Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:00:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ma6ka - 15.06.2013  (Прочетена 58019 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 27, 2013, 12:02:27 »

не се притеснявай, ако тук не можеш да се оплачеш и да посрещнеш разбиране, аз не знам къде  good
Роклята е супер. Не трябва въобще да се съмняваш в избора си. След като си се харесала с нея, значи това е роклята! И аз постоянно се съмнявам в изборите, които правя, не само за сватбата, а по принцип, така че много добре те разбирам. Това, че нещо не е на 100% каквото сме си го представяли, въобще не означава, че е лошо. Напротив, може даже да се окаже по-добро.
Ако ти се струва много "постна" имаш достатъчно време да добавиш още елементи, бродерии и т.н.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #76 -: май 27, 2013, 13:15:31 »

Мила Ma6ka,

първо не бъди тъжна, нали знаеш това са бели кахъри, погледни нещата по-отгоре и не се задълбочавай много много, целта накрая е важна, а тя е: ти и твоят мъж да си кажете ДА и да направите едно подобаващо, весело и запомнящо се най-вече от вас двамата, тържество, а за това най-важните фактори изобщо не са материалните. И аз всеки път като изпадна в съмнения и притеснения, завършвам целите си тиради с мисли подобни на: в крайна сметка с или без рокля, с или без костюм, с или без облицовка на стените на ресторанта, вие сте двама, влюбени и щастливи млади човека, имате приятели и близки, радващи се с и за вас, ами то толкова мнгоо позтитивна енергия се образува само от това, че никакви материални неща не са в състояние да провалят общата радост и щастие от този светъл празник. yahoo Girl_hide danceg heart

После да ти кажа за костюма моето наблюдение, като човек не живеещ в БГ. Ние всяка година като се прибираме за БГ купуваме по един костюм на мъжа ми от Андрюс, факта, че те имат безплатна поправка на костюмите за нас беше изненадващ Oh my .... При нас магазините за костюми НЕ предлагат такава услуга, ние пазаруваме най-често в Бос или Невибуут, но също сме купували костюми и на Версаче и ДиГ, абсолютно винаги майката на моя мъж се заема с нагодяването им (най-вече дължината на панталона) им, такава услуга в магазините тук или не съществува или струва страшно много. Та искам да кажа, според мен това е абсолютно нормално да нямат такава услуга щом са чужда марка.
Виж факта че сгъват костюма вместо да го сложат на закачалка в специална торба ми е малко странен nea, такова нещо не бях чувала досега.

За роклята. На мен твоята рокля мнгоо ми харесва, тоя тип чашки са мн модерни напоследък. Факт е, че роклята не е типичната пищна булчинска рокля, но кой е казал че трябва всички булки да са пищни? Както знаеш и аз имах съмнения и терзания с моята рокля, но смятам че тази рокля трябва да е отражение и на самите нас, а не да бъдем до неузнаваемост различни, толквоа различни, че сами себе си да не познаем. В този ред на мисли абсолютно смятам, че щом си я избрала, то тогава тя пасва на твоя характер и на самата теб и смятам, че единствено и само в нея ще се чувстваш красивата ТИ.
Мисля че основното ти терзание в момента е бедната дантела, но това е ПОПРАВИМО, доста съм чела че дантелите ги обогатяват ръчно режат, лепят, ами дай я да ти я обогатят малко. blush
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #77 -: май 27, 2013, 14:11:42 »

ma6ka, какво си се замислила за глупости! "Булка" си толкова, колкото се чувстваш ти! Покрай всички снимки минали през очите ми, докато организирах сватбата, видях тооолкова красиви булки в нетипично булченски рокли, които са 200 пъти повече булки отколкото "тортените принцеси"!!! Да бъдеш модерна булка - че какво по-хубаво от това!? Да внесеш малко свеж полъх и оригиналност из нашия асеновградски кич! Роклята, която си показала е страхотна!!!! Толкова е секси!!! Аз май прекалих с удивителните, обаче много се развълнувах smile
А за панталона, голяма работа, първите шивашки услуги ще го скъсят за 5 мин за 5 лв  Wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 27, 2013, 14:17:53 »

Машка и аз да те окуража и аз минах през този етап ... след като си я купих и след време ми хрумна, че не е това моята рокля  nea Но беше за миг колебание, мина ми  smile Надявам се и при теб да е така  give_rose Роклята е много хубава и ще бъдеш прекрасна булка !!! А относно костюма трябва да влиза корекция задължително, приспаднаха ни 7 лв. мисля беше, защото корекцията ще я правим непосредствено преди сватбата в шивашко ателие, от което сме доволни и те също ни го препоръчаха. Казаха ми, че те работят с друго ателие, но пък ни препоръчаха точно това което ние искахме  smile което е много странно.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #79 -: май 27, 2013, 14:39:22 »

 Ma6ka, тази рокля и на мен много ми хареса! Много е стилна и секси! smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #80 -: май 27, 2013, 15:32:39 »

Машка, машка, машка! Всички момичета са прави - изобщо не се замисляй за роклята - прекрасна е и съм сигурна, че ще изглеждаш зашеметяващо в нея!!!  yahoo

Аз също минах през период, в който сменях роклята, която искам всеки ден и дори, когато моята беше вече при мен ми минаваха подобни мисли през главата - истината е, че сме жени и ни се иска да имаме поне 10 сватби с различни рокли, та ако можеше и на едната сватба да сменим 10 рокли - също нямаше да е зле  Girl_hide Това ни е в природата и няма какво да си го крием. Много ми хареса какво каза Мрявка... с рокля или без, с костюм или без - важното е, че сте щастливи заедно и нищо друго няма значение на света! Бъди сигурна, че това, което излъчвате прави всичко останало толкова по-красиво и сияйно!!!  butterfly
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #81 -: май 27, 2013, 15:44:49 »

Хаха scilla, в десятката направо това с десетте рокли! girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #82 -: май 27, 2013, 15:56:29 »

 goodpost
Е, да, но ако имахме възможността за 10 рокли или 10 сватби нямаше да е толкова вълнуващоооо... Не искам 10 рокли!  tease
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #83 -: май 27, 2013, 16:03:43 »

Хаха момичета днес много смешно при вас, Жози и ти си в "десятката" tease и аз не искам по принцип, но ми се иска понякога.  girl_impossible
Жената, ако знаеше какво иска щеше да е извънземно, а не жена.

Мила Машка смятам, че ако всичко си изчела досега, едва ли си вече тъжна Girl_hide
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #84 -: май 27, 2013, 16:17:18 »

Машка, освен да се съглася с написаното от момичетата, друго не мога  blum
Роклята ти е прекрасна! Много ми е познато усещането ти, че не я харесваш, защото и аз в момента съм в такъв период. Моята е шита, тъй като исках друг тюл за полата и сега си я гледам от време на време и все повече си мисля къде ми е бил акъла като поръчвах този модел. Просто не съм на 100% убедена в горната предна част на роклята. Но предполагам, че всяка една от нас "изтрещява" с напредване на времето. После тези моменти ще ни липсват  tease
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #85 -: май 27, 2013, 16:23:08 »

Ех, това с 10-те рокли и сватби разбира се беше едно леко преувелчиение, но поне схванахте идеята  Girl_hide
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #86 -: май 27, 2013, 16:27:14 »

Машка, искам да ти кажа да не го мислиш и да не се напрягаш, но не мога, защото съм точно като теб, та даже и много по-зле  tease
Нооо... моето мнение е, че роклята ти е страхотна .... различна, романтична, стилна и въобще не трябва да съжаляваш give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #87 -: май 27, 2013, 20:09:37 »

Няма да повтарям ами директно се съгласявам с всичко по-горе. И все пак исках да ти кажа, че роклята ти е изключително елегантна, секси и нетипична и дори само за това си заслужава да я носиш с още по-голямо самочувствие и увереност! Изобщо не смятам, че има място за притеснения и не ти го казвам само за да те успокоявам. Наистина е така! give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 27, 2013, 22:04:43 »

Момичетаааа ще ме разплачете отново, честно! Толкова сте мили, нямам подходящи думи да ви благодаря! БЛАГОДАРЯ ВИ
emmmmmy
shantall
adi4ko
Lillly
Мрявка
Josephine®
silver_f
Albbena
scilla
Noir
bbride
malkabulka


за подкрепата, съпричастността и милите думи!

След всичките сълзи вчера и днес, след всички изпратени мейли със снимки и уверения, че роклята е супер, след готовността на милото да търсим нова рокля, преди малко реших да му я покажа и да разбера дали от утре да започвам ново търсене! Ама то в погледа му си личи всичко - мноооого ме хареса, и той си ме представял с такава рокля! Отнех му един от най-хубавите моменти на сватбата - да ме види с рокля и воал за първи път, но ни спестих 3 седмици рев! Сега съм спокойна, че в неговите очи съм красива!

Прочетох всички коментари! През сълзи съм се смяла за 10-те рокли! Аз не искам 10, ама поне 2  pardon
Още веднъж много ви благодаря! Иска ми се всички да ви познавам лично всички!

Ох, май и аз прекалих с удивителните, ама днес ми е много сантиментален и емоционален ден!
Прегръщам ви и от утре само положителни неща ще ви споделям.Без повече драми!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 28, 2013, 06:58:33 »

Машка, не се притеснявай, че си отнела на мъжа ти момента на първото виждане, аз съм сигурна че той всеки път като те погледне и вижда жената на живота си. А и на сватбата ще те видив пълният ти блясък- с грим, прическа, ТВОЯТА РОКЛЯ и т.н. Важното е че вече си сигурна и нямаш колебания, относно роклята, така ще можеш да се насладиш пълноценно на последните дни от оставаата подготовка, по най-красивото събитие във вашия живот!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines