Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:32:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА НА Albbena 15.06.2013  (Прочетена 34761 пъти)
 
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #60 -: юни 13, 2013, 23:28:53 »

Дано да е слънчево! Надявам се и ние да извадим вашия късмет Мариола! Ние също гледаме пробнозите всеки ден и засега го дават да е по-скоро слънчево! Честно казано, терзанията ми за това дали ще е е хубаво времето отидоха малко на заден план тези дни. Гримьорката ми се обади онзи ден, за да ми каже, че ако някой не дойде да я вземе от салона и след това да я върне, нямала да дойде да ме гримира! Ако, също така, шофьорът закъснеел с 5 минути, щяла да се откаже!  P-(Такситата не идвали на време и тя не искала да рискува да закъснее за следващия си час! На всичкото отгоре, тя ми е записала един час за гримиране, който включва и пътуване до вкъщи(и в двете посоки), а тя не е наблизо. Oh my ... Проблемът е, че човекът, който ще й намеря за шофьор, няма да присъства на взимането ми от вкъщи(от младоженеца). Толкова ме е яд, че ми го съобщава това 3 дни преди сватбата, така че не мога да и кажа да си гледа работата! Сега трябва, в деня на сватбата, да се притеснявам, дали човекът, който ще изпратя, няма случайно да закъснее с 5 минути и в резултат аз да се окажа без гримьор! girl_impossible
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 13, 2013, 23:43:02 »

Ама, че нещастница! Тая е за як бой!  beating Как може такова нещо, достатъчно притеснения си имаш и тя да ти създава грижи с простотията си.
Надявам се всичко да е наред- времето да е хубаво, и шофъора да не закъснее.



Извинявам се за правописната грешка, но въпросната буква липсва.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #62 -: юни 14, 2013, 07:12:12 »

леле нямам думи! като е знаела че е на посещение вкъщи да си направи сметка ! тия хора се самозабравят че този ден ти е най-важния ден и че тя тряба да ти е най-малката грижа. айде стискаме палзи всичко да е наред и здръствания да няма smile girl_wink
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #63 -: юни 14, 2013, 12:19:38 »

И аз се надявам всичко да е наред и все пак да имам гримьор! sad Най-много ме е яд за това, че ме изнудва по такъв начин, а аз съм с вързани ръце и нямам друг избор, освен да се съобразявам с нейните капризи!  cray
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 14, 2013, 15:19:06 »

не се натъжавай излишно. хората са гадни sad недей да си разваляш настроението заради нея, утре е твоят ден и никой и ниюо няма да го помрачи  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 14, 2013, 23:57:03 »

Прекрасен сватбен ден,Албена give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #66 -: юни 15, 2013, 07:13:35 »

Благодаря ви мили момичета!  heart Аз в момента пия кафенце, преди да започнат да идват близките и да настане суматохата! Неочаквано за мен се чувствам много спокойна и се надявам на много слънце днес!
« Последна редакция: юни 15, 2013, 07:20:15 от Albbena » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 15, 2013, 07:51:10 »

Пожелавам ти страхотна сватба, много приказни изживявания! И никакви притеснения повече!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #68 -: юни 15, 2013, 08:15:14 »

Изживей всичко оптимално и нека нищо не засенчи доброто ти настроение! Сватбаааа
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #69 -: юни 15, 2013, 09:59:41 »

Успех, и забавлявай се на максимум  Bravo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 15, 2013, 10:42:12 »



 Сватбаааа
Активен
Nassie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #71 -: юни 15, 2013, 11:53:43 »



Наздравее!!!  drinks
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #72 -: юни 15, 2013, 12:06:28 »

Още една булка  Bravo
 
Честито  twohearts
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #73 -: юни 15, 2013, 12:25:12 »

Горчивооо...
Честит сватбен ден weddingday Пожелавам ви много любов,разбирателство и една страхотна и изпълнена с емоционални моменти сватба give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #74 -: юни 15, 2013, 12:43:42 »

Честито и  от нашия екип. Желаем много здраве , щастие и любов. Сега прочетох за гримьорката, ако ми се беше обадила или споделила, сега вече щеше да имаш друг топ гримьор на нейно място и нямаше да имаш такива притеснения. Въпросната дама работи добре и явно много са и се качили акциите напоследък, но тя не е незаменима. Като нея има поне още 5 в София smile. Постъпката е леко некоректна, ще оставя на теб да споделиш в свършена и несвършена работа след време цялата случка и името на въпросната дама.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines