Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 11:01:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lillly 08.06.2013  (Прочетена 54932 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: май 07, 2013, 09:32:49 »

Дойде време и за още една темичка, която чаках с нетърпение

Lillly, добре дошла в своята тема! Да я напълниш с положителни емоции и вълнения!




« Последна редакция: май 15, 2013, 08:53:29 от fiibi_bg » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 07, 2013, 10:06:26 »

Честита темичка и от мен...желая ти повече спокойствие преди големия ден и всичко да върви по вода smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 07, 2013, 10:55:20 »

Честита темичка  give_rose
Пожелавам ти един спокоен последен месец преди официално да станеш госпожа smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 07, 2013, 13:18:39 »

Ехее, много ви благодаря  Bravo
Дойде ред и за моята тема, УЖАС, колко малко време е останало  shok
Имам още толкова много неща да правя...

Сега по-конкретно - тържеството и църковния брак ще са на 8 юни, а гражданския брак на 4ти (още по-скоро). Спряхме се на хотел Вентура и църквата Св. Атанасий, надявам се да не остана разочарована и от двете места Wink
За украсата се доверихме на агенция Акцент, харесаха ми идеите за цветовете. Спряхме се на екрю с бяло и дантела. Общо взето непретенциозна украса на фона на която да изпъкват цветята. Ще имам 5 шаферки, като се разбрахме те да са в тюркоаз, зелено или синьо.
Вдъхновение черпя от различни картинки, които съм събрала тук:
http://pinterest.com/lidkata/wedding-inspirations/
За сега по отношение на организацията всичко върви по план, като от по-основните неща остават да се избере и поръча тортата, обувки за мен и дрехи за младоженеца. Летните сандали, колкото и невероятно да звучи, още не са излязли, а роклята само това чака, мисля че обувките ще са най-голямата спънка.
Облеклото за младоженеца.... в той като всеки мъж не бърза, ако може това досадно занимание да се свърши в последния момент би било най-добре  tease

Сега големия въпрос е какво да подарим на кумовете. В нашия случай те не са двойка, тя е моята най-добра приятелка, той - негов приятел. Та, очаквам предложения.... наистина нищо не можем да измислим  huhhuh.gif
Те са решили да ни подарят сватбените чаши, хем да останат за спомен.... идеята е много добра, но за нас не ни върши работа.
« Последна редакция: май 07, 2013, 13:25:31 от Lillly » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #4 -: май 07, 2013, 13:21:14 »

Юхууу, още една варненска булка с темичка  blum
Лили, мила, с нетърпение чакам да я напълниш с хубавите ви емоции и детайли за сватбата, не ни щади откъм писане  tease
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #5 -: май 07, 2013, 13:28:48 »

честита темичка, Lillly girl_wink Много положителни емоции в предсватбеното време и една прекрасна сватба ти желая  give_rose

За подаръците за кумувете, това наистина е дилема. Нашите по същия начин не са семейство, дори не се познават засега (кумата е моя приятелка, кумът на половинката приятел).

Та си мислех на всеки отделен подарък, че иначе няма как  nea За нея мислех някакъв комплект бижута, а за него нямам никаква идея  pardon
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 07, 2013, 13:33:18 »

Моя човек предложи по един часовник да им вземем, но на мен много личен подарък ми се струва.... наистина не знам, много ще е сложно.

Ох, pandapanda тези обувки на снимката....  heart дано намеря нещо подобно.

Също приемам насоки и за виното. Сега по празниците правихме дегустация, но от 5-6 вида нито едно не ни хареса... Всъщност аз не пия вино, както и повечето от близките ми, така че, нищо че дегустираме, ние нищо не разбираме  pleasantry
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #7 -: май 07, 2013, 13:45:37 »

Lilly, седмица след мен! Толкова е хубавооооо! Пожелавам ти наистина незабравими последни метри до СТАРТА! Не съм предполагала, че вълнението е толкова приятно, надявам се и при теб същото! А когато си имаш и темичка, нещата стават съвсем сватбени и приказни! Ще следя всичко с интерес! Силуетите на роклите ни са еднакви - истински принцеси!  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 07, 2013, 20:19:15 »

Лили, малко остана! ожелавам ти прекрасни последни седмици на оставащата подготовка!
За подаръци на кумувете- ако примерно кума обича да пие вино или ракия можете да му вземете специална бъкличка или менче, на които да е гравиран специалин надпис и така ще му е спомен. Но за кумата съм пас.
Очаквам с нетърпение да споделиш историята на вашата любов, ако желаеш разбира се!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 07, 2013, 21:32:20 »

Честита темичка!  give_rose Пожелавам ти приятна и спокойна подготовка и прекрасна сватба!
За подаръците е много относително - зависи от техните предпочитания, вашия бюджет... Не е задължително да са еднакви за двамата, подарете им нещо, което ще им хареса и ще си го ползат с удоволствие. Засега се сещам за: бутилка алкохол, бижута, ваучер за почивка, ваучер за масаж, някакъв домакински уред(стига да знаете от какво имат нужда). Може да им подарите и купа или медал с надпис кум/кума. Това е нещо символично, но ще им остане за спомен. smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #10 -: май 07, 2013, 22:19:19 »

Честита Темичка Лили, имай най прекрасните еуфорични последни метри до голямото събитие, наслаждавай се на всяка секунда!
За кумовете аз дори наскоро разбрах че трябва да се купуват подаръци и аз съм в голяма чуденка.
Надявам се с Агенцията всичко да мине по мед и масло, а тортата накрая къде реши да я поръчаш?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 08, 2013, 06:00:21 »

честита темичка лили,пожелавам ти безоблачни дни,като госпожица, и нека всичко върви по мед и масло в сватбения ден...ами попитайте кумовете от какво имат нужда,и все пак те са си ваши близки,знаете какво би им харесало,какво не....кумата би се зарадвала и намасаж и на ваучер,както някой беше споменал,жените се радват и на картини,декори за дома,абе за кумата е по-лесно,ама кума....   girl_impossible
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 08, 2013, 08:51:53 »

Много благодаря за пожеланията на всички  give_rose
Силно се надявам дните преди сватбата, особено когато много наближи да са спокойни Wink
Josephine® това е защото и двете имаме страхотен вкус  danceg
Идеите на ratatui и artemida777 за медал или бъклица са наистина доста добри, ние сме замислили кума да играе за някакво хубаво уиски като дар вместо петел. Така това за спомен ще е страхотно допълнение. Ще трябва да обиколим И ЗА ТОВА... още задачки само за месец  tease
Нашата история как се случиха нещата я споделих в съответната тема, на кратко - заедно сме от много дълго време вече, далечната 2004г. Запознахме се като студенти и общо взето от тогава сме нон-стоп заедно. Живеем заедно като семейство от около 8 месеца. Нещата се развиваха бавно и постепенно, но така било писано, "поживяхме си" както се казва  blush За сега всичко е много добре, самата аз бях много шокирана, че моя човек замисля сватба, а родителите ни бяха във възторг  good
Мрявка , с тортата съм до никъде. Още преди месец сигурно харесахме една торта от Маргарита, та ако не харесаме повече друга вероятно ще е тя. Нооо.... и за това трябва да се отиде, въобще списъкът е доста дълъг, мисля знаете  crazy
Утре ще са готови халките и ще мога да ги споделя с вас, много си ги харесвам.
Сега е наред алкохола, бутилки, етикети.... Мисля да измисля дизайна сама, видях темите по въпроса, да видим какво ще се получи накрая


Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #13 -: май 08, 2013, 09:10:51 »

O, Torte тортите на Маргарита бяха хит на времето, аз съм поръчвала там хиляди пъти, даже преди 10 години за рожденния ден на сестра ми главния им сладкар беше направил торта-цигулка (тя е цигуларка), а това си беше навремето голяма работа, торта във формата на нещо да получиш, нямаше ги тези захарни теста и специални глазури.
Но в днешно време незнам как са се развили нещата при Маргарита, дали са все още толкова добри и дали се модернизират, в техниките за правене на торти. Като се прибирах миналото лято, минах оттам да купя еклери и си бяха все още мега вкусни като навремето.  Girl_hide. Аз както ти казах съм за ВиК, по-точно Бистро Ника или както там се казваше, ти защо се отказа от тях?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2013, 09:25:12 »

Lillly, честита темичка  smile Пожелавам ти всичко, което остава да свършите да се получи лесно и както ти искаш, без излишни притеснения  pardon

Ако остане за кума бутилка уиски, може да гравирате пожелание или послание на бутилката, така ще е безценна за него smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines