Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:22:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169219 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #165 -: юни 12, 2013, 13:11:15 »

Ооо 100% си я прибери вкъщи! Моята си виси във Варна от февруари месец насам и ще си виси още до края на Август   Girl_hide. Препоръчвам ти да си я вземеш от магазина, на мен лично ми дадоха в 2! магазина в София, купени вече рокли да пробвам! Като ме караха да повързам да не дойде случайно момичето да ме види с нейната рокля облечена в единия магазин!  shok angry nea тогава си казах моята няма да я оставя и ЗА СЕКУНДА в магазина, когато си я купя!
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #166 -: юни 12, 2013, 13:49:09 »

а роклите които сте избрали тежат ли?Защото тази на която съм се спряла много тежи заради дантелата.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 12, 2013, 13:51:41 »

и моята си е вкъщи, ама мен не са ме питали дали ще я оставям. сега трябва да я занеса да я скъсят. виси си на гардероба покрита, а аз ходя като любопитно коте да я гледкам  blum
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #168 -: юни 12, 2013, 14:50:11 »

Моята си е в магазина, защото няма къде да я държа и само ще ми пречи. Но пък съм сигурна, че е на сигурно място в шивашкото ателие и е махната от каталога. Ще си я взема 2-3 седмици преди сватбата, след корекциите.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #169 -: юни 12, 2013, 14:56:25 »

абе аз като знам как ги изнудих в моя салон да ми дадът да пробвам роклята на едно момиче което трябваше да си я вземе всеки момент, не бих се доверила да седи там smile но вие си решавате  pardon, моята седя вкъщи един месец, в голяма жега и в калъф ( оказа се че в стаята е имало и влага) и пак и нямаше нищо  girl_wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #170 -: юни 12, 2013, 16:06:40 »

mmmm87, нищо няма да й стане на роклята за един месец, вече го проверих  smile
Единствено ако под белия калъф, който е непрозрачен, роклята е и в найлон, е хубаво да махнеш найлона и да остане само калъфа. Найлона спарва и при подължително стоене бялото може да пожълтее.
Иначе самия калъф е с цип отгоре до долу и аз от време на време го отварям да влиза въздух.
Моята рокля е с тюлена пола, не знам колко ката, ама като гледам 5-7 и си е тежичка.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 12, 2013, 19:48:48 »

Моята рокля си я взех миналата седмица... И веднага я изпратих по сестра ми във Варна. Ако нямате място у вас, винаги можете да помолите кумата да я съхранява Wink Ако ли пък не, ти сигурно имам баби, които ще приемат с радост отговорната задача по пазенето на роклята...
Роклята стана много лека - аз исках дълга рокля, която за танците да става къса. И те ми направиха къса рокля, която има две тюлени поли (с ластик) - една дълга за официалната част и една къса за танците...
Забравих да се снимам с финалния вариант crazy
Ще ходя следващата седмица до Варна и ще си направя снимки smile
Активен
Karis
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #172 -: юни 12, 2013, 20:16:44 »

Обезателно се снимай, защото нямам търпение да видя рокля, която става къса  Bravo
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #173 -: юни 12, 2013, 21:24:05 »

Ами не знам..може би в някои магазини дават да се пробва, но пак казвам моята рокля я няма вече в каталога (лично проверих) и съответно няма как да се поиска без да се вижда. И второ, тя седи в шивашкото ателие, а не в самия магазин вече(става дума за брайдъл фешън). Освен това държах корекциите да се правят в последния момент(стесняване и скъсяване)   Girl_hide Но ако някой го е страх , да не рискува разбира се !

Иначе и аз съм чувала, че е добре да се махне найлоновата опаковка, ако има такава и да се проветрява от време на време. smile
« Последна редакция: юни 12, 2013, 21:28:00 от liliette » Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 13, 2013, 05:26:17 »

моята рокля веднага си я взех,макар че има мостри в магазина,но това не ме притеснява,защото роклята е шита по мои размери,и много много трудно ще се намери за 3 дни(толкова стоя в магазина) момиче със същата височина,същите размери и тн...а и тя моята си беше опакована и отделена,не е висяла на закачалки или манекени свободна за проби
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 14, 2013, 14:44:38 »

Айде и аз да се похваля днес си поръчах роклята от "Аз и ти", взеха ми размерите и я очаквам другия месец....Толкова съм се шашнала, че звънях 2 пъти на майка ми да я питам дали не съм направила грешка с нея  crazy crazy crazy Ще сложа и снимки след като си я взема smile

Само да попитам, че вече не ми се рови из темата... Момичета вие като си вземете роклите от магазините/ателиетата давате ли ги на химическо? Или директно на закачалката да си чака деня за обличане?

Прочетох че някой от магазините дават роклите на поръчали вече клиентки да се  пробват и това никак не ми се нрави...
« Последна редакция: юни 14, 2013, 14:46:49 от Gravitations » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 14, 2013, 14:48:28 »

До колокото знам, първо те дават твоята рокля за проба само, ако ти ИЗРИЧНО си се съгласила и си им разрешила. Второ те ги дават на химическа преди да си я вземеш. Имай на предвид, че не всяка рокля може да се дава на химическо.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 14, 2013, 14:51:55 »

аз се бях засилила да я давам на химическо, но ме спряха. и си виси завита вкъщи  smile
Активен
Gravitations
Любопитен
*
Публикации: 38


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 14, 2013, 14:56:02 »

Значи да не се изсилвам и аз smile
Останаха само було, чанта и обувки,а вече съм  angry от сватбени магазини
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #179 -: юни 14, 2013, 15:12:22 »

абе по-добре без химическо, спомням си един епизод на say yes to the dress, някъква булка я беше дала и я бяха направили ужасна, плата беше станал изпокъсан та трябваше да се ръсне на ново 10 000 долара за същата рокля. Това е в Щатите пък представям си тук какво може да се случи, така че по-добре недей smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines