Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:27:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 33820 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 03, 2013, 21:01:10 »

Идеално! Само, че видяхте ли прогнозата за времето?
Записвам се по обяд пред спортна зала.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #61 -: юни 03, 2013, 21:47:43 »

Звучи супер! За справка, ще се чакаме на точка Б, което е зала Орловец. Правилно ли съм разбрала?

Прогнозата за времето предвижда за събота дъжд, а за неделя слънце! В превод, ще вали докато дойда в събота и после ще просветне Sunshine Единствено не мога да гарантирам, ако ми се доспи на обяд и си легна какво ще се случва smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 04, 2013, 07:46:26 »

Аз имам надежда времето да не е много мокро и да става за разходки. Ето прогнозата за Габрово:
http://sinoptik.bg/gabrovo-bulgaria-100731549/5-days

За справка - днес тук е леко облачно с проникващо слънце и топло, а прогнозата за днес е доста по-лоша от тази за събота.
И все пак - нищо не казвате за ориентировъчен час - Kiwi, Angel4e?
Ще се чакаме в точка B, защото е добър ориентир, има къде да се паркира и спортната зала не може да се сбърка smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #63 -: юни 04, 2013, 07:56:17 »

Иве, аз приех твоето предложение за пристигане между 12 и 1 за фиксирания час, по който да си настроя потеглянето, и за това не писах smile Мисля, че е ОК.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 04, 2013, 11:20:28 »

Иве, ние ще дойдем по-рано. За нас какво предлагаш?  blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 04, 2013, 11:50:50 »

Иве, ние ще дойдем по-рано. За нас какво предлагаш?  blum

Колко по-рано, Веси?  smile Аз преди това ще съм ангажирана с домакинска работа, защото няма да имам време да я свърша през уикенда. Но мога да ви упътя да разгледате по-обстойно Етъра, например smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 04, 2013, 12:35:36 »

Аз предполагам, че ние ще дойдем по-късно, вероятно около 12 или 12 и половина ще тръгнем от вкъщи, за да могат децата да спят в колата, за да е по-лесно пътуването. Пътят ни до Габрово е около час и половина - два, така че до 2 часа очаквам да пристигнем, но не мога да гарантирам 100 процента.
Габрово го познавам, също така знам къде са Етъра и Соколския манатстир, така че ние ще звънкаме на по-късен етап, за да видим къде сте и да ви намерим!

А за вечерта в ресторанта към колко мислите, че ще е добре да се събрем?
Питам, за да си направя план за децата!


ПП Много се радвам за новите попълнения в групата!!!
« Последна редакция: юни 04, 2013, 12:38:04 от alben4ik » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 04, 2013, 12:48:39 »

Ами Иве, аз предполагам, че към 10-11 ще сме там. Но ще намерим с какво да се забавляваме, ти не се тревожи.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 04, 2013, 12:59:51 »

Alben4ik, щом познаваш града, значи ще се намерим във всеки един момент  good
Относно вечерята - не сме обсъдили още с управителя точен час, така че давайте предложения.
Аз предлагам 19 часа да седнем да вечеряме, за да можем да се насладим на гледката докато хапваме и си бъбрим. Надявам се да имаме късмет и вечерта в събота да пекне слънце и да стане топло и подходящо времето, за да изнесат масите на терасата. А и хората са различни - едни са свикнали да вечерят в 18 часа, други - в 20-21 часа. 19:00 ч. е компромисен вариант, мисля smile

Забравих да поясня, че сме общо 20 души, като не броя децата. Менютата вече са поръчани. 16 човека сме на предварително меню, а останалите 4 ще поръчват на място, като условието от страна на управителя беше да поръчат поне салатите. Хората на свободна консумация ще си платят сметката лично на персонала. Аз, като организатор, поемам ангажимента да събера парите от кувертите на всички останали, както и доплащането за нощувките. Това ще го направя преди вечерята, за да не настане объркване после. След това всеки ще може да си поръчва на свободна консумация smile
Извинявам се за детайлното организационно пояснение, но държа всичко да протече гладко и точно smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: юни 04, 2013, 15:18:26 »

Часът за вечеря ме устройва. ДОбре е, че е по-рано, за да може да се видим преди децата да трябва да спят.
Ако часът за среща през деня е около 14, може и ние да успеем да се присъединим. Ако не, то тогава ще се включим по-късно в движение.
Програмата за разглеждане на зазбележителностите ми се струва страхотна. Дано времето позволи.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 04, 2013, 20:42:46 »

Ще се опитам да дойдем в 12, но не гарантирам че няма да закъснеем с до половин час, че и ние ще пътуваме 2 часа. Вечерята наистина за 19 става и от гледна точка на деца, лягащи си в 8-9.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 05, 2013, 11:41:28 »

И на мен часът за вечерята ми харесва  good good

Не остаааааанаа........
 yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 05, 2013, 17:41:59 »

За съжаление, ще трябва да ме гледате с бинт на врата, но имам позволение от хирурга да пътувам. За сега не мога да си въртя главата, надявам се до събота да мога. В противен случай, ще карам само направо. funnytooth


Смятам, че е постижимо до 12-12.30 ч. да пристигнем за обяд, както е запланувано. Ще се опитаме да се придържаме към програмата, но имаме едно наум за двамата ни разбойници.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #73 -: юни 06, 2013, 09:03:56 »

И ние ще се опитаме да пристигнем в 12-12:30  Wink А за програмата- good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 06, 2013, 10:45:58 »

Чудесно! Който пристигне около този час -12-13 часа, да звъни на някой от следните телефони:

Молбата ми е админът да ги махне в петък вечерта, за да може да ги запишат всички. smile
Напомням да си носите бележката за платеното капаро. Който пристигне преди другите на Баланите, може да се настани самостоятелно, само да каже, че е от групата на Ивелина и каква стая е избрал (с две легла, спалня, тройна, апартамент) smile

Напомням разпределението на стаите:

1. Слънце, съпруга й и Калия - двойна стая с 2 единични легла и гледка към планината
2. Kiwi и мъжа й - двойна стая с 2 единични легла и гледка към планината
3. Фийби, мъжа й и малкия Явор - спалня с гледка към двора.
4. Ангелче, мъжа й и бебе Симона - спалня с гледка към двора.
5. Snowy и мъжа й - спалня с гледка към двора.
6. Албенчик, родителите й и двете дечица - тройна стая с гледка към планината.
7. Весето и мъжа й  - двойна стая с 2 единични легла и гледка към планината.
8. Тео, съпруга + близнаците - апартамент.

Тео, и направо да караш, пак ще стигнеш до хотела! То Габрово се състои от две успоредно разположени дълги улици  pardon
« Последна редакция: юни 09, 2013, 22:43:15 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines