Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:32:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169171 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 17, 2013, 10:19:29 »

Моята рокля е от Асеновград и струваше 480 лв. Естествено аз направих доста корекции, поисках допълнителна пола и така ми скочи на 610 лв.
Има доста свестни рокли за по 300-400 лв. И аз първоначално мерих за по 2 000, но се оказа, че те са за по-слаби девойки smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 17, 2013, 10:23:27 »

 give_rose благодаря ви за бързия отговор smile

Първоначално си мислех да си наема рокля или да си купя втора употреба,обаче съм с много нестандартна фигура и няма такива рокли като за мен.По принцип съм доста пълничка и от там ми идва и проблема с намирането на рокля и от намаленията да кажем.Хем съм висока,хем съм с огромен бюст и прибавяме няколко килца отгоре ииииииииииии  blush blush blush
Аз ще си обикалям то е ясно,но дали ще намеря готова рокля която да ми стане е друг въпрос.
Нашата сватба е планирана за догодина чак, така че имам време.
Благородно завиждам на тези които вече си имат мечтаната рокля  bounce
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 17, 2013, 10:25:43 »

Euphoria честита ти рокля smile

zai4e_kate по пиротска има няколко места с рокли до 450лв. и повечето са бухнали smile
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 18, 2013, 20:26:42 »

Момичета, може ли някой да ми каже дали си е поръчвал рокля от "Аз и ти" Бургас до Операта магазина?
Там си поръчах роклята, не знам защо така съм се филмирала, че ще ми преправят мострата вместо да ми ушият нова...Трябваше да ми се обадят още вчера за датата на която ще  я получа. Поръчах я миналия петък, предполагам до сега трябваше да разберат около коя дата ще е готова.

аКО някой си е поръчвал там роклята, поне да ме успокои....че ще получа инфаркт  Oh my ...
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 19, 2013, 08:53:46 »

Те не се ли обвързаха с някакъв срок за изработката, като я поръча?  huhhuh.gif
Не се притеснявай, сигурна съм, че всичко ще е ок  smile
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 19, 2013, 09:52:31 »

Попитах я горе-доло кога би станала роклята, преди да изляза от магазина жената там ми каза, че пускала поръчките към 17:00 и понеже беше петък, щяла да разбере понеделник-вторник колко време ще отнеме и кога ще е готова роклята.Аз така или инъче и се обадих, но все още нямало отговор.
Затова питах дали някой е поръчвал, от там и как процедират.



Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #201 -: юни 19, 2013, 09:53:46 »

Gravitations, аз се бях филмирала по същия начин, без да имах реална причина. Понеже си я поръчах нова, в момента мъчно вече доизчаквам да изтече 3тия месец и в началото на юли се надявам да мога да я прегърна.
Просто си мисля, че всеки иска да ни излъже понеже в България много хора го правят без да им мигне окото. След една две седмици се успокоих, предлагам ти да не мислиш за това, заемай се с другите задачки, с роклята всичко ще бъде наред  girl_wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #202 -: юни 19, 2013, 09:58:02 »

Момичета и аз съм така...чакам да си "гушна роклята", а сроковете минават...
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 19, 2013, 10:03:32 »

malkabulka Ох, наистина си права...Аз си знам че без причина се товаря.И си права за това че тук в България всеки лъже и маже, и аз вече съм се наплашила.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 19, 2013, 10:06:03 »

Девойки, не се тревожете smile Мисля, че всяка булка минава през този кошмар за роклята, включително и аз, като аз имах съмнения и дали това е МОЯТА рокля и дали няма да ме измамят и т.н., ама няма смисъл допълнително да го мислите. Ще си получите прекрасните рокли и ще бъдете много много щастливи smile
Активен
Salice
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 19, 2013, 13:00:39 »

Здравейте, момичета.

След като мина сватбата ми много бих искала да похваля роклята си  yahoo

Тя е от салон Арети. Това всъщност беше първата рокля в първия салон който посетих и тя се оказа перфектна за мен. Нямаше нужда от корекции, освен малко дължината. Малко изпуснах срока за шиене и се наложи да си намеря готова рокля.

Момичето от салона е изключително мила и любезна. Пробната, в която се мерят роклите, е просторна, има големи огледала. Относно меренето на капарирани рокли - не се разрешава. Влюбих се в една рокля от каталога, която беше отбелязана като налична, но тя се оказа капарирана и не можех да я пробвам.
Предложиха ми ако искам да взема воал, бижута, диадемка и др. дреболии под наем (без допълнително заплащане), като след сватбата трябва да се върнат. Аз се възползвах от воал и диадема, като по-този начин си спестих около 200 лв  good

А самата рокля се оказа много удобна. Изобщо не ми се е смъквала. Беше много лека. И въпреки това към края вече доста ме болеше кръста  blush Единствения ми проблем с роклята беше, че токчетата ми се закачаха за обръчите на кринолина. В началото докато свикна на няколко пъти щях да падна  angry

Малко дълъг стана постът  blush но исках да опиша повечето неща, които ме вълнуваха мен при избора на рокля!
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 20, 2013, 21:16:11 »

Качих малко снимки в галерията, на които се виждат повече детайли от моята рокля...мааалко със закъснение  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 21, 2013, 10:44:44 »

И двете ти  рокли много ми харесват  good good good good
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #208 -: юни 21, 2013, 14:23:31 »

Качих малко снимки в галерията, на които се виждат повече детайли от моята рокля...мааалко със закъснение  blush



Честито а воала тежеше ли ти,че и аз съм се насочила към тази дължина
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 21, 2013, 16:11:22 »

Не ми тежеше воала, но реално парчетата не са широки. Най-широката им част беше около 60см. А и както писах от 4-те парчета само две са дълги.

Само ми запарваше на врата и гърба. Даже вятърът , който беше силничък, не ми пречеше като го рамяташе навсякъде.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines