Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:24:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА НА Albbena 15.06.2013  (Прочетена 34766 пъти)
 
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #45 -: юни 02, 2013, 16:25:33 »

И аз се старая да гледам позитивно на нещата, но явно на този етап, непосредствено преди сватбата, стресът е много голям за мен и преживявам всичко много на вътре! Аз погледнах дали мога да махна въпросните копчета, но те не са зашити, а са залепени със силикон (типично по Асеновградски), което адски ме вбеси, защото роклята не ми излезе кой знае колко по-евтина от оригинала, т.е. не излезе на цена от 400 лв и по тази причина очаквах повече. Неприятното за мен е, че тези копчета са абсолютна самоиницитива и за цената, която платих, си мисля, че можеше поне да има нещо зашито на ръка(визирам копчетата)! Сигурна съм, че на сватбата няма да ми пука особено нито за копчетата, нито за колана, нито за воала, нито за други такива дребни неща, но на този етап преживявам нещата доста емоционално! sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 02, 2013, 17:14:05 »

албена, разбирам ти мъката-точно поради този манталитет на повечето шивачки, аз реших че не си струва нервите да шия по модел.
даже бих им връчила обратно воала на твое място, без да го платя. все пак трябва да изпълняват желанието на клиента си , а не да си измислят квото им трекне. angry
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #47 -: юни 02, 2013, 17:30:52 »

Ееех, ама защо така тези хора не се научат да не правят нещата през пръсти, само и само да вземат парите? Напълно те разбирам, защото и аз имах такъв проблем с роклята и шивачката. Не е само до перфекционизъм - всяка булка иска роклята й да е най, тръпне до последно дали ще е каквато е в мечтитте и всеки недостатък ни се набива на очи.
Имаш време и наистина ако можеш, смени копчетата, а ако държиш на колана - намери добра шивачка, която да ти го ушие наново.
Важното е на сватбата да си спокойна и щастлива!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #48 -: юни 02, 2013, 19:45:58 »

ооо въобще не се нервирай за такива дребни неща, ако ти покажа на какво прилича днес хубавата ми булченска рокля ще припаднеш lol), знам как ти е защото до преди една седмица и аз се нервирах за такива дребни нещица, и докато не настъпих пред църквата роклята и я скъсах smile, от там нататък всички ми я настъпиха по 3 пъти, даже и буболечки намерих под тюла smile бели кахъри! само времето и настроението да е хубаво усмивката ти да не слиза от лицето! другото не е важно ! Bravo Bravo Bravo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #49 -: юни 03, 2013, 11:27:37 »

Благодаря ви за подкрепата момичета. Вчера се оплаках на едната ми приятелка, тя ми се скара, че се занимавам с глупости! smile Проблемът е, че докато не ти се случи на теб да организираш сватба, няма как да разбереш какво е усещането! Вие обаче чудесно ме разбирате, защото преживявате същата емоция!
Аз днес махнах копчетата на роклята и вече съм доста по-спокойна! Girl_hide
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #50 -: юни 03, 2013, 14:49:17 »

Хахаха, Albbena, до болка ми е познато това чувство - докато не стане така, че да ми харесва, не се примирявам и все търся варианти, понякога обаче се изморявам да обяснявам какво точно и как го искам, насреща да ми кимата утвърдително и накрая да правят каквото си знаят. smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 06, 2013, 11:16:13 »

Мила Albena, направо ме шашна с тези непремислени неща, които са сътворили на роклята  crazy Напълно те разбирам за чувството, ти имаш визията как трябва да са направени нещата. Искаш всичко да е изпипано и преценено, както би трябвало да бъде. Но за жалост някои неща не се случват както ги искаме и въпреки цялостния добър резултат едно малко нещо е в състояние да ни разстрои. nea

НО ти не се поддавай на тези емоции, сигурна съм както и момичетата са ти казали, че ще си прекрасна булка !!! И тези за несъвършенства ще знаеш само ти. Важното е, че вече имаш роклаТА и тя е красива.  Остави се на приятния трепет на последните дни подготовка и се настрой, че дори и да има малки проблеми, а то е неизбежно, всичко ще е страхотно, защото това е вашият ден! butterfly

ПП: По отношение на коланите, понеже и аз ще имам такъв съм доста притеснена. Залях Весела с имейли и уточнения по въпроса, докато тя накрая не ми каза, че в деня на пробата ще го уточним. Много се надявам на добър резултат.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #52 -: юни 06, 2013, 20:36:19 »

Благодаря ти за милите думи Euphoria! Сигурна съм, че и ти ще си прекрасна булка, казвам го откровено, защото имах възможност да те видя с роклята на живо! smile
Аз като цяло съм доволна от роклята, като изключим някои подробности. Не стана като тази, която исках, но си мисля, че може би този модел ми отива повече(или поне така ми се иска да мисля). smile Моят съвет е като отидеш на пробата, да й обърнеш внимание за абсолютно всеки детайл, ако нещо те притеснява, и да не оставяш нищо на чужда самоинициатива. Желая ти успех!
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 10, 2013, 08:41:36 »

Как върви подготовката Албена?  smile Не остава време вече, настъпват най-големите вълнения предполагам  blum Разкажи ни..
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #54 -: юни 10, 2013, 18:26:55 »

Последните дни, подготовката кипи усилено. Днес ходихме да платим тортата, срещнахме се с DJ-я за уточнения с ритуалите. Утре ще се срещнем и с оператора и фотографката. Онзи ден купихме риза на младоженеца и остана да му намерим вратовръзка. Трябва да вземем бутилките, да им залепим етикетите, както и да огледаме някои набелязани места за фотосесията, от които да направим избор. В четвъртък най-вероятно ще се занимавам с чистене, а в петък ще се отдам на релакс- маникюр, педикюр, масаж, и остава само да стискаме палци в събота да не вали!  Girl_hide
Аз последната вечер ще съм сама(без младоженеца в къщи) и едва тогава ще мога да извадя роклята и воала, за да се поизправвт малко. Ще пробрвам с парата на ютията, като се надявам да се поизправи, където е смачкано. Не знам вие как процедирате в тази ситуация?
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #55 -: юни 10, 2013, 18:35:50 »

Албена, на Панчарево около езерото е много хубаво  за снимки зеленичко и с водата, а отзад планината. Супер романтично ми е , ние правихме там годежна фотосесия.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 10, 2013, 18:46:35 »

Бени, някой беше казал да вземеш воала, докато се къпеш и от парата се изправяли. робвай ако искаш. Лично аз незнам дали действа, но има логика.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #57 -: юни 10, 2013, 18:48:10 »

ПЩе пробрвам с парата на ютията, като се надявам да се поизправи, където е смачкано. Не знам вие как процедирате в тази ситуация?

напръскай с вода ( някъква бутилка със спрей) и след това със сешоара подсуши smile действа доста ефектно , аз така изправих воала smile стискам палци за времето и с краката даже да е хубаво и да не вали! знам колко е важно за изнесения ритуал!  good
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #58 -: юни 11, 2013, 11:41:03 »

Благодаря за съветите момичета, ще изпробвам тези техники за изглаждане! smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #59 -: юни 13, 2013, 08:09:35 »

гледах сега в синоптик и е супер обещаваща прогнозата на времето, към 18:00 го дават само с 24% верощтност за валежи на дъжд smile при нас беше същото и можеш да видиш нашите снимки от изнесения ритуал с какво синьо небе са smile айде не остана  weddingday!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines