Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:34:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 154394 пъти)
 
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #225 -: юни 18, 2013, 14:36:20 »

Ние избрахме за моя мъж ризите от Виктория Уникат на центъра зад съда в първата пресечка, елече и фишу от Владислав, а костюма е по поръчка, колан - Арт, а за обувки още мислим smile
Активен
kleobg
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #226 -: юни 18, 2013, 22:16:44 »

Здравейте,
Някой може ли да ми сподели от къде си купиха или от къде ще си купуват вашите майки тоалет за сватбата? Моята е пълничка и нисичка и е малко трудно.

А бащите?

Благодаря много
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #227 -: юни 19, 2013, 00:32:22 »

Мама от milanoo.com, татко от Андрюс :-)
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #228 -: юни 19, 2013, 06:49:13 »

Майка ми си взе рокля от магазина под New Yorker на центъра, преди беше само Габина, сега го делят и с дамска мода, забравих марката, но си беше набелязала и тоалети в Vayana , Mall Varna - имаше една много красива, но за съжаление и беше широка, така че при теб може би е вариант, а и бяха в промоция на невероятни цени. В ТониМ и още един-два по Владислав също имаше хубави неща и в Гранд Мол на първия етаж  точно до магазина за бански на Esprit.
Активен
Zorra
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #229 -: юни 19, 2013, 09:10:19 »

Здравейте момичета !Казвам се  Зори до сега не съм писала само се консултирах от вашите публикации и ми бяхте много полезни !
Моята сватба мина тази седмица и ако може да споделя мнение !
Избора ми за ресторант Бриз2 всичко писано до тук е абсолютно вярно  ако се наложи пак него ще избера перфектна кухня обслужване на ниво !
Рокля Алегра - нямам никакви забележки  роклята ми беше перфектна .
Грим Маруся  гримира мен и майка ми - грима ни не мръдна през  цялата вечер .
Прическа  Поли  получи е страхотно много мила дама вслуша се във всяко едно мое  желание и мисля че се получи много добре .
Дж Алекс  и водещ  Пертито  безупречен отдаде се от цялото си душа и сърце -много добър по точно велик  !
Украса Сватбена агенция Бижу всичко което исках ме беше направено до най малкия детайл - безупречно
!Торта Ламор красива  и вкусна голямо благодаря !
Фото и видео Нуши и Боби всичко мина много добре но не мога за тях да кажа  100 % мнение защото все още не са ми дадени снимките и видеото ще споделя по късно мнението си !
Единствено не съм доволна от цветарския магазин Далия  поръчах рози  екрю  бяха ми сложени праскова и ни обеждаваха ,че това е цвят екрю.Букета за ресторанта трябваше да е в екрю и бордо той  беше  пак в праскова и розова роза .
Това е от мен дано и аз бъда полезна на следващите булки !Толкова много тичане и мина толкова бързо  като на сън !Струва си всичко за самото изживяване !
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #230 -: юни 19, 2013, 12:27:20 »

Майка ми си взе рокля от магазина под New Yorker на центъра, преди беше само Габина, сега го делят и с дамска мода, забравих марката,
Майка също я облякохме от този магазин - имат чудесен избор от тоалети и повечето са за официални случай. Тя също не е от фините мадами - има широк ханш и голям бюст, но в магазина жените наистина си разбират от работата и още с първото предложение излязохме доволни. А и цените са нормални.
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #231 -: юни 21, 2013, 07:32:39 »

Zorra, в какъв вид ти дадода роклята в Алегра? Аз съм им супер ядосана - омърляна и мега измачкана, нищо че платих допълнително за парно гладене и незнам си още какво ме зарибиха. Днес ще си я гладя сама дано няма повече неприятни изненади.
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #232 -: юни 21, 2013, 08:59:46 »

момичета някоя от вас да има перфоратор с пеперуда, че обиколих всички места, кадето може да продават, но са останали само малкия модел. Аз искам този които е 51 мм , прави какво външния контур и вътре изрязва. ако някоя иска да  продаде своя понеже вече не и трябва може да се разберем нещо.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #233 -: юни 21, 2013, 10:19:43 »

Bubito, дай снимка на пънча, който искаш, че такива с пеперуда има много.
Активен
bubito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #234 -: юни 21, 2013, 11:14:11 »

evyevy   търся си от този тип перфоратор - http://armstrongshop.com/product/720/craft-panch-embos-peperuda-izryazana-tip-dantela-5sm.html
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #235 -: юни 21, 2013, 14:01:06 »

Погледнах на в няколко бг сайта, но точно този вид пънч го няма. Ако не ти е спешно, потърси в ибей или амазон. Ако го видя някъде - ще пиша.
Активен
mariana_doncheva_
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #236 -: юни 24, 2013, 08:47:54 »

Winterchill - благодаря ти за мнението най-горе на тази страница, благодарение на него младоженеца ми има вече избрани ризи smile Момичетата в този магазин се държаха наистина професионално и имат хубави неща, които да предложат. Оставихме и избраната вратовръзка за евентуална преработка, днес ще кажат имат ли толкова тясна подложка, колкото той иска!
Ризите там са 100% памук и много хубави кройки!
СЛед вчерашната (поредна) обиколка на града, успяхме да вземем и обувките за него. За щастие и на двама ни модела който най-много хареса, бе в Tendenz на центъра и съответно - на поносима цена.
За него вече остават само колан и вратовръзка (да се надяваме след днешният отговор- само колан!), и е готов! Аз си чакам пробата на роклята тези дни...
Активен
wedding_girl
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #237 -: юни 24, 2013, 09:57:12 »

Здравейте,

Търся си гайдари (тъпан) за извеждане на булка. Ако знаете и имате някакви контакти в района на Балчик, моля ви да споделите.

Благодаря
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #238 -: юни 24, 2013, 10:52:57 »

Мариана, радвам се че сте намерили това което сте търсили, нашия ден мина вече и моя мъж също обра овациите с вида си, като дойде да ме вземе чак аз останах изненадана колко страхотно изглежда толкова изтупан:)
Иначе равносметката:
прическа - студио Scream - мн съм доволна, фризьорката беше мн мила и експедитивна, спазихме графика, прическата не мръдна, само едно от цветчетата падна някъде по време на купона, но иначе всичко остана желязно до разбулването, което беше към 12, даже кумата малко се затрудни да го свали.
грим - Деница от студио Кали - страхотна, дойде в салона където ми правиха прическата, работеше върху лицето докато ми правеха косата, също не мръдна до края на вечерта а ходихме на фотосесия в екопарка и на един плаж, така че се поизпекохме доста smile На мен лично ми се стори малко силен (аз за очите обикновено ползвам само спирала:), но така трябвало да е за снимките.
цветчета за закичване и украса за бутилки и тн - Алба - също страхотни, точно това което се разбрахме, готови на време, даже ми бяха приготвили две украси за шампанското да си избера кое ми харесва повече smile
Дж Уили - много добре, аз малко се притеснявах, защото мъжа би за половината работи настояваше да решаваме на момента, а не по предварителен график, включително и една игра, но се получи идеално и човека се справи страхотно. имаше само едно малко разминаване, но за него само аз си знам:)
фото и видео - Мариана Иванова+Деси Новакова - още не сме видели крайния резултат, но снимките които предлагаха после на гостите бяха страхотни, при това се бяхме разбрали предварително че цената ще е 2 лв, така че всички гости бяха много доволни.
ресторант - Бриз 2 - не ми остана време за ядене, но майка ми каза, че е всичко е било много вкусно и приготвено на момента, а тя е критична smile Украсата беше 50/50 от ресторанта и мен, като те се погрижиха за аранжировката и се справиха идеално. Гостите които не бяха от Варна, настанихме в хотела и едно от семействата с 2 деца споделиха колко е хубаво и широко студиото, където бяха
-основния минус - бутик Алегра - отнесоха толкова ругатни по време на тържеството, че не ги препоръчвам на никого, толкова се изнервих, че докато поднасяха основното грабнах майка ми и хотелските шивашки комплекти и се измъкнахме да правим корекции по роклята на място, толкова добре се бяха справили професионалистите sad
Благодаря на всички за съветите и споделения опит, надявам се и аз да съм толкова полезна на бъдещите булки smile
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #239 -: юни 25, 2013, 07:28:23 »

Честито Winterchill!

Пожелавам Ви много дълъг и щастлив семеен живот!

Ние също ще сме с дж Уили, нашият ресторант е Бриз 2 и цветчетата и украсите ги правиха в Алба smile Явно имаме сходен вкус!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines