Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:53:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ma6ka - 15.06.2013  (Прочетена 58022 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 28, 2013, 08:03:56 »

машка и аз мисля като рататуй, все пак в Денят ще бъдеш с грим и прическа и пак ще си глътне езика младоженецът Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 28, 2013, 08:55:16 »

Драмите са неизбежни, все пак това е един много емоционален момент. cray Не се притеснявай, споделяй ги, ще плачем с теб Friend както и ще се радваме с теб. Аз също съм доста емоционална, сега още повече ( в смисъл плача на някакви анимационни филмчета biggrin ) Сигурна съм, че мъжът ти ще си глътне езика, като те види в сватбения ден, ще бъде, все едно те вижда за първи път Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 28, 2013, 09:37:43 »

ma6ka_, и аз да ти кажа Горе главата ! Роклята е супер модел, на мен много ми харесват такива, а ти  си толкова симпатична, няма как да не си прекрасна булка. А и роклята ти е много по-булчинкса от моята  blum
А за костюма - и на милото е то P&C, ама ние като не купуваме костюми и нито корекция, нито калъф сме очаквали. Бели кахъри, важното е че се обичате и ще има  Сватбаааа
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 28, 2013, 16:26:15 »

роклята е супер различна и те поздравявам за смелостта. много е модерно и готино, браво. нека си спокойна сега, голяма работа като те е видял.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 28, 2013, 20:20:22 »

Мила, Машка! Роклята е страхотна, толкова различна и стилна Bravo Bravo Bravo
Наистина няма нищо, че мъжът ти те е видял. В самия ден ще е като за първи път Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #95 -: май 29, 2013, 15:17:17 »

Ами мила Машка, да ти призная и моят мъж беше зървал роклята (само на снимка де), но това никак не развали вълшебния момент, в който ме видя в самия ден наживо - дойде и ми прошепна, че съм най-красивата и т.н. и т.н. Та според мен по-добре, че е видял и те е успокоил, че ще си прекрасна и че роклята, която си избрала е точно твой стил!  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #96 -: май 29, 2013, 18:52:00 »

В такава рокля не само твоя, ами никой мъж няма да може да ти се нагледа, гаранция-Франция  Wink good heart

Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #97 -: май 30, 2013, 04:34:14 »


След всичките сълзи вчера и днес, след всички изпратени мейли със снимки и уверения, че роклята е супер, след готовността на милото да търсим нова рокля, преди малко реших да му я покажа и да разбера дали от утре да започвам ново търсене!

Оххх, милата, много ми е жал защото и аз минах през същото ужасно колебание когато си взех роклята. Но после всичко се оправя когато най-важния за теб мъж те погледне с тези влюбени очи smile

Вече си толкова близо. Аз може би съм изпуснала малко, но в кое градче, ще е сватбата ви? Макар да съм родом от София, избрахме сватба доста на далеч от там и сега и берем гайлето, по-скоро аз и организаторката ми (тя има повече нерви за тях) smile. Стискам палци като сте на финалната права всичко да е ОК.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 30, 2013, 21:31:42 »

Благодаря ви за подкрепата момичета  give_rose
Вече съм доста по-спокойна и случващите се проблеми вече ги приемам по-леко.
3-та седмица се опитвам да финализираме въпроса с тортата, но все още не мога да се похваля с това  crazy
Утре очаквам да излезнат от печат опаковките за подаръчетата за гости, етикетие и номерата за масите. Вчера пристигнаха и салфетките - дори не ги бяха объкали  Girl_hide

Вече си толкова близо. Аз може би съм изпуснала малко, но в кое градче, ще е сватбата ви?
Сватбата ни ще е в Гоце Делчев. Поздравления за организатора. Това е най-добрият вариант за организация на събитие. Ние с моето мило не стигнахме до консенсус по този въпрос  crazy
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #99 -: юни 03, 2013, 09:52:06 »

Ето че остават по-малко от 2 седмици, скъпа Машка!  chee

Какво още остава? Вчера изглеждаше доста спокойна, за което много се радвам и се надявам да не те обзема сватбената паника скоро!  girl_wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 03, 2013, 10:16:41 »

Никаква паника, само хубави емоции yahoo Още малко само има. Сигурна съм, че всичко ще е наред  weddingday Вчера наистина изглеждаше спокойна, пожелавам ти много спокойствие до и на сватбения ден
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 03, 2013, 10:34:46 »

Благодаря момичета  give_rose Вече наистина ми е по-спокойно и приемам промените с повече лекота:)
В петък взех опаковките за подаръчетата за гости, етикетите и номерата за маси. Не са изрязани по посочения контур и сега трябва допълнително да ги режа, но не е фатално  pardon Почти ги изрязах smile
Пристигнаха и сатенените панделки за салфетките, за моя изненада са тъмен корал, какъвто търсех  yahoo Не успях да открия такъв цвят в София и ги поръчах он-лайн.
Днес мисля да приключа и с поръчката за тортата - остава си шоколадова  Torte колкото и неподходяща да е за лятото.
Остава ми настаняването на гостите - да уточня стаите и нощувките, да финализираме настаняването в ресторанта и да намеря още 1 - 2 фризьорки, да за има за всички кокони  Makeup
Тези неща да свърша и съм готова за нови изненади и промени Girl_hide

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 03, 2013, 10:56:18 »

Супер, и аз съм за шоколадова торта  good good good

Само две седмици още  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 03, 2013, 12:54:13 »

Още съвсем малко остава, до вашият приказен ден! Като чета вече си почти готова, за това се наслади на тези последни дни на подготовка пълноценно!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 03, 2013, 13:17:43 »

Днес мисля да приключа и с поръчката за тортата - остава си шоколадова  Torte колкото и неподходяща да е за лятото.
Шоколадовата си е супер! И без това се сервира, когато вече не е такава жега навън. Ние сме август и пак към шоколадова сме се насочили, както ти споменах вчера. Винаги ще има други мнение, някой не на кеф и т.н., но нах-важното е вие с бъдещия съпруг да сте доволни, спокойни и да се забавлявате. Аз си знам каква съм паника и че и на мен ще трябва някой да ми го набива в главата това, когато наближи нашата дата, но наистина - мисли само колко ще е приказно! smile
Роклята е страхотна и мисля, че твоята визия е точно за такава рокля. Ще им вземеш дъха на всички, най-вече на младоженеца smilesmilesmile

 Bravo
И времето взе да се оправя....smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines