Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 12:43:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 33871 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 17, 2013, 13:57:09 »

Иве, това значи ли да ти пращаме избора си за меню? защото аз мога да го направя още днес? Къде ти е удобно , в ФБ или тук в темата или на лично пак тук? give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 17, 2013, 14:38:46 »

Иве, това значи ли да ти пращаме избора си за меню? защото аз мога да го направя още днес? Къде ти е удобно , в ФБ или тук в темата или на лично пак тук? give_rose
Ем, иска ми се първо да се изразят мнения за предпочитания за менюто като цяло. Удобно ми е тук в темата да се избира меню. Искам само да припомня и уточня, че кувертът ще се закръгля на 20 лева на човек, така че в случая няма голямо значение дали избирате по-евтино или по-скъпо основно ястие, защото ще се компенсира или вземе от количеството на предястията, които ще са сложени на масата в общи чинии. В този ред на мисли ми се иска да се спрем на до 3 вида основно. Не знам...честно казано нямам опит в организиране на такова събитие и подготвяне на меню, което да удовлетворява всички. Приемам всякакви мнения, идеи и съвети, за да се вземе възможно най-доброто решение за групата smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 17, 2013, 14:44:55 »

Ние нямаме големи  претенции.Единствено аз не ям шопска салата и моя мъж най-вероятно ще иска нещо свинско.За мен всичко друго е ок.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 17, 2013, 19:58:29 »

аз мислех че като миналата година, всеки избира различно от изброеното от списъка. и така накрая  от ресторанта ще си знаят колко бройки от какво да слагат така. не знаех че ще редуцираме списъка с менюто. така че каквото изберете в този случай и на нас ни е все едно. мойто основно ще е вегетарианско ( т.е от изброеното - романтична гондола без шунка) , само това да вметна, една овчарска и една шопска салата. За мъж ми ще изчакам да ги сведете до по-малко неща за основното, той ще яде всичко. За общите плата нямам претенции.
 Мерси give_rose
Ако решите , да сведем до една риба, едно свинско и едно пилешко ястие  като 3 варианта за основно и готово.  smile
« Последна редакция: май 17, 2013, 20:00:05 от emmmmmy » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 17, 2013, 20:20:36 »

Да ,предложението е добро
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 17, 2013, 20:27:39 »

Пържолите имат ли някаква гарнитура или се поръчва отделно?
И друго се чудя. Те ако знаят предварително, какъв е проблемът да приготвят на всеки каквото иска?
« Последна редакция: май 17, 2013, 20:30:13 от veseto_87 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 17, 2013, 20:39:24 »

Пържолите имат ли някаква гарнитура или се поръчва отделно?
И друго се чудя. Те ако знаят предварително, какъв е проблемът да приготвят на всеки каквото иска?
точно това и аз се чудех.
май нямат гарнитура пържолите, освен общите плата.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 17, 2013, 20:53:15 »

Ако нямат, предполагам има възможност да се поръча.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 17, 2013, 21:25:36 »

Добър вечер smile
И аз мисля, че не е проблем да си поръча всеки каквото желае, но ми се стори, че този вариант не допадна много на управителя, както казах, нямам опит с такава организация и съдя от миналогодишната - мисля, че имаше 2-3 варианта на основно ястие. Аз предлагам всеки да си избере от изброеното и да го напише в темата. Аз ще направя един списък и ще го изпратя на имейла им. Пък не вярвам да направят проблем - все пак не сме малка група и ще им направим добър оборот.
Относно гарнитурите - не знам къде съм бляла, че не съм ги добавила,  blush добре че е Веси да ме подсети  girl_impossible
Гарнитурата е 2 лева към всяко основно ястие (от тези, които са без гарнитура по принцип). Както казах, кувертът се закръгля до 20 лева, така че няма да се оскъпи от гарнитурата, просто съм забравила да я добавя. Общо взето, още при разговора ми с Управителя той каза, че ще нагласят за всеки основно с гарнитура за 10 лв., салата за около 5 лв. и минерална вода и общите мезета за останалите 5 лева. smile
Ако имате други любими салати или предложения за предястията, пишете. Всичко може да се изпълни.

П.П. Все забравям да ви кажа, че утре имаме Карнавално шествие по случай празника на града, който беше днес. Жалко, че няма да можете да присъствате, но пък ще видите някои останали атракции - един руски град, който стана побратим на Габрово подари на града страхотна голяма ладия от дърво и желязо и една желязна статуя на котка. Разположени са точно срещу Дома на хумора, така че ще ги видите от близо.


Зад нея се вижда спортната зала, където предложих да се чакаме Wink
« Последна редакция: май 17, 2013, 21:30:49 от ivelka » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 17, 2013, 21:29:22 »

За нас ;

2 бр овчарска салата
2 бр Свинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнтурка.
Предястията каквото решите

Друго ,ако се налага ще допоръчваме на място.
« Последна редакция: май 17, 2013, 21:54:55 от fiibi_bg » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 17, 2013, 21:51:45 »

аз мислех че като миналата година, всеки избира различно от изброеното от списъка. и така накрая  от ресторанта ще си знаят колко бройки от какво да слагат така. не знаех че ще редуцираме списъка с менюто. така че каквото изберете в този случай и на нас ни е все едно. мойто основно ще е вегетарианско ( т.е от изброеното - романтична гондола без шунка) , само това да вметна, една овчарска и една шопска салата. За мъж ми ще изчакам да ги сведете до по-малко неща за основното, той ще яде всичко. За общите плата нямам претенции.
 Мерси give_rose
Ако решите , да сведем до една риба, едно свинско и едно пилешко ястие  като 3 варианта за основно и готово.  smile
  в този случай си казвам нашето:
1 шопска 1 овчарска
1 романтична гондола без шунка и 1 пилешки шашлик
обшите плата както казах- каквото сложат, все ни е едно  за тях.

гарнитурата не разбрах какво включва  - картофи ли са? blush

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 18, 2013, 07:54:04 »

За нас:
2 бр. овчарска салата
1 бр. рвинска пържола от филе на скара със сос братинджус + гарнтура
1 бр. романтична гондола (с шунка, както си му е редът  smile )
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 18, 2013, 08:02:41 »

Гарнитурата е по наше желание - аз предлагам да е нещо комбинирано - картофи, зелена салатка и зеле с моркови например? smile Какви картофки предпочитате? Аз лично си падам повече по варените картофи, и не долюбвам пържените, понеже като цяло в заведенията се използват от онези бланшираните безвкусни картофи  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 18, 2013, 08:22:15 »

Аз съм съгласна, каквито и картофи да са-харесвам ги. 1 гарнитура значи за нас. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #44 -: май 18, 2013, 13:46:44 »

Аз докато вляза и сте написали половин роман smile За пътуването да си кажа, ние ще тръгнем сутринта и някъде към обяд ще бъдем в хотела да оставим куфарите с балните ми рокли с гол гръб. След това -  хапване, пийване, дрямка, разходка са опции в програмата, ще решим на място като се съберем.

Ще ми се да определя на място, какво ще хапвам като основно, според обяда ще решавам smile и трите предложения риба, пиле или свинско са в списъка с неща, които семейството яде.  А за салатките - имаме ли нужда от плато с предястия и салата? Нещо не се  ориентирах какво ще има платата - салати или мезета?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines