Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:26:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 4 част  (Прочетена 128452 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: май 30, 2013, 12:33:29 »

Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 30, 2013, 13:40:16 »

Благодаря момичета,
на сайта на Киното има наистина много хубави неща, но няма цени.
Но то трябва да се отиде на място, пък и има време.
И аз да се похваля, халките са дадени за гравиране, часът и датата в кметството-записани и поканите за родителите и кумовете направени. Yes
Дори и етикета за кумовото вино е готов, само дето принтера се счупи и трябва да търся къде да го принтирам или ще им кажа, че ще им дам друга бутилка на лято преди сватбата nea
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 31, 2013, 05:49:45 »

ти искаш да резервираш киното и там да ти е тържеството?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #3 -: юни 01, 2013, 11:43:38 »

Петя, още малко и идва сватбата ти. Сигурно не можеш да спиш от вълнение, нали smile Аз вече искам и моята да идва Bravo Поръчах роклята и ми падна камък от сърецето  smile Сега и поканите довършвам smile
За масите- мисля да са само номера сложени на масите, а да имам на входа списък с номера на масата и отдолу изброени имената smile
Ние избрахме също хълки, но тепърва ще ги пускаме за правене. За гравиране- за сега сме на идеята Завинаги на едната халка, на другата Заедно smile Само това, много ми харесва така smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #4 -: юни 01, 2013, 21:20:27 »

Мила Икониева e гримьор в Русе, някой ползвал ли е услугите й?
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #5 -: юни 01, 2013, 22:41:29 »

Bride, за първи път я чувам. Ще разпитам и ако имам инфо ще ти пиша.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 02, 2013, 05:28:54 »

брайд,тя гримира мн силен грим,ще ти дам кординатите на кремена,тя ще ме гримира мен...и ето малко инфо...ходих на златарското ателие,отстрани на съдебната палата,за да съм в час как вървят халките и че ще имам оферта от арменеца ни,та грама злато е 65 лева,можете да изберете всичко от каталог на сара трейд и да ви се направи, гравирането е безплатно и искат 20 дни преди сватбата поръчката с размерите,сега се мъчим да натаманим тортата
момичета,учудващо спя спокойно,остават да се раздадат няколко покани,остава роклята да взема, халки да поръчаме,тортата,грима, прическата, а между другото хич не съм учила за държавния който е след 15 дни  pleasantry pardon
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #7 -: юни 02, 2013, 13:46:44 »

Петя, браво за съня smile Много си смела и с държавен си, успех там smile
За Кремена, аз си запазих час при нея, обаче няма да има време за кумата и сестра ми, та тя ми каза тази жена, и отделно писах на Стела Амор- там сме за прическа всички, да ми кажат коч работи там, Бисерка ако е там, изобщо няма да се занимаваме с нея, моя приятелка не е доволна от нея.
« Последна редакция: юни 02, 2013, 13:49:59 от Bride » Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 02, 2013, 23:02:14 »

Трябва ми помощ.... Да ви питам някой знае ли от къде мога да си купя разни дреболийки като панделки, дантела, сатенени ленти и такива подобни неща за украса на подаръчета. Надявам се ме разбрахте какво имах в предвид   girl_haha Нямам никаква представа къде в Русе мога да намеря такъв магазин. Ако някоя от вас знаеш, ще съм много благодарна да сподели.  smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 03, 2013, 06:17:09 »

евас,магазин марипоса има сатенени лентички,пайети и други глупостички,...дантела,трагваш от пантеона към хотел дунав,пресечките от твое дясно,втората или третата,там е от игла до конец там има дантела и ластик и паак сатенени ленти
Активен
Irinka86
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #10 -: юни 03, 2013, 11:25:43 »

Момичета, дали може да ме ориентирате в цените за сватбена прическа? Тази вечер ще ходя при една фризьорка и искам да имам някакъв ориентир. Благодаря предварително!  smile
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 03, 2013, 14:14:44 »

евас,магазин марипоса има сатенени лентички,пайети и други глупостички,...дантела,трагваш от пантеона към хотел дунав,пресечките от твое дясно,втората или третата,там е от игла до конец там има дантела и ластик и паак сатенени ленти

Много благодаря за бързия отговор Петя  give_rose Щом се прибера знам къде да отида да търся  smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #12 -: юни 03, 2013, 14:44:40 »

Irinka za vdignata tip kok ot stela amor mi pisaha 35-45 lv
Активен
sunbaby
Новак
*
Публикации: 8


Кумата


« Отговор #13 -: юни 04, 2013, 08:42:14 »

За пробна 25, 60 за прическата в деня на сватбата - салон "При Галка"

Аз като кума в "Фукли с Букли" - 20 пробна, 40 в деня, там ще си правя и грима - 35 лв, 45 с изк мигли.
Активен
Irinka86
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #14 -: юни 04, 2013, 09:19:59 »

Благодаря за инфото момичета. Мен въпросната фризьорка ми каза максимум 40 лв., което включва и пробната. Само ме притеснява дали сутринта ще успее да стане рано, защото нашата сватба ще е дневна и трябва към 06:00ч. да съм при нея. Имам лоши спомени от сватбата на сестра ми, където фризьорката закъсня с повече от половин час, звъняхме й на телефона, а не вдигаше. Най-накрая получихме едно "извинявам се", а ситуацията наистина беше стресова!!!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines