Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА НА Albbena 15.06.2013  (Прочетена 32450 пъти)
 
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 15, 2013, 13:02:17 »

Albbena, честито! Пожелавам ти едни незабравим ден! Бъди много усмихната.  give_rose weddingday weddingday
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #76 -: юни 15, 2013, 13:45:19 »

Албена честитоо, пожелавам ви вечна любов и да сте винаги щастливи! чакаме с нетърпение расказа и снимките lol) weddingday weddingday weddingday Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 15, 2013, 15:35:00 »

Ех, колко много сватби имаме днес  danceg Честито Албена! Бъдете много щастливи!  smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #78 -: юни 15, 2013, 16:16:17 »

Еех цели три булки в днешния чудесен ден! Албена, пожелавам ти най-страхотната сватба - тази от мечтите ти! Пожелавам ви безоблачен семеен живот и щастие!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 15, 2013, 17:22:34 »

Пожелавам ти днес да е най - хубавият ден в живота ти и от днес да стане още по хубав и по приказен съвместният ви живот заедно!!!!!
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 15, 2013, 20:11:22 »

Честитоооо бъдете мсе така щастливи и влюбени какато на днешният ден Good luck Сватбаааа
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 15, 2013, 20:34:29 »

честитоооо! много щастие ви желая  give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #82 -: юни 20, 2013, 07:47:57 »

Благодаря на всички ви за пожеланията! Сватбата мина много добре и гостите останаха много доволни. Единственото негативно нещо е, че този ден мина като един миг, пък и през повечето време се чувствах като в някакъв полусън и не можах да се порадвам на повечето детайли. Очаквам с нетърпение да получа видеото и снимките, за да мога да видя сватбата през очите на гостите! Аз се отпуснах чак в ресторанта, а преди това бях доста притеснена. Воала ми падна няколко пъти, което ме поразстрои, защото с неговото падане ми се разпадаше и прическтата. Искаше ми се да остана с него по-дълго, защото много си го харесвах, пък и ми допълваше визията, но едва издържа до изнесения ритуал! smile
Изнесеният ритуал беше като приказка! Мястото беше украсено невероятно, а струнният квартет, на това красиво място, допълваше тази приказна обстановка. Почти не си спомям какво говореше ритуалното лице и нямам търпение да видя записа.
За фотосесията, ходихме да се снимаме на лодка на Панчарево. Понеже беше събота, там имаше страшно много хора, тъй като има заведение на езерото, където се взимат лодките, и съответно всички много се изненадаха от нашето идване. Гледаха ни и ни се радваха през цялото време! Аз по принцип не обичам да съм център на внимание, но в този момент не ми беше неприятно, пък и може би свикнах в някакъв момент всички да ме гледат!Хората по улицата ни поздравяваха, а някаква група туристи, в центъра, се спряха да ни снимат, докато правехме градската фотосесия. Беше много смешно, защото в някакъв момент се обърнах към фотографката за снимка и забелязах, заедно с нея, да снимат още цяла група! smile
В ресторанта всички много се забавляваха. Роклята ми не беше особено удобна. Шаферките ми закачиха шлейфа няколко пъти, но просто не можеше да се задържи и не успя да остане вдигнат и за 10 минути, но въпреки това доста танцувах и водих повечето хора. Всъщност единственият начин да играя хоро, беше да съм най-отпред, защото си хващах роклята с едната ръка. Това го споделям за булките с големи рокли, на които им предстои сватбата! smile
Най-сладки бяха децата. Бях забравила как като деца се раздвахме на булките! Постоянно бяха около мен и не искаха да се отлепят дори и за минутка. Майките им се притесняваха да не ми пречат и се опитваха да ги вземат, но доста безуспешно. Най-сладка беше дъщерята на братовчедка ми, която беше по-срамежлива и не идваша сама при мен, а караше майка си да дойдат заедно. По едно време, късно вечерта, казала на майка си "Роклята на булката е много хубава, но вече много ми се спи"!  lol Моята рокля явно и е била голяма мотивация да остане до по-късно!Като цяло сме много доволни от сватбата, но за жалост мина като един миг! Веднага щом излязат снимките ще кача малко, за ви покажа! В момента ви пиша от Малдивите! Тук е невероятно красиво! Не ми стигат думите да опиша всичко наоколо- и вилата и плажът и обслужването. Ние сме в хотелът, където е известният ресторант под водата. Още не сме го посетили, но после ще разказвам и за него!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 20, 2013, 08:22:37 »

Наистина всичко минава за миг, но пък какъв миг само  girl_wink

Малдивите......wow wow, и от там бухме се радвали на някоя снимчица smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #84 -: юни 20, 2013, 08:33:17 »

честито, Албена и незабравимо прекарване на Малдивите  heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 20, 2013, 09:27:04 »

Бени, честито и от мен ... малко със закъснение  blush
Бъдете много щастливи и много се обичайте  heart heart heart

И аз ще чакам снимчици lol)
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #86 -: юни 20, 2013, 16:03:40 »

Честито и от мен! Пожелавам ти медения месец да продължи и след Малдивите smile
С нетърпение и аз очаквам снимки, за шлейфа и булото не се ядосвай, това да му е било! Wink
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 20, 2013, 16:11:59 »

Отново честито и от мен Албена! Пожелавам Ви все така слънчеви и прекрасни дни в съвместния живот, каквито са тези на Малдивите smile Много се радвам, че си успяла да осъществиш своята приказна сватба и най-вече възникналите перипети не са развалили настроението ти  Bravo

Обезателно ще очакваме после да ни напишеш подробно разказче и естествено да ни покажеш снимки  blum
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #88 -: юни 20, 2013, 17:58:16 »

Ах, ах, ах, ах! Как чаках това разказче с нетърпение, а като разбрах че го пишеш от Младивите пощурях направооо!!! Нямам търпение и ние да заминем! Хайде, показвай снимкииииии! И разказвай за този рай, в който се намирате!  Swiming Boat swim
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 20, 2013, 20:34:51 »

Бени, пожелавам ви да си прекарате страхотно на този земен рай, в който се намирате. А като се върнеш чакаме разказ и от там.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines