Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:22:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 58636 пъти)
 
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 11, 2013, 21:42:36 »

Лили много сте хубави!!! Големи емоции е имало  yahoo Снимките са страхотни  Bravo много сладък букет  give_rose  къде сте правили тази снимка http://s1345.photobucket.com/user/lilllyTo/media/08-06-2013/993640_10200105933470895_597716055_n_zps8d20bc71.jpg.html?sort=6&o=1 много е красиво smile
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 11, 2013, 21:56:04 »

Lillly, честитоооо! Желая ви усмивките от лицата ви никога да ни изчезват. Аз не съм от хората, които губят ума и дума, но наистина не знам какво да ти кажа, освен  че сте прекрасни. Ти си очарователна и много нежна булка.  yahoo. Бъдете много щастливи. А прическата ти с това украшение е направоо  Girl_hide. Makeup
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #182 -: юни 11, 2013, 21:56:45 »

браво лили страхотни сте! тя твоята рокля едно към едно с моята ! супер е smile за тюла и аз разбирам, и аз все го повдигах, а по паветата беше ад с роклята и токчета и аз много голяма грешка направих че не си взех ниските обувки за фотосесията  crazy, на мен най-болезнено ми беше под гърдите от банелите направо едвам издържах sad а за кума, няма сватба без гаф!  beating
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #183 -: юни 11, 2013, 22:27:11 »

Аз нещо не успявам да видя снимките, а съм страшно заинтригувана, тъй като си мисля, че ние наехме същите фотографи, ако това са Милена Великова и Цанко от Варна smile А кой ви прави видеото?

Разказа ти е страшно подробен и полезен, това с обличането на роклята не се бях замисляла, че може да стане такава беля, но важното е че не си оставила нищо да ти развали деня, гафове има при всички мисля си, ако някой каже че няма сигурно ще излъже smile
 heart


***Nevermind, успях да ги видя smile Много си красива! и младоженеца де, ама ти си прелестна булка!

Друго съвпадение, освен явно подобния ни вкус за родни и световноизвестни сватбени фотографи е и силуета на роклята, моята е цялата в тюл, като има и ръкавчета с цветчета  heart

Бъдете много щастливи още веднъж! Страхотна двойка сте  weddingday
« Последна редакция: юни 11, 2013, 22:38:06 от malkabulka » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 11, 2013, 22:35:43 »

Много ви благодаря за комплиментите на всички!!!  give_rose give_rose give_rose
Аз също много се радвам на снимките си, тъй като цял ден не успях да се видя отстрани, все пак не можах да стоя пред огледалото и да се съзерцавам  funnytooth
Danito, да костюма е тъмно син от Андрюс, много го харесахме! Цвета е много добро попадение  good
tikvi4kata84, ами какво да ти кажа, такова е положението. Откъм организацията го отчитам и като моя грешка. Предполагам, че ще се срещнеш преди сватбата с управителката и с нейната асистентка. Съветвам те да се разберете ястията да идват в уречен час. Например, ако гостите влизат в 7, предястието да се сервира в 8, а вечерята в 9. На мен ми казаха, че чакали 30% от гостите да приключат с предното и тогава да зареждат следващото, което в нашия случай не беше добра идея! Все пак младите са на дансинга, а по-възрастните и децата не могат да стоят гладни! За да нямаш ядове по този въпрос настоявай да става по определени часове. Ако искат чиниите една върху да се слагат, образно казано, разбира се. Другата ми забележка е, че беше адски горещо! Не разбрах защо не дават да се отварят прозорците от едната страна! Когато говорихме с г-жа Ботушарова, ми беше казано, че няма проблем със съседите, а аз лично отварях прозорците, сервитьорите ги затваряха. Имаше различни версии за проблема, уж на част от гостите им ставало течение, уж съседите се оплаквали от шума, не съм се интересувала, защото не ми се занимаваше с такива неща по време на празника. Не се притеснявай да ме цитираш относно тези притеснения, може да кажеш че си говорила с булка била в техния хотел на 8ми Wink Надявам се накрая да си доволна и да съм успяла да ти помогна. Като цяло сервотьорите се държаха добре, носиха лед и всичко каквото кажем, не са се държали арогантно в никакъв случай. Просто организацията при нас куцаше. Относно сметката накрая, няма как да знам дали са сложили нещо в повече, но сметката излезе колкото я бях предвидила. Твърд алкохол (ракия, уиски) не съм усетила да липсва, може да са гепали част от виното, но това се очаква на всякъде Wink Не се шашкай, нищо не е фатално, ресторанта е много хубав, стаите също!
silver_f, снимката е на Дружба на басейните с арките. Естествено те не работят и обстановката беше много "винтидж". Фотографите го знаят това място Wink
mariola85, ами беше "трай бабо за хубост" положението. Аз нямах проблем с нищо друго освен с обемната пола. Ако имах право пак на избор, бих попитала дали има възможност част от пластовете отдолу да са закачени с копчета, за да могат да се махнат когато вече много пречат, но.... изтърпява се как! Това е красотата на роклята!
Мрявка, не е той кума, това е един друг познат, който не гледа в апарата  lol
malkabulka, точно те са! Страхотен тандем, много се забавлявахме с тях! Не пречат, даже не ги усетих докато снимаха Wink За оператор се доверихме на асистента на Краси Ламбов, Наско. И той е много готин, професионалист  good Нямам търпение да видя какво са свършили  blush
Активен
tikvi4kata84
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #185 -: юни 11, 2013, 22:49:53 »

Благодаря ти за съветите!   good Кога заминавате на " меден месец" ? smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 11, 2013, 22:56:20 »

Заминаваме на 14-ти в петък. Решили сме да се отправим към Кушадасъ, обаче..... тези бунтове там, много се притеснявам  angry
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #187 -: юни 11, 2013, 23:17:30 »

Ааа ок викам си да не се е изложил Марто :-) tease pleasantry beating
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #188 -: юни 11, 2013, 23:18:31 »

Оххх, Лили!!! smile Как се изкефих на разказа ти, а като видях снимките  heart много си красива, а разказа е супер весел и истински. Супер е човек да прочете, че и с гаафовете, една сватба си остава уникално изживяване за младоженците и за гостите. Приятно изкарване в Турция, все пак няма да сте в Истанбул или някой голям град, а в туристическа зона, така че не мисля, че ще имате някакви проблеми!  good Wink
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #189 -: юни 11, 2013, 23:23:52 »

Супер сте, Лили  Bravo А разказът е номер 1 blum
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 11, 2013, 23:31:06 »

Много благодаря и на вас give_rose
Не съм много по разказването и писането, нямам дар слово, но се радвам, че съм ви забавлявала.

Мрявка, нееее, глупости, нищо подобно!
Варна е малка, смятай, ето общ познат. Е, ето ти може да видиш колко моя разказ се покрива с впечатлението на един гост  lol
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #191 -: юни 11, 2013, 23:37:16 »

Хи хи нали? Света и Варна определено са малки, жалко че заради изпитите съм си деактивирала фейсбук за момента, иначе щях веднага да го метна да разказва :-)))))!!!! Всеки случай мн се радвам, че не е той пияния кум  Girl_hide  tease :-) поне навремето не бих си го представила в такава светлина, ама знае ли човек, хората се менят с годините  pleasantry

А за дар словото изобщо не съм съгласна! Аз ти четох разказите със супер интерес и се подхилквах тука сама пред екрана като куку :-))))
« Последна редакция: юни 11, 2013, 23:39:53 от Мрявка » Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #192 -: юни 12, 2013, 00:41:20 »

Лили, страхотна си била. Честито. Чак сега ми остана време да наваксам с всичко - било е невероятноооооооооо  Bravo Бъдете винаги все така щастливи.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #193 -: юни 12, 2013, 08:27:01 »

Lillly, Честито!
На един дъх изчетох разказа ти! Била си много красива и е чудесно, че си се отпуснала и не си мислила за гафовете, а си се забавлявала! Мисля, че трябва да се прави точно това- да извличаш забавното и комичното, дори в най- напрегнатите моменти.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #194 -: юни 12, 2013, 09:03:59 »

Лили, била си невероятно красива булка! give_rose Аз чак сега намерих време да вляза във форума и много се зарадвах на снимките и разказа ти! Желая ви винаги да сте сте толкова влюбени и щастливи, както изглеждате на снимките!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines