink
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #54 -: юни 06, 2013, 10:59:51 »

Свекърва , разписах се в Пловдивската тема - дано този път се съберем  smile
В Испания, по нашите места нямаше дъжд с едно следобедно изключение, но като цяло беше хладно със слабо слънчице. За плаж не ставаше, но аз не съм го и слагала като план. Апропо: котаците са страхотни, но не знам дали им е добре с одеждите  Wink

Езра , веднага мятам снимчица  smile

Муунче , никакви настинки, мила и наблягай наистина на плодове!

Ето и снимчица: Ботаническата градина в Бланес (градче на около 60-70 км от Барселона)



* 87.jpg (58.77 KB, 400x226 - видяно 2983 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: юни 06, 2013, 11:03:08 »

Хеехе, те и бебетата не обичат да ги обличат и реват като луди Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 06, 2013, 11:09:40 »

муунче, как разбра, какво съм свършила  blush честно казано, днес се надявам да съм по-добре-послените три дни бях много зле с кръвното и главата, абе нямам думи, та шега-не шега си е така  cray
тонина, мале размечтах се съвсем, чета по химия, но слушам енрике иглесиас и като погледнах снимката вече си ни представих двама ни с мъжа на това приказно местенце  heart heart
свекърва, както казва кака ние сме порода котконаркоман, така че ще ги хващаме разбира се  Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 06, 2013, 11:13:19 »

Обичат - не обичат, бебе голо не може да стои, а дрехи за котета за мен си е гавра с тях от страна на стопаните им. Правят ги да изглеждат на маймуни и то животното сякаш разбира и се срамува дори. Разбирам на късокосмести кученца, на които им е студено зимата например, но другото си е щуротия.
Тони, аз от няколко дни се опитвам да настина, но днес май почти ми се получи, но няма да се дам така лесно без бой Wink Иначе си наблягам аз - лекувам болката с ядене blum /оправдания, оправдания Blush/ Но пък бебче е толкова доволно когато майка му се тъпче - големи танци и ритници падат!
Езра, миличка, да се оправяш бързо - ниско или високо е?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 06, 2013, 11:19:21 »

муун, усещаш ли го вече  Wink ами ниско е -по едно време го мерих при кака ми ( че аз нямам апарат), беше 80 на 60 (хем бях пила кафе сутринта) ( и за инфо-не е причина бременност  blum)
Опитвам се да хапвам повече здравословно, да пия доста вода и да се разхождам на въздух вечер, че да съм по-добре...
Хем сега не съм на работа, а уча, към 15 ще съм на работа;

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 06, 2013, 11:27:47 »

муун, усещаш ли го вече  Wink

Ооо, да! Ако пък хапна нещо сладко ... Снощи сложих ръката на тати на корема ми и той:"О, май ме ритна!" и беше толкова щастлив и доволен danceg

Бори ниското кръвно със солен айрян - на мен поне най-много ми помага good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines