Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 17:22:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща - 08.06 в гр. Габрово  (Прочетена 32218 пъти)
 
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #75 -: юни 06, 2013, 12:17:08 »

Нахлувам и тук, но не мога да се сдържа. Много ме е яд, че няма да можем да се видим в Габрово (в пловдивската тема вече писах защо), но не мога да не поздравя Ивелка за организацията, която направи... Признавам, че си ви четях редовно с тайната надежда да си освободя дори и в последния момент уикенда за Габрово и да бъда в час с нещата, но не се получи.
Иве, поздравления!!  Bravo От самото начало беше прецизна и съумя да направиш стегнат план, съобразявайки се с много неща и различни мнения... Не се съмнявам, че ще срещата ще бъде чудесна!! И да не ви пука от времето - важното е хубавата емоция, която в добра компания е винаги налице  good Поздрави!!!!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 06, 2013, 13:41:28 »

Роси, благодаря ти за хубавите думи, поласкана съм  blush Wink Правя каквото е по силите ми и се надявам всичко да мине добре в събота danceg

Преди малко се чух с управителя да уточня часа за вечерята и той ме поправи в една моя невинна грешка относно менюто, която се надявам да ми простите blush
Става дума за свинската пържола със сос братинджус. Оказа се, че пържолата на тиган се приготвя с този сос, а пържолата на скара е без сос. По негови думи, свинската пържола на тиган със сос братинджус е много по-вкусна. Така че имайте в предвид, че може да се приготви и по двата начина. Това може да се уточни и в събота на място при настаняването, така че не е фатално smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 06, 2013, 16:07:11 »

Аз също искам да поздравя ivelka, за страхотната работа.Много точно, за кратко време, без излишни емоции.
Да си изкарате супер.Аз после ще ви чета.Ех ако бяхте в друг ден, но точно тази събота и неделя ми е повече от невъзможна.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: юни 07, 2013, 17:47:55 »

Събирате се страхотна група! :bravo:Дано времето е поносимо, да няма дъжд, пък от облаци никой не се плаши. И аз много съжалявам, че няма да ви видя. Отказвам се и от среща в Бургас утре, във връзка с 40 години от завършване на гимназия. Какво да се прави, ние майките, винаги се съобразяваме с децата си, макар те да не го отчитат. Нищо, техните деца ще им го връщат Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 07, 2013, 20:33:39 »

Ние може би ще пристигнем към 14-14.30 ,така че можем да се включим директно към обиколката на Етъра или в хотела.Ще звъним и ще се чуем.Знаем къде е Етъра ,така че няма да е проблем.Съпруга сутринта ще го раздава работен и като отметне задачките тръгваме.За пържолите няма проблем,соса звучи интересно ,така че си държим на него.Като са на тиган - на тиган smile.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 08, 2013, 06:57:55 »

Мили хора, толкова ме яд, че времето е лошо...  girl_impossible И че няма да видите Габрово в пълния му блясък - слънчево, зелено и оживено от хора през уикенда sad Ужасно съжалявам...явно нямаме късмет!
От друга страна много се радвам, че ще се запозная с всички вас и съм сигурна че ще си прекараме хубаво!
Аз не съм се отказала да ви водя по разходки, въпреки дъжда, при желание от ваша страна. Така че взимайте чадърите и ви чакам smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 08, 2013, 07:06:13 »

Иве, аз гледах в нета, имам надеждата че докато дойдем, вече  ще е просто облачно. така и прогнозите го дават там където четох. Ми каквото такова, можем и на закрито да побъбрим.
  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 08, 2013, 07:11:34 »

И да има дъждове се надявам да не са по цял ден.Все ще има слънчеви моменти и при по бърза реакция може и да имаме възможност да се поразходим.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 08, 2013, 07:14:47 »

Оо, да, и аз винаги съм с надежда! То времето е толкова променливо, че като нищо на обяд да ни изненада със слънце smile А между другото дъждът почти спря smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 09, 2013, 16:42:00 »

Благодаря на Ивелка за усърдието и търпението, което прояви към нас!
 give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 09, 2013, 17:01:33 »

Срещата беше страхотна. Радвам се, че се запознахме с всички вас!  Bravo
Специални благодарности на Ивето за чудесната организация!  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 09, 2013, 17:19:20 »

И аз да отбележа ,че организацията беше супер.Благодаря на Ивето.
Благодаря на всички ,с които бяхме заедно този уикенд.Изкарахме повече от чудесно.smile
Явката е матиран от емоции и спинка сладко,сладко!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #87 -: юни 09, 2013, 17:59:14 »

Сууупер среща! За Ивето Bravo  Bravo Bravo Bravo Bravo give_rose

И какво научихме за този прекрасен град и за хората в него? Ами научихме, че си слагат кранчета на яйцата.

Защо? - За да ползватот яйцето, колкото им трябва smile



Как се монтира кранчето? - Това предлагам да е част от забавленията на следващата ни габровска среща smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 09, 2013, 21:05:56 »

Беше ни много забавно и на нас с всички вас! Благодарим за приятните емоции!!

Иве, страшна организация, браво  Bravo, успя да угодиш на всички, а групата ни хич не беше малка!!!

И моите девойки са доста изморени и си легнаха раничко днес  tease yahoo
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 09, 2013, 21:19:27 »

Изкарахме чудесно! Много съм щастлива че се запознах с всички вас. Организацията беше отлична! Единственото за което обвинявам организаторката, е лошото време blum
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines